dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 122
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2425
  1. #21

    Domyślnie

    Jedyne co Ci moge poradzić bądż twarda i pod żadnym pozorem niepłac dużych zaliczek i broń Boże nie zapłać z góry za cokolwiek bo będziesz miała przekichane umnie elektryk rok temu zaczoł prąd fajny chłopak na początku było ok ale wyobraż sobie że dopiero w tamtym tyg mam prąd w cąłym domu więc rok czasu chodziłam prosiłam wyzywałam straszyłam na litość nas brał człowiek pozyczał mu kase a potem jeszcze problemy mieliśmy z nim ,dzis już jestem mądra dopiero jak ktoś zakonczy to mu zapłacę nie ma że dam kasę wcześniej bo ktoś nie ma o niee

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Nie zawsze jest źle na budowie
    Mnie również przestrzegali przed budową własnego kątka, ale nie dałam za wygraną i nie żałuję , to było niesamowite przeżycie....i ta satysfakcja
    Przeszło bezproblemowo Czego i jessi z całego serca życzę

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał kropkq
    Nie zawsze jest źle na budowie
    Mnie również przestrzegali przed budową własnego kątka, ale nie dałam za wygraną i nie żałuję , to było niesamowite przeżycie....i ta satysfakcja
    Przeszło bezproblemowo Czego i jessi z całego serca życzę

    Nie zawsze jest żle ale nie ma budowy na której by wszystko bezproblemowo poszło nie rozradzam nikomu budowy bo to fajna sprawa i jedynie zawsze można cos poradzić przed czymś ustrzec

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    jessi, witaj wśród Toazowców

    Cieszę się, że jest coraz więcej miłośników tego projektu . Będę tu często zaglądać i sprawdzać postępy w budowie.

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropkq
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    2.213
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał aguleczka
    Nie zawsze jest żle ale nie ma budowy na której by wszystko bezproblemowo poszło nie rozradzam nikomu budowy bo to fajna sprawa i jedynie zawsze można cos poradzić przed czymś ustrzec
    zgadzam się

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał aguleczka
    Cytat Napisał kropkq
    Nie zawsze jest źle na budowie
    Mnie również przestrzegali przed budową własnego kątka, ale nie dałam za wygraną i nie żałuję , to było niesamowite przeżycie....i ta satysfakcja
    Przeszło bezproblemowo Czego i jessi z całego serca życzę

    Nie zawsze jest żle ale nie ma budowy na której by wszystko bezproblemowo poszło nie rozradzam nikomu budowy bo to fajna sprawa i jedynie zawsze można cos poradzić przed czymś ustrzec
    dziękuję że mnie tam wspieracie ,bardzo sie z tego cieszę i na pewno będę chętnie słuchała waszych rad w sprawie budowy ,tym bardziej że ja zbytnio nie mam pojęcia o budowie a wasze rady służyć mi bedą pomocą
    teraz przede mną w sumie żmudna robota bo załatwianie wszystkich spraw papierkowych ale później...to już mam nadzieje że ruszy pełną parą

    no i oczywiście mam nadzieję że będziecie do mnie zaglądać i mi od czasu do czasu doradzać

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidszu
    jessi, witaj wśród Toazowców

    Cieszę się, że jest coraz więcej miłośników tego projektu . Będę tu często zaglądać i sprawdzać postępy w budowie.

    ja tez sie bardzo cieszę że jest więcej ludzi którzy będą budować ten śliczny domek
    \ja tez będę do Ciebie zaglądała jak tam postępy

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Cześć jessi
    Przyszłam z rewizytą i dech mi zaparło widząc położenie Twojej działki - piękne widoczki będziesz miała z okien - żyć nie umierać... Swego czasu też marzyliśmy o domku w takiej scenerii ale nie wyszło Zresztą z jednej strony to się cieszę, bo chyba byśmy nie podołali wszystkim obowiązkom związanym z samodzielną budową domu od podstaw.
    Tym bardziej podziwiam i gratuluję oraz życzę dużo siły i wytrwałości w zmaganiach budowlanych oraz samych porządnych ekip i fachowców
    Jeśli można spytać w której części Polski budujesz?
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jolasia
    Cześć jessi
    Przyszłam z rewizytą i dech mi zaparło widząc położenie Twojej działki - piękne widoczki będziesz miała z okien - żyć nie umierać... Swego czasu też marzyliśmy o domku w takiej scenerii ale nie wyszło Zresztą z jednej strony to się cieszę, bo chyba byśmy nie podołali wszystkim obowiązkom związanym z samodzielną budową domu od podstaw.
    Tym bardziej podziwiam i gratuluję oraz życzę dużo siły i wytrwałości w zmaganiach budowlanych oraz samych porządnych ekip i fachowców
    Jeśli można spytać w której części Polski budujesz?
    dzięki dzięki mnie tez sie ta okolica strasznie podoba i powiem że juz sama nie umiem się doczekać kiedy wystartujemy z budową naszego domku

    a będziemy sie budować w województwie małopolskim,ale ja tez pochodzę ze śląska

  10. #30
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fąfalska

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    202
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie witam

    witam kolejnego topazowca.
    my bedziemy budowac topaz1. marzy mi sie topaz z powiekszonym garazem ale wymiary dzialki mi na to nie pozwalaja.

    powodzenia....
    a jak bede w MG projekt niebawem to podpytam sie o jakies wizualizacje, moze tez mi cos takiego udostepnia

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie Re: witam

    Cytat Napisał fąfalska
    witam kolejnego topazowca.
    my bedziemy budowac topaz1. marzy mi sie topaz z powiekszonym garazem ale wymiary dzialki mi na to nie pozwalaja.

    powodzenia....
    a jak bede w MG projekt niebawem to podpytam sie o jakies wizualizacje, moze tez mi cos takiego udostepnia
    witam topaz I w sumie dużo sie nieróżni od topaza III z tym że u was w projekcie jest spiżarka no i trochę mniejszy garaż
    a jakbyś miała tą wizualizacje domku to wrzuć do oglądnięcia na forum,z miłą chęcią obejrzę pozdrawiam

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lidszu
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    12.889
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie Re: witam

    Cytat Napisał fąfalska
    witam kolejnego topazowca.
    my bedziemy budowac topaz1. marzy mi sie topaz z powiekszonym garazem ale wymiary dzialki mi na to nie pozwalaja.

    powodzenia....
    a jak bede w MG projekt niebawem to podpytam sie o jakies wizualizacje, moze tez mi cos takiego udostepnia
    te wizualizacje możesz zobaczyć tutaj:

    http://www.mgprojekt.com.pl/domki/topaz2/wnetrza.php

  13. #33
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fąfalska

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    202
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie kuchnia

    kurcze Lidszu.... cos mala ta kuchnia mi sie wydaje.... a ze mam za mala to tym bardzie sie zaniepokoilam

  14. #34

    Domyślnie

    szkoda że u mnie takiej wizualki nie było bardzo pomocne to to jest

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    cieszę się jessi,że do mnie zajrzałaś i szybko śpieszę z rewizytą.Projekt wybraliście piękny a i działeczka przecudnej urody i te widoki.....my przez pewien okres czasu przymierzaliśmy się do podobnego projektu Diuna ,ale w końcu stwierdziliśmy że bliższe naszemu sercu są dworki i tak powstał Adam 24 Sajdaka.Będę Ci kibicować i w ogóle się budową nie przerażaj ,bo to tylko daje niesamowitą radość i satysfakcję a podstawa to znaleźć dobrą ekipę i udawać ,że się trochę znasz na budowie(kopalnia wiedzy to fm)

  16. #36
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie Re: kuchnia

    Cytat Napisał fąfalska
    kurcze Lidszu.... cos mala ta kuchnia mi sie wydaje.... a ze mam za mala to tym bardzie sie zaniepokoilam

    rzeczywiście w tej wizualizacji widać ze kuchnia nie jest dużych rozmiarów z tym że topaz III niema spiżarki co daje że kuchnia będzie większa,może jak wolisz mieć większą kuchnie to po prostu zrezygnuj ze spiżarki,chyba że chcesz mieć ta spiżarkę mnie się właśnie podoba w topazie III to że kuchnia jest właśnie takich dużych rozmiarów
    jedynie nie wiem gdzie mogłabym mieć pralkę i jakies takie nawet nieduże pomieszczenie na suszenie ubrania zimą może wy macie jakies pomysły dziewczyny

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał aguleczka
    szkoda że u mnie takiej wizualki nie było bardzo pomocne to to jest
    to prawda taka wizualizacja naprawdę się przydaje

  18. #38
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty
    cieszę się jessi,że do mnie zajrzałaś i szybko śpieszę z rewizytą.Projekt wybraliście piękny a i działeczka przecudnej urody i te widoki.....my przez pewien okres czasu przymierzaliśmy się do podobnego projektu Diuna ,ale w końcu stwierdziliśmy że bliższe naszemu sercu są dworki i tak powstał Adam 24 Sajdaka.Będę Ci kibicować i w ogóle się budową nie przerażaj ,bo to tylko daje niesamowitą radość i satysfakcję a podstawa to znaleźć dobrą ekipę i udawać ,że się trochę znasz na budowie(kopalnia wiedzy to fm)
    Beauty mnie też bardzo miło Ciebie gościć w moim dzienniku
    wasz domek to już sliczny dworek przypomina naprawdę ładny jest
    i oczywiście bedę do was jak najczęściej zaglądała

  19. #39
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    fąfalska

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    202
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie Re: kuchnia

    rzeczywiście w tej wizualizacji widać ze kuchnia nie jest dużych rozmiarów z tym że topaz III niema spiżarki co daje że kuchnia będzie większa,może jak wolisz mieć większą kuchnie to po prostu zrezygnuj ze spiżarki,chyba że chcesz mieć ta spiżarkę mnie się właśnie podoba w topazie III to że kuchnia jest właśnie takich dużych rozmiarów
    jedynie nie wiem gdzie mogłabym mieć pralkę i jakies takie nawet nieduże pomieszczenie na suszenie ubrania zimą może wy macie jakies pomysły dziewczyny [/quote]

    my jeszcze nie zdecydowalismy czy bedziemy podpiwniczac czy nie (to znaczy zdecydowalismy sie ale jak nie znamy dokladnych dodatkowych kosztów z tym zwiazanych to nie wiem czy nas na to stać)

    jesli bedzie piwnica to pralnia bylaby w pomieszczeniu gospodarczym (przy garazu). mam jeszcze jedno alternatywne miejsce na górze. zmniejszam łazienke rodziców na górze i robie takie male pomieszczenie pomiedzy łazienkami na górze z wejsciem od łazienki ogólnej.
    z doswiadczenia wiem, ze taka lokalizacja bylaby najlepsza. wlasnie w lazience na górze przy kąpieli brudne rzeczy wrzuca sie do kosza na bielizne.... zlazenie z nimi na dół uwazam za niedogodność.
    no ale jeszcze sie pomysli

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    witam, musisz sie spodziewać że jak zrobisz podpiwniczenie to koszt domu wzrośnie,i to nie mało bo piwnica to w sumie jakbyś zrobiła jedno piętro bo musisz też zrobic strop a to dość duży koszt
    a co do prali to ja tak samo myślałam nad wstawieniem pralki do pomieszczenia gospodarczego przy garażu,ale się cały czas zastanawiam ,zastanawiam się nad powiększeniem łazienki dzieci do samych schodów i tam bym jakos oddzieliła kawałek murkiem i wstawiła tam pralkę ale muszę to jeszcze przeanalizować

    a zmiany jakieś robisz w projekcie czy zostawiasz mniej więcej tak jak jest ?

Strona 2 z 122

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony