dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MarioW

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    8

    Domyślnie A jak u Was ze szczelnością Tarnavek??

    Pytam jak w temacie ponieważ od pewnego czasu zauważyłem u siebie małą szczelinkę (nie przylegają drzwiczki) na krawędzi zawiasowej.Zmierzyłem szczelinomierzem i wyszło 0,4 mm.Nie mam pojęcia czy to efekt 1,5 rocznej eksploatacji czy tak było od poczatku.
    Zgłosiłem fakt do Tarnavy i już po 2 dniach telefon że wymienią cały wkładzik!!
    Wydawało mi sie ze to detal dopóki nie zadusiłem szybrem i ujrzałem dym z owej szczeliny.A swoja drogą to reakcja firmy jest szokująco szybka jak na polskie warunki.Mimo tej wpadki jestem szalenie zadowolony z tego zakupu.
    Miał ktoś może podobny problem??Pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jacekot
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie Re: A jak u Was ze szczelnością Tarnavek??

    Cytat Napisał MarioW
    Pytam jak w temacie ponieważ od pewnego czasu zauważyłem u siebie małą szczelinkę (nie przylegają drzwiczki) na krawędzi zawiasowej.Zmierzyłem szczelinomierzem i wyszło 0,4 mm.Nie mam pojęcia czy to efekt 1,5 rocznej eksploatacji czy tak było od poczatku.
    Zgłosiłem fakt do Tarnavy i już po 2 dniach telefon że wymienią cały wkładzik!!
    Wydawało mi sie ze to detal dopóki nie zadusiłem szybrem i ujrzałem dym z owej szczeliny.A swoja drogą to reakcja firmy jest szokująco szybka jak na polskie warunki.Mimo tej wpadki jestem szalenie zadowolony z tego zakupu.
    Miał ktoś może podobny problem??Pozdrawiam
    sprawdze z ciekawości u siebie , nic nie zauważyłem do tej pory

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie 4-ty sezon Tarnavy. Wszystko szczelne.
    Pozdrawiam
    Rav

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MarioW

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    Podobno w najprostszy sposób można to sprawdzic wsuwając kartkę\papieru i próbójąc ja wyjąć przy zamkniętych drzwiczkach.Jak nie puszczą to ok.Tak mi powiedział przedstawiciel Tarnavy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony