dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tomi_j

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Łódź - Szamba betonowe

    Witam.

    Chciałem prosić o namiary na firmy sprzedające i montujące szamba betonowe w łodzi. Poszukuję szamba około 9-10m3.

    Szambo będzie chyba dosyć głęboko zamontowane bo wylot rury z budynku mam na około 65cm poniżej gruntu, czyli wlot do szamba będzie na około 80cm - szambo oddalone o 4m od budynku.

    Prosić o jakieś porady i informacje.

    Pozdrawiam Tomek.

  2. #2

    Domyślnie

    Przepraszam, że odgrzebuję stary temat - ale mam dokładnie tę samą prośbę - czy ktoś mógłby polecić firmę, która wybetonowałaby mi szambo?
    Również okolice Łodzi.

  3. #3

    Domyślnie

    Polecam usługi mojej firmy.
    Jako plus będzie tutaj gotowy otwór na rurę ściekową, odchodzi wam wykuwanie rury, otwór z uszczelką zalany jest fabrycznie na wąskiej ścianie zaraz pod pokrywą.

    Wkopując zbiornik 50cm pod ziemią, oś rury będzie na głębokości 70cm pod powierzchnią ziemi, czyli w przypadku tomi_j prawie by pasowało...
    Kosztów na tym forum raczej podać nie mogę, ale podać numer telefonu: 690 493 500

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym się wystrzegał kupowania wyrobów budowlanych "na telefon". Kilka firm z Radomia (znam 2 przypadki) pozakładało strony internetowe w których wprowadzają w błąd co do geograficznego pochodzenia wyrobów- a tak już pisząc bezpośrednio- podszywają się pod firmy z długoletnią tradycją, które oferują wyroby o dużo wyższej jakości.

    Tak więc, zalecam ostrożność, sprawdzanie adresu firmy i na google earth i google streets oglądanie co ta firma sobą reprezentuje- czy mają choćby wybetonowany plac i halę do produkcji wyrobów. Czy może jest to produkcja łopatami na klepisku.
    zobaczymy ile zbędnych kabli i niepotrzebnych kombinacji można zrobić w domu....
    http://dom.vi.pl/ budowa. Komentarze: http://forum.muratordom.pl/post4128956.htm#4128956

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony