dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 83
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1656
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    libiczka

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    5

    Domyślnie Kto wybudował Muratora M14a?

    Szukam szczęśliwców , którzy budują lub już wybudowali dom wg projektu Murator M14a

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    nie ma takich ludzi...ja szukam tych co wybudowali M14 i niestety nic...to jest nowy projekt i może dlatego nie można znaleźć jeszcze gotowych domów...a gdzie stawiasz swój domek?

  3. #3

    Domyślnie

    my bedziemy budowali M14a i kusi ma racje ze to jest nowe projekt i nikt jeste tego nie budował.

    Pozdrawiam Kusi I GRATULKI ze dostaliscie Pozwolenie na Budowe

    My Written Polish is bad.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    dzięki Avanti, pamietam o Was i o tych dokumentach. Dziś lub jutro pójdę do punktu ksero, aby to skserować. Całość jest zszyta w grubej teczce i nie mam jak wyjąć pojedyńczej kartki. Odezwę się na skype.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał kusi
    dzięki Avanti, pamietam o Was i o tych dokumentach. Dziś lub jutro pójdę do punktu ksero, aby to skserować. Całość jest zszyta w grubej teczce i nie mam jak wyjąć pojedyńczej kartki. Odezwę się na skype.
    Oki Dokie Kusi. a skan nie moze byc ? bedzie prosty

    Pozdrawiam

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    nie może być, bo mam skaner "ładowany" od góry jak kartkę do faxu i nijak mi to nie przejdzie.....

  7. #7

    Domyślnie projekt M14a DOM DLA CIEBIE wariant 1

    Planuje zakup projektu domku M14a i chcialabym prosic o fotki z zewnatrz i ze srodka. Moga byc zdjecia rowniez z M14. Z gory dzekuje.

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    raacon

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    2

    Domyślnie

    Podłączam sie do prośby Gabii niech ktoś z szanownych forumowiczów wklei jakieś fotki M14a.

  9. #9

    Domyślnie Re: poszukuje real foto M14a

    Cytat Napisał Gabii
    Planuje zakup projektu domku M14a i chcialabym prosic o fotki z zewnatrz i ze srodka. Moga byc zdjecia rowniez z M14. Z gory dzekuje.


    witam,
    ho, ho. ho .... Widzę, że chyba szykuje nam się sąsiedztwo......
    Budujemy domek m14a w Marysinie , gmina Lesznowola i jak narazie jestesmy na etapie końca stanu surowego. 11 grudnia wchodzi ekipa do dachu. jedyne czym mmoge służyć to zdjęcia z poszczególnych etapów budowy. W projekcie jednak poczyniliśmy kilka zmian, niektóre dość istotne bo konstrukcje. Jesli chodzi o wnętrza i sam projekt obawiam się, że będzie trudno znaleźć kogoś kto już wybudował gdyz projekt jest stosunkowo nowy i chyba jeszcze nowiele osób się na niego zdecydowało. Ja szukałam inwestorów m14a na forum juz od stycznia 2006 i niesety bez odzewu
    pzdr
    pohlanka

  10. #10

    Domyślnie Re: poszukuje real foto M14a

    Cytat Napisał pohlanka
    Cytat Napisał Gabii
    Planuje zakup projektu domku M14a i chcialabym prosic o fotki z zewnatrz i ze srodka. Moga byc zdjecia rowniez z M14. Z gory dzekuje.


    witam,
    ho, ho. ho .... Widzę, że chyba szykuje nam się sąsiedztwo......
    Budujemy domek m14a w Marysinie , gmina Lesznowola i jak narazie jestesmy na etapie końca stanu surowego. 11 grudnia wchodzi ekipa do dachu. jedyne czym mmoge służyć to zdjęcia z poszczególnych etapów budowy. W projekcie jednak poczyniliśmy kilka zmian, niektóre dość istotne bo konstrukcje. Jesli chodzi o wnętrza i sam projekt obawiam się, że będzie trudno znaleźć kogoś kto już wybudował gdyz projekt jest stosunkowo nowy i chyba jeszcze nowiele osób się na niego zdecydowało. Ja szukałam inwestorów m14a na forum juz od stycznia 2006 i niesety bez odzewu
    pzdr
    pohlanka


    spróbuję zamieścić zdjęcia
    to nasz domek z przodu ( widac tez i kawałek mnie z moimi latoroslami.....)



    to widok domku od strony ogrodu ( widoczny kominek i grill jednoczesnie)


    to widok na kuchnię

    to salon w pełnej ( he, he, he) okazałości

    to widok na zlikwidowany pokój od strony garażu - u nas będzie on połączony z salonem i będzie tam tzw. część telewizyjno-kawowa - nie chciałam aby telewizor był w salonie.
    [/img]http://static.flickr.com/99/311292925_1537804930_m.jpg[img]
    poniżej zdjęcia schodów i..... mojej starszej córki
    [/img]http://static.flickr.com/102/311292912_14b08ea87a_m.jpg[img]
    [/img]

  11. #11

    Domyślnie

    pohlanka bardzo dziękuję za fotki,czekam i proszę o więcej.I mam pytanko czy salon bo czujesz już namiastkę jego jest przestronny???Oraz interesuję mnie czy zostawiłaś spiżarkę w kuchni jeśli tak to czy nie zawęża ona bardzo wejścia do kuchni??Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.
    Pozdrawiam.

  12. #12

    Domyślnie

    Witaj,
    Salon jest jak najbardziej ok, w zupełności wystarczy, przy czym mój jest nieco powiększony do ok. 40m , ze względu na to, że zrezygnowaliśmy z pokoju przy garażu robiąc z niego tzw. częśc telewizyjną - nie chcemy mieć telewizora w salonie. Jeśli chodzi o spiuażarkę to absolutnie nie zawęża światła tego przejścia w kuchni, a wręcz odwrotnie jest to naprawdę fajna sprawa, zdjęciami z etapów budowy ( niesety przesunęło nam się z dachem !!!) służę jak najbardziej!!
    pzdr
    phlanka

  13. #13

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za odpowiedz i jak tylko możesz to czekam na fotki (hihi narazie to Ty budujesz swoje gniazdko,ale oglądając fotki cieszę się jakby to był już mój wznoszony dom),jeśli jeszcze mogę zapytać to czy podasz mi ile Was wyszedł strop(łącznie wszytsko razem z betonem)???bo znajomi mnie troszkę straszą że na ten strop muszę szykować 20 tys,a ja liczyłam troszkę mniej
    Pozdrawiam Aga.

  14. #14

    Domyślnie

    HEJKA,
    hmm, hmmm 20tys??? myslę, że raczej nie wydasz aż tyle. To prawda strop jest wyjatkowo solidny( właściwie nie bardzo wiem dlaczego az tak???), ale cena którą podajesz jest trochę zawyżona. Niestety nie bardzo mogę Ci podać cenę samego stropu gdyż nie bardzo się orientuję jaki to koszt- my wzięliśmy ekipę do całosci stanu surowego otwarego razem z więźbą( oczywiscie wchodzą w to materiały i robocizna) i całkowita cena wyniosła nas 120tys. Budujemy z Ytonga 40cm.
    Jeśli mogę zapytać to na jakim etapie budowy już jestescie?, z czego będziecie budować i czy wprowadziliście jakies zmiany w projekcie???
    pzdr
    pohlanka

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał pohlanka
    Jeśli mogę zapytać to na jakim etapie budowy już jestescie?, z czego będziecie budować i czy wprowadziliście jakies zmiany w projekcie???
    Heh my jesteśmy kochana na etapie kompletowania dokumentów w celu złożenia o pozwolenie na budowę.
    Niewiem jeszcze z czego będziemy budowali.
    Zmian w projekcie nie mieliśmy tzn zastanawiałam się nad likwidacją spiżarni w kuchni,ale odwiodłaś mnie od tego pomysłu.
    I na koniec jeszcze jedno pytanie oczywiście jeżeli możesz i masz ochotę odpowiedzieć ile zapłaciłas za załogę budowlańców którzy budują Twoje cudo???
    Pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    Bukalka,
    Tak jak napisałam wczesniej za całość czyli materiały, robociznę łącznie z więźbą dachową zapłaciliśmy 120 tys.. I nie rezygnuj ze spizarki , jest naprawdę ok. A z resztą zrrezygnować z niej możesz w każdej chwili , sama zobaczysz juz na etapie budowy czy jest Ci ona potzrebna czy nie
    pozdr
    pohlanka

  17. #17

    Domyślnie

    Tak ja rozumiem że za całość zapłaciliście 120 tys,ale mi chodziło ile zapłaciłas za samą robociznę bez materiałów i więzby czy jesteś w stanie wyliczyć??
    Przepraszam za te pytania,ale chyba sama rozumiesz że człowiek ma tysiąc pomysłów ,pytań i wątpliwości na sekundę,dlatego jestem bardzo wdzięczna że tak cierpliwie mi odpowiadasz.
    Co do spiżarki już postanowione ZOSTAJE.

  18. #18

    Domyślnie

    hmm, powiem szczerze,że trochę cieżko to policzyć , myslę że tak z grubsza wyszło nam jakieś 25-30tys.

  19. #19

    Domyślnie

    No i o to mi chodziło dziękować bardzo
    Ok dam Ci odetchnąć i przestane już pytać, bo niedługo jak zobaczysz nick bukalka to będziesz uciekała gdzie pieprz rośnie

  20. #20

    Domyślnie

    bukalka,
    chyba żartujesz!!!!!!!
    pytaj ile chcesz!!!!!! jeśli tylko będę mogła pomóc to chętnie!!!!!
    ja też jestem męczydusza jak coś mnie interesuje
    pzdr
    ap

Strona 1 z 83

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony