dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Muzyka - aktywnie

    Jest już temat Muzyka, ale chciałem tu trochę zamieszać. Słuchanie miła rzecz, ale to trochę tak, jak oglądanie zawodów sportowych w TV. A może by tak coś bardziej aktywnie: gitara, keyboard, śpiew np. w gronie znajomych, a może w zespole? Ktoś się przyzna do takich "słabości". Ot tak - z ciekawości mej, bo mnie ostatnio nosi. Sęk w tym, że mój ulubiony instrument jest wybitnie "niedomowy". Ale przywaliłbym po garach .
    Jaka piękna katastrofa ...

  2. #2

    Domyślnie

    Sama nie gram choć byłam ostro tresowana przez tatusia, ktory gra na: gitarze, perkusji, keyboardzie oraz tamburynie

    Podejrzewam, że i w trójkąt potrafiłby przywalić

    Tata jest samoukiem, w latach młodości założył zespół - mam kasetę jaką wtedy nagrali: dużo rocka, regge, bluesa - który z czasem ewoluował: poprzez "niepokornych", "perfectopodobnych", "zaangażowanych" aż skończyli teraz jako ambitni chałturzyści na weselach

    Pozdrawiam wszystkich Jasiów Muzykantów - M.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ella
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    1.659
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Muzyka - aktywnie... ... to moja profesja...

  4. #4

    Domyślnie

    Widzę, że na zawodowców można liczyć. A reszta? Kiedyś, "we dworach" wieczorami odbywały się śpiewy, wiejskie kobiety darły pierze, co zamożniejsi organizowali koncerty przy klawikordzie.
    Teraz zbliża się dobry okres - Święta i kolędy. Od kilku lat robimy w naszym mieszkanku (dom na razie w planach) świąteczne kolędowanie. Schodzi się kilkanaście osób, jest gitara, keyboard, harmonijka i różnej jakości głosy. Trochę ciasno, bo pokój 17m kw. Poprzedzone to jest przekopaniem sterty nut i śpiewników w poszukiwaniu nieznanych (powszechnie), a pięknych lub dowcipnych kolęd. Potem goście wychodzą może nieco głodni, bo nasz domowy "katering" nie wyrabia, ale zawsze zadowoleni. Co wszystkim polecam.
    Jaka piękna katastrofa ...

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lilan
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Stary ten wątek, jak świat, ale podnoszę . Nieprofesjonalnie, ale aktywnie - śpiew. Kto jeszcze zajmuje się tzw. "chałturą" ?

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    U nas czasami przy ognisku się rzępoli - a teraz będzie się i bębnić (córcia stwierdziła,że gitarra nie dla niej więc dostałą djeme).
    Czyli jak się ekipa zleci to będzie wesoło ( a sąsiad znów wystawi głośniki na zewnątrz i puści swoje... ).
    A jak do kpl kolega z zestawem karaoke podjedzie - o rany wtedy jest szał dopiero!
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar lilan
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    U nas czasami przy ognisku się rzępoli - a teraz będzie się i bębnić (córcia stwierdziła,że gitarra nie dla niej więc dostałą djeme).
    Czyli jak się ekipa zleci to będzie wesoło ( a sąsiad znów wystawi głośniki na zewnątrz i puści swoje... ).
    A jak do kpl kolega z zestawem karaoke podjedzie - o rany wtedy jest szał dopiero!
    U nas ogniska obowiązkowo z podkładem gitarowym, a i amatorów darcia gardła jest sporo

  8. #8

    Domyślnie

    Gitarka stoi na wyciągnięcie ręki.
    Przy ognisku obowiązkowo.
    Niekiedy idę do sąsiada na jam session przy pifku.
    A dawno,dawno,dawno temu był zespół.
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  9. #9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony