dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 463
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 9259
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie Dworek by Sajdak - spełniamy nasze marzenia! - KOMENTARZE

    Zachęcam do oglądania i komentowania. Wszelkie uwagi mile widziane (nawet te niemiłe )

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    No proszę! Przypadkiem trafiłam!!! Beauty, w końcu będę mogła napatrzeć się na Twój piękny dworek!!! I w dodatku jestem pierwsza Czekam z niecierpliwością na kolejne zdjęcia

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    super!!bardzo się cieszę że do mnie zajrzałaś no niestety mój dziennik to na razie galeria zdjęc,ale mysle że wkrotce nadrobię zaległości i trochę powspominam póki jeszcze wszystkiego nie zapomniałam!Muszę się jeszcze wielu rzeczy nauczyć np.wklejania zdjęc bo dzisiaj wreszcie udało mi się zhartować syna a on to robi bardzo szybko i nie nadążam(a ja już jestem starsza pani).Postaram się teraz na bieżąco informować co się dzieje na budowie a caLy czas cos sie dzieje.Bardzo chciałabym wprowadzić się za rok wiec czas nagli.Dzisiaj dzwoniłam do stolarzy i okazuje się że mają terminy realizacji na pażdziernik

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    No i kolejny dworek do kibicowania. Fajnie Będę zaglądać
    Tym bardziej, że jesteście na dalszym etapie niż my. Pewnie będę mieć masę pytań.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorfi
    No i kolejny dworek do kibicowania. Fajnie Będę zaglądać
    Tym bardziej, że jesteście na dalszym etapie niż my. Pewnie będę mieć masę pytań.
    No właśnie, ja już wgapiałam oczy w podłogówkę... i jej cenę oczywiście. Niestety w żaden sposób nie mogę się odnieść, bo nie mam nawet pojęcia ile mogło by wynieść zwykle centralne i jaka jej w związku z tym różnica w cenie... Ja jestem także za podłogówka! Super sprawa! U mnie na pewno kuchnia, łazienki i salon (czy coś więcej, to nie wiem bo jeszcze nie znam cen) ale dzięki Beauty mam choć porównywalny pogląd (domy podobnej wielkości)

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Beauty! Dziękuję!!!!
    Pokazałam mężowi Twój domek a dokładnie podłogówkę, no i cenę... stwierdził, że to nie drogo i u nas też tak będzie... cieplutka podłoga, super! Napisz mi proszę dokładne koszty, jak oczywiście pamiętasz, please

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cena podłogówki to 85zł/m2 z materiałem .W tej cenie miałam również rozprowadzoną wodę i kanalizację ale za materiały musiałam zwrócić wykonawcy-
    3,3tys. zł. Wykonawca zapewniał ,że mat. na podłogówkę to górna półka.
    Ja mu wierzę ,mieszka niedaleko a będzie jeszcze montował pompę ciepła.


  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Piękna, koniecznie musisz pokazać projekt stawu Jestem w ogóle zachwycona tym pomysłem i oczywiście zazdroszczę Dworek wśród drzew z własnym stawem - oj spełniacie marzenia... a rzeczkę gdzieś macie blisko???

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Zamieszczam na szybko zdjęcia z dzisiejszego dnia. Opiszę je trochę później bo zostaje przegoniona od komputera.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Dobry wieczór, Beauty. Cieszę się, że założyłaś dziennik Będę zaglądać z wiadomych względów

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Pooglądałam fotki Nawet kozę mieliście podobną jak my Czy to Ty się grzejesz przy tym piecyku? Jeśli tak, to miło Cię zobaczyć
    Podłogówka wygląda zachęcająco. Staw - wspaniała sprawa U nas też jest w planie, ale dopiero jak się wprowadzimy, bo nie byłabym w stanie tego dopilnować na tym etapie. W ogóle gratuluję zaawansowania prac. Widzę, że już nawet kominek działa, tynki i wylewki na gotowo, więc teraz już z górki Pięknie wygląda ten dworek zimową porą Z przyjemnością ogląda się te Wasze fotki z budowy i wykończeń - już jest ślicznie
    Jaki planujesz wystrój wnętrz?

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    ciesze się Moniu że do mnie zajrzałaś bo właściwie dzięki Tobie ten mój mini dziennik powstał w ogóle to bardzo żałuję,ze nie czytałam dzienników wcześniej ,na pewno wiele rzeczy pod wpływem waszych inspiracji zaplanowałabym inaczej.Kompa okupował tylko mój M. ,który przygotowywał się do każdego etapu budowy na fm,bo podstawa na budowie to sie trochę orientować ,albo przynajmniej udawać ,że się coś wie Moniko od Ciebie będę potrzebować pomocy w urządzaniu ogrodu ,bo Twój jest już cudowny i masz dużo wiedzy na ten temat!!!A jeżeli chodzi o wnętrza to na pewno będą dworkowe(no może tak nie do końca ,ale ze wskazaniem..).Myślę że sam wybór takiego projektu do czegoś zobowiązuje.Mamjuż trochę starych mebli trochę na pewno dokupię i starych(choruję teraz na duże lustro do holu z konsolką),i nowych stylizowanych.Ogólnie preferuję styl wytworny,elegancki ,ale raczej prosty,nie pałacowy.Tak,że będzie wszystkiego po trochu.Teraz muszę się zastanowić nad schodami(u mnie jest antresolka) raczej drewno w połączeniu z jakąś prostą kutą balustradą jak wam coś wpadnie w oko to dziewczyny wklejajcie!no to narazie ,idę spać jestem dzisiaj wykończona, pa

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty
    ciesze się Moniu że do mnie zajrzałaś bo właściwie dzięki Tobie ten mój mini dziennik powstał
    Tym bardziej się cieszę
    Moniko od Ciebie będę potrzebować pomocy w urządzaniu ogrodu ,bo Twój jest już cudowny i masz dużo wiedzy na ten temat!!!
    Kiedy tylko zechcesz, to zasypuj mnie pytaniami Jeśli tylko bedę w stanie, to pomogę zaprojektować ogród lub dobrać odpowiednie roślinki
    A jeżeli chodzi o wnętrza to na pewno będą dworkowe(no może tak nie do końca ,ale ze wskazaniem..).Myślę że sam wybór takiego projektu do czegoś zobowiązuje.Mam już trochę starych mebli trochę na pewno dokupię i starych(choruję teraz na duże lustro do holu z konsolką),i nowych stylizowanych.Ogólnie preferuję styl wytworny,elegancki ,ale raczej prosty,nie pałacowy.
    Mam takie samo zdanie w tym temacie Co do lustra z kosolką to również takie planuję do wiatrołapu, ale na zakup jeszcze czas. Mam też 3 stare, wielkie, prostokątne lustra i jedno owalne w stylowych, stareńkich ramach, które muszę rozplanować w różnych miejscach naszego dworku.
    Teraz muszę się zastanowić nad schodami(u mnie jest antresolka) raczej drewno w połączeniu z jakąś prostą kutą balustradą jak wam coś wpadnie w oko to dziewczyny wklejajcie!no to narazie ,idę spać jestem dzisiaj wykończona, pa
    Schody z kutymi balustradami postaram się wkleić wieczorem. Ja planuję drewnianą balustradę (choć dłuuuugo rozważałam pomiedzy kutą a drewnianą) i drewniane schody.
    Jakie zamierzasz mieć podłogi? Kamień, dechy, czy jeszcze coś innego?
    Pozdrawiam serdecznie

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Balustrada to u nas problem chyba nie do rozwiązania. Ja chcę kutą mąż drewnianą. Ciekawe kto kogo przekona? Tym bardziej, że na podłodze w holu planujemy płytki i wg mnie do płytek bardziej kuta pasuje.

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał monia i marek
    Ja planuję drewnianą balustradę (choć dłuuuugo rozważałam pomiedzy kutą a drewnianą) i drewniane schody.
    Jakie zamierzasz mieć podłogi? Kamień, dechy, czy jeszcze coś innego?
    Pozdrawiam serdecznie
    Na dzień dzisiejszy plany są takie że balustrada ma być kuta stopnie -drewniane i wzdłuż całych schodów ""boazeria"z tzw. kasetonów i na stropie też wzdłuż schodów dość szeroki drewniany gzyms.To są moje marzenia a co z tego wyniknie to zobaczymy .....u mnie to tak już jest że jak sobie coś w tej głowie umyślę i nie zrealizuję tego szybko to pomysły mogą zmienić się z minuty na minutę i wychodzi coś zupelnie odwrotnego niż pierwotnie generalnie na całym parterze chcę taki sam gres a na górze dechy .olejowane.Biorę pod uwagę trzech wykonawców ,z których jeden jest cholernie drogi ale wie o co mi chodzi a 2pozostali są tańsi ale pewnie bym się trochę przy nich nadenerwowała.Na pewno mąz będzie optował za ta drugą wersją cholerka !!!że też dziewczyny macie stan surowy wolałabym żeby było odwrotnie zawsze coś by można podejrzeć chyba na was poczekam

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Ooo, nie przejmuj się Piękna! Na pewno znajdą się jakieś inspiracje dla Ciebie Sama mam gdzieś takie zdjęcia schodów z antresolą, muszę tylko poszperać i je odnaleźć...

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty
    Cytat Napisał monia i marek
    Ja planuję drewnianą balustradę (choć dłuuuugo rozważałam pomiedzy kutą a drewnianą) i drewniane schody.
    Jakie zamierzasz mieć podłogi? Kamień, dechy, czy jeszcze coś innego?
    Pozdrawiam serdecznie
    Na dzień dzisiejszy plany są takie że balustrada ma być kuta stopnie -drewniane i wzdłuż całych schodów ""boazeria"z tzw. kasetonów i na stropie też wzdłuż schodów dość szeroki drewniany gzyms.To są moje marzenia a co z tego wyniknie to zobaczymy .....u mnie to tak już jest że jak sobie coś w tej głowie umyślę i nie zrealizuję tego szybko to pomysły mogą zmienić się z minuty na minutę i wychodzi coś zupelnie odwrotnego niż pierwotnie generalnie na całym parterze chcę taki sam gres a na górze dechy .olejowane.Biorę pod uwagę trzech wykonawców ,z których jeden jest cholernie drogi ale wie o co mi chodzi a 2pozostali są tańsi ale pewnie bym się trochę przy nich nadenerwowała.Na pewno mąz będzie optował za ta drugą wersją cholerka !!!że też dziewczyny macie stan surowy wolałabym żeby było odwrotnie zawsze coś by można podejrzeć chyba na was poczekam
    Takie kasetony wrzuciłam kiedyś w wątku dworkowym. U mnie planuję takie, ale z tego co się dowiedzialam, to koszt rzędu schodów.
    Schody u dołu chcę z takimi stopniami:

    a tu coś dla Ciebie:

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Moniu zarówno Twoje schody jak i moja balustrada są piękne do tej balustrady dałabym poręcz drewnianą.Jeszcze bodajże u Ciebie widziałam taką fajną przy okazji tematu o podłogach kamiennych.Niedługo będę musiała podjąc decyzję Bo okres oczekiwania jest bardzo długi.

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jankama
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    204
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Jak miło mieć pod ręką kolejny dworek do obserwacji.Jesteśmy jednak trochę dalej od was.Będę podglądać.Szczególnie ,że też będziemy mieć schody z antresolą (zdania mamy jednakowe - drewnianą) i staw (marzymy o stawie kąpielowym).

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jankama
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    204
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    37

    Domyślnie

    Dechy olejowane..,no właśnie.., są piękne, ale co z tym olejowaniem.Powtarzać co 3 miesiące smarowanie całej powierzchni i ponoć za dużą kasę.Jesteśmy na etapie próbek.Mąż maluje deskę na różne sposoby.Najbardziej podoba mi się naturalna + lakier mat lub bejca antyczna + lakier mat.

Strona 1 z 463

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony