dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 29
Pokaż wyniki od 561 do 574 z 574
  1. #561

    Domyślnie

    -

    Tak w ogóle to cześć , czołem , jestem tu sobie sama sterem, żeglarzem, okrętem .........

    Tych , ktorych nie wybił kryzys , zatopiła woda

    Ale zanim to nastąpiło - wszyscy zdążyli się poklócić ze wszystkimi - o wszystko .



    Jednym słowem .

    Były tu całe masy luda które przekonywały mnie, że kryzysu nie ma .

    Jak nie wierzycie to sobie poczytajcie - .......to były wspaniałe dni .......pełne beztroski i pogody.

    Ale do kogo ja to mówię - przecież nastąpił koniec świata i zostałam sama.

    Koniec świata na tym wątku przynajmniej .

    Koniec po zytywnych wiadomości .



    A jeszcze do tego skasowali lumpa . Na zawsze .

    Tak mi się z nim dobrze żyło , spało, jadło, no i pło . . .. .. jestem teraz patentowanym singlem .

    Co z tego , że mialam racje z tym kryzysem jjak już lumpa nie ma .


    -

    Teraz będę tu pisać powieść w odcinkach dla przyszłych pokoleń - o ile takie w ogóle nadejdą , bo wybuch wulkanu zakrył chmurą pyłu słońce .

    Aż się wierzyć nie chce - kryzys, wybuch wulkanu, chmura pyłu, katastrofa samolotu, powódź.

    -
    Ostatnio edytowane przez barakuda1 ; 22-05-2010 o 21:36

  2. #562

    Domyślnie

    Cytat Napisał unixxxxxce Zobacz post
    Kryzysu by nie było, gdyby media paniki nie narobiły...
    To często powtarzane kłamstwo, które jednak od powtarzania nie staje się prawdą.

  3. #563

    Domyślnie

    -

    Wszelki duch Pana Boga chwali............

    szopen !

    A niech to !

    Witaj !

  4. #564

    Domyślnie

    .

    I tyle go widziałam .

    -
    Ostatnio edytowane przez barakuda1 ; 25-05-2010 o 05:25

  5. #565

    Domyślnie

    -

    Z ostatniej chwili to sprzedaż detaliczna spadła .

    A analitycy myśleli, że wzrośnie .

    Bo nie czytali lumpa .

    Proste .



    -

  6. #566

    Domyślnie

    -

    Wygląda na to, że z luksusowego jachtu - spełniamy swoje marzenia na kredyt - trzeba się w trybie pilnym przenieść się na szalupę - kurna , a co teraz .


    -

    Patrz - Grecja i inne ....hmmmm.....kaszaloty .

    Gdybyż choć w oddali pokazał się port jaki zwany pozytywne wiadomości ............a tu ni widu ni słychu .

    -
    Ostatnio edytowane przez barakuda1 ; 29-05-2010 o 08:12

  7. #567

    Domyślnie

    Bądźmy dobrej mysli,musimy się trzymać tylko pozytywne myślenie.

  8. #568

    Domyślnie

    -

    Napisałam ' szalupę ' ?

    lol

    POwinno być ' tratwę '.

    -

  9. #569

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    lumpie - nie chce mi się już gadać i podawać linki - jesteś wśród tych którym radochę sprawia naginanie rzeczywistości by ukazać sytuacje w naszym kraju daleka do prawdziwej - tylko w czarnych barwach. Sprawia ci to przyjemność? Nie ma sprawy. Mnie już nie irytuje - tylko mnie po prostu śmieszy. W tym kraju były czasy kiedy bezrobocie ostro przekroczyło 20% i byly rejony gdzie oscylowało w okolicy 50% - nie wierzysz - Ministerstwo Pracy, GUS i inne źródła potwierdza me słowa - tylko trzeba chcieć dotrzeć do źródła a nie bazować na pismakach co zrobili wielkie aj waj ze 160 tys nowych bezrobotnych w styczni a globalnie w stosunku do stycznia 2008 spadek ogółu bezrobotnych wyniósł 1%
    i w wielu tematach podaje sie tu tylko wybiorcze dane by poprzeć tezę ze mamy kryzys w skali jaka nakreślacie.
    Kryzys to nie tylko kryzys finansów ogolnoswiatowych- i tu macie racje - jest on faktem
    Kryzys to przede wszystkim świadomość ludzi którym wpajając do łepetyny kryzys którego nie czuja - ale poczują za miesiąc, pol roku czy rok - wywołuje się panikę i stopuje w ich chęciach np. do inwestowania czy kupowania
    Spójrz, każdy sadził ze po tych tekstach wszystko nagle stanieje o 20-50 80% i co? Gucio - bo nie ma szansy stanieć w takiej skali
    Ci co piszą w tym i innych watkach zza oceanu (bądź udają ze stamtąd piszą) o ich zdaniem prorokowanej totalnej klęsce Polski w walce z kryzysem tak jakby sami chcieli siebie pocieszyć ze u nas będzie gorzej jak u nich. A ty cholera jak na złość skala kryzysu nie jest taka jakiej by oczekiwali. W faktycznym porównaniu z gospodarkami okolicznych państw to co zarzuca się rządowi - czyli brak pompowania kasy w banki, przedsiębiorstwa itp - okazuje sie najlepsza metoda ograniczenia skali kryzysu - ale nie, tu nie możną tego napisać - tu trzeba przywołać Wegry Łotwe czy inne kraje byleby głoszona tezę poprzeć
    Biadoli sie nad slaba złotówka a od wielu lat nie płakało sie nad za silnym złotym co wielu producentów prawie na skraj bankructwa doprowadził. Teraz wbrew pozorom jest szansa, ogromna szansa której byśmy nie zaprzepaścili tak jak kiedyś oddając ogromny rynek wschodzi innych - bo jakiś kretyn sie na czerwonych obraził
    I podstawowy błąd
    Chyba nie znacie własnego narodu i jego determinacji w walce z przeciwnościami. a zresztą - miałem sobie robić jaja wiec koniec tego wywodu
    Lumpie - uratuje cie już tylko dębowa skrzyneczka - to na najbliższe dziesięciolecia kryzysu bedzie artykuł pierwszej potrzeby - tu sie dorobisz mylionów
    -

    Hmmmmmmm ...........................świadomość ludzi ....................może świadomość łudzi czyli złudna świadomość

    -

  10. #570

    Domyślnie

    Cytat Napisał lump praski Zobacz post
    Takie rozwarstwienie , bogaci- biedni i brak klasy sredniej oznacza totalna porazke panstwa demokratycznego - Polska - republika bananowa .
    -

    że sobie zacytuję

    -

  11. #571

    Domyślnie

    Cytat Napisał szarka 1 Zobacz post
    Bądźmy dobrej mysli,musimy się trzymać tylko pozytywne myślenie.
    -

    Jestesm jak najbardziej za pozytywnym myśleniem .

    Nie wydaje mi się jednak, że wymychiwanie tym terminem zmieni rzeczywistość - co najwyżej ją POlukruje , ale cukier na dłuższą metę prowadzi do otyłości i zepsucia zębw - a co mi PO uśmiechach gdy próchnica straszy a dentysta POza zasięgiem .

    -

  12. #572

    Domyślnie

    Pozytywne w tym kryzysie jest to, że na pewno kiedyś minie Pozatym w Polsce zawsze lekko nie było i jesteśmy przyzwyczajeni do takich warunków - więc żaden kryzys nam nie straszny

  13. #573

    Domyślnie

    oddam ok. 40 workow gruzu, za darmo, odbior warszawa-bemowo, kontakt [email protected]

  14. #574

    Domyślnie

    Oo... gruz za darmochę,

    i gdzie tu kryzys

Strona 29 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony