dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Michal07

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Okna Dobroplast, Montotras czy Eko-okno?

    Witam.

    Zamierzam wymienic okna w swoim domu i rozwazam zakup produktow ktorejs z tej firm. Oferuja niskie ceny to tez mnie to zainteresowalo. Orientujecie sie w oknach tych firm? Moze ktos sam je posiada, lub tez zamierza kupic? Co mi doradzacie?

    Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie patrz na firmę która je sprzedaje ..tylko
    zwróć uwage na jakim są profilu i jaki okucia maja.Potem sprawdz w necie opinie i bedziesz wiedziec które lepsze

  3. #3

    Domyślnie

    Poczytaj fora dla branżowców np. www.oknonet.pl

    szczególnie o dobroplaście, myślę że nie będziesz chciał od nich okien

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Agnieszka Oświęcim

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    3

    Domyślnie

    Zamontowałam okna z dobroplastu w całym domie po dokładnie 5 latach i 4 miesięcy jeden z pakietów szybowych w oknie rozszczelnił się a po kolejnych 4 miesiącach kolejne dwa okna w tym balkonowe.Jestem zawiedziona tymi oknami gdyż podejrzewam że po 6 latach będę musiała wymienić wszystkie okna.Dobroplast olał mnie tak krótko mówiąc s tak więc informuje was abyście nie wierzyli przy kupnie tych okien sprzedawcom że to super okna ja jestem żywym dowodem że to najgorszy szajs na rynku .Okna na tą chwile są zaparowane wewnątrz między szybami wyglądają jakby były brudne.Jeżeli jest ktoś zainteresowany to wyślę na e-mail zdjęcia tych okien lub zapraszam do oglądnięcia do Oświęcimia gdzie jest mój dom .Mój e-mail [email protected]tem jakimś przedstawicielem tylko zawiedzionym klientem ,oszukanym.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piot2

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Sokołów Podlaski
    Kod pocztowy
    08-300
    Posty
    1

    Domyślnie

    Kupiłam okno z dobroplastu, po około dwóch miesiącach od zamontowania okno zaczęło wydawać trzaski jakby miało pęknąć. Bez przykładania poziomnicy syn zauważył, że okno się wygięło. Środkowe skrzydło wygięło się około 5 mm , gdzie wyczytałam że może 1 mm na metrze. Złożyłam reklamacje , nawet bardzo szybko przyjechał bardzo miły pan.Opowiedziałam mu o pękaniu okna a on podkreślał że tak pisze w protokole. Pół godziny pocił się robiąc zdjęcia i pomiary, po czym stwierdził że okno nadaje się tylko do wymiany. Kazał czekać na telefon (przyjedzie firma i wymieni okno). A ja głupia nie czytałam co on napisał i podpisałam. Jakież było moje zdziwienie jak po krótkim czasie dowiedziałam się, że pan Artur L..... który był na reklamacji zrobił mnie w konia i wysłał pismo do firmy montującej okno, że to z winy montażu .Jakby wygięła się sama futryna,(to może i zły montaż) ale nie środkowe skrzydło. Nie wiem o co chodzi z tą 5 letnią gwarancją, WIELKIE OSZUSTWO!!!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony