dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 122
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2425
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie komentarze do dziennika jessi:)


  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    tu można wpisywać komentarze do mojego dziennika budowy pozdrawiam

  3. #3
    justyna_m
    Guest
    justyna_m

    Domyślnie

    Witaj jessi

    warto zajrzeć tutaj http://forum.muratordom.pl/topaz-lid...nki,t64239.htm

    lidszu buduje taki domek jak Twój

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    dzięki justyna_m na pewno przeczytam i z pewnoscia dołącze do grona Topazików ,pozdrawiam i zapraszam

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli domek będzie taki jak na wizualizacjach to dech zapiera Pozwodzenia życzę

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Witam, mam nadzieje że bedzie podobnie wygladał ,coś tam nieco pozmieniam ale ogólnie rozstawienie mebelków bedzie bardzo podobne
    ale dziekuje i zapraszam do siebie ,a ja z pewnością też będe często zaglądać do was i powodzenia z wykonczeniówką bo widze że u was to pełną parą wszystko sie posówa ,teraz tylko patrzeć jak sie niebawem wprowadzicie ,pozdrawiam

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    jessi

    Z wyglądu Twój domek to "kostka" budowana w latach 70....mało popularna obecnie nie mniej mi się bardzo podoba , oglądając wizualizację wnętrz zauroczyła mnie przestrzeń, duże okna, ustawność pomieszczeń ....i brak skosów na górze Świetny projekt
    Z wielka przyjemnością będę śledzić Twoją budowę a zwłaszcza wykończeniówkę Pozdrawiam serdecznie

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar emwu
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Wspaniala wizualizacja.
    Wnetrza przestronne i duzo pkien. Bardzo mi sie podoba.
    Bede trzymala kciuki i obserwowala .
    pOZDRAWIAM

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    zgadza się trochę przypomina domki budowane w tych latach, niemniej jednak jest to bardziej unowocześniona wersja tych domków, wiecej okien no i otwarta przestrzen ,długo zastanawialiśmy się nad projektem, ale mój mężuś stwierdził że on nie chce domku ze skosami bo tak jakoś mało ustawne są i mało co tam można poustawiać ,mnie osobiście bardzo takie sie podobają .
    wiec tak przeglądając projekty znaleźliśmy właśnie ten i zakochaliśmy sie w nim od razu, pokoje na pietrze duże przestronne, z garderobami ,no i co mi się bardzo podobało to to że w sypialni głównej jest taka duuuuuuuuuża łazienka ,poprostu ideał
    dziękuje za miłe słowa i serdecznie zapraszam "podglądania" mojego dziennika pozdrawiam
    P.S ja również bede zaglądała do twojego dziennika i podglądała co nowego u was słychać

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał emwu
    Wspaniala wizualizacja.
    Wnetrza przestronne i duzo pkien. Bardzo mi sie podoba.
    Bede trzymala kciuki i obserwowala .
    pOZDRAWIAM


    dziekuje za tak miłe słowa bardzo mnie to cieszy
    i zapraszam do mnie na "podglądanie" napewno będe starała sie często pisać co tam u nas słychać
    P.S biegne czytać twój dziennik !!! pozdrawiam i zapraszam

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Jessi - masz rewelacyjny, REWELACYJNY dziennik. Od dziś to będzie moja lektura na dobranoc.


    PS: dom miodny ale łatwo przekombinować. No i ta okolica...

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał dandi3
    Jessi - masz rewelacyjny, REWELACYJNY dziennik. Od dziś to będzie moja lektura na dobranoc.


    PS: dom miodny ale łatwo przekombinować. No i ta okolica...
    ooooo aż sie zarumieniłam, kurcze to miłe i oczywiście serdecznie zapraszam a w tym czasie ja sobie poczytam twój dziennik !!! pozdrawiam serdecznie

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał jessi
    w tym czasie ja sobie poczytam twój dziennik
    NIE BŁAGAM NIEEEEEEE!!!!!


    tam są same głupoty i będę się wstydził

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    i tak mnie nie przekonasz i go przeczytam i sama ocenie na pewno jest świetny pa własnie go otwieram hihiih

  15. #15
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar telmunia
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    449
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    Bardzo ciekawy projekt. I niesamowita wizualizacja. Dostaliście ją od MGProjekt, czy sami wykonaliście? Jest niesamowicie realistyczna...

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał telmunia
    Bardzo ciekawy projekt. I niesamowita wizualizacja. Dostaliście ją od MGProjekt, czy sami wykonaliście? Jest niesamowicie realistyczna...

    dzieki ,dzieki co do wizualizacji to niestety nie nasza zasługa a szkoda!!! to jest przykładowa wizualizacja z tej pracowni ,ale dzięki niej można sobie wyobrazić mniej więcej jak będzie wyglądało wnętrze trochę tam pozmieniam ale ogólnie podoba mi sie !! ale i tak zanim ja to wszystko tak zobaczę to minie trochę czasu ,predzej u was zobaczę cos nie cos
    pozdrawiam

  17. #17

    Domyślnie

    a mnie bardzo podoba sie działeczka na wzniesieniu przestrzenna widoczek fajny powodzenia w realizacji marzenia

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał aguleczka
    a mnie bardzo podoba sie działeczka na wzniesieniu przestrzenna widoczek fajny powodzenia w realizacji marzenia

    dzieki dzieki mnie tez ta działeczka urzekła pare juz pare lat temu i pomyślec że niedługo na niej własnie bedzie stał mój własnnnnnnnnny domek pozdrowionka

  19. #19

    Domyślnie

    To wspaniałe każdy z nas czeka by do własnego kata się wprowadzić do nowego pieknego domku ale ile po drodze problemów Cię spodka to aż nie chcę mówić czasem ręce opadają szczęka też powiem tak juz nie chciała bym wracac do tego momentu w którym ty teraz jesteś uzbroić się musisz w cierpliwość do fachowców mnie juz niedaleko do końca jutro dzrzwi maja mi montować wewnętrzne i to chyba ostatnia praca która bedzie bardzo brudną pracą bo będziemy poszerzać otwory tak więc jutro zacznie się sajgon we wtorek może skończą i będę mogła posprzątać jeszcze tylko schody i flizy w garażu i powiem huraaa koniec potem tylko meblowanie a i łazienka dolna ale to na kiedyś kiedyś tylko jeszcze zewnatrz troche zostanie kostka ogrodzenie taras balkony do flizowania ale najwazniejsze że w środku będzie już wszystko ok

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    zdaje sobie sprawę że nie jest łatwo ,a szczególnie znaleźć odpowiednią i zgrana ekipe ,i to wszystko włąsnie przed nami z jednej strony sie człowiek cieszy a z drugiej obawia co to bedzie czy wszystko sie uda, chyba że sie przekwalifikuje i zostane murarzem ihhiih to wtedy na pewno wszystko było by tak jak byc powinno ,niestety to niemożliwe ..
    a powiem że aż Ci zazdroszczę że juz w sumie kończycie też tak chce !!! a tu jeszcze daleka droga przed nami ,ale mam nadzieje że pójdzie gładko i bezproblemowo ,ale dzieki to miłe,że mozna miec takie wsparcie

Strona 1 z 122

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony