dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 210
  1. #201

    Domyślnie

    Malfi, wszyscy Ci dobrze radza, ale nikogo nie sluchasz. Oddaj ten projekt, towar mozna zwrocic! kup ten Z60 , o ktorym mowil Aleksandryta:
    http://www.z500.pl/projekt/z60.html
    Bedziesz miala problem z glowy, starczy Ci pieniedzy, bedziesz zadowolona.

  2. #202
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Cytując słowa poety:
    " Słuchaj dzieweczko - ona nie słucha"
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  3. #203
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gosia86
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Okolice Wrocławia
    Posty
    475

    Domyślnie

    a ja na Twoim miejscu została bym przy tym modrzyku
    masz 2 pokoje to duży plus
    i ogólnie jest ładniejszy z zewnątrz bo ten Z60 wygląda trochę jak kurnik
    ogólnie podobają mji sie domy ze studia Z500 i osobiście będę budowac dom wg projektu Z55 ale ten Z60 nie przemawia do mnie
    a jak Ci zabraknie kasy to przecież możesz na wykończenie dobrać kredyt

  4. #204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    A jeszcze lepszy jest taki z czterema pokojami i gabinetem, w piwnicy sauna z siłownią, sala kinowa i może basen jeszcze by się przydał. Albo od razu iść na całość i pałacyk sobie sprokurować Tak mozna w nieskończoność.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Napisał rania Zobacz post
    Malfi, wszyscy Ci dobrze radza, ale nikogo nie sluchasz. Oddaj ten projekt, towar mozna zwrocic! kup ten Z60 , o ktorym mowil Aleksandryta:
    http://www.z500.pl/projekt/z60.html
    Bedziesz miala problem z glowy, starczy Ci pieniedzy, bedziesz zadowolona.
    Dajcie już spokój, niech sobie buduje. Jej kasa, jej działka Ja już zaprzestałam produkcji wpisów na tym wątku. Za rok okaże sie, że zbudowała Atenę z Archipelagu, tą samą, którą nie zbuduje Arch100 za 350 tys. zł.
    Ostatnio edytowane przez Aleksandryta ; 07-07-2010 o 19:19

  6. #206

    Domyślnie

    Malfi...zaatakuj z innej strony....
    Znajdz ekipę która zrobi tobie SSZ ,są ekipy 2-3 osobowe można się dogadać,na pewno obniżą cenę jak dostaną kompleks w całości.
    Potem znajdz skład budowlany ,spotkaj się z szefem,i negocjuj ,powiedz że za duzy upust kupisz u nich wszystko od a do z. Po prostu próbuj różnych opcji tak by jednak dało się zmieścic w tych 90 tyś.
    I nie zwiekszaj pow. użytk.!!! żadne 75-82....60-65 m2 max i koniec! inaczej popłyniesz i będzie,,do widzenia,,

  7. #207
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gosia86
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Okolice Wrocławia
    Posty
    475

    Domyślnie

    Albo skorzystaj z firmy pod klucz w której zapłacisz od merta za materiały i robocize tylko dobrze sie targuj

  8. #208

    Domyślnie

    Droga Malfi,
    ja również marzę o małym domku takim do 60 m2, bo na wiekszy raczej nie będzie mnie stać. Mój domek to jednak kwestia dalszej przyszłości. Mam mieszkanie, które mogę sprzedać - 40 m2 i może uda mi sie trochę naskładać pieniążków. Planuję przeznaczyć na budowę 130-150 tys. Nie mam żadnego doświadczenia i cieszę się , że trafiłam na Twój wątek, czytanie tych wszystkich wypowiedzi dało mi dużo do myślenia. Własny domek to także marzenie mojego życia więc rozumiem Cię i z całego serca życze, aby Ci się udało. Będę zagladać na forum i śledzić Twój wątek. Pozdrawiam!

  9. #209

    Domyślnie

    jeżeli dom ma mieć do 100m to tylko parterówka,jak większy może być z poddaszem,to tyle w tym temacie

  10. #210
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pati_D
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Sieradz, łódzkie
    Posty
    17

    Domyślnie

    Już dawno nie było tu żadnego wpisu. Malfi, jak posuwają się sprawy z Twoją budową? Zostałaś jednak przy tym projekcie Modrzyk czy wymieniłaś na inny? Na jakim etapie już jesteś?

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony