dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 158
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 3147
  1. #81

    Domyślnie

    Ja również proszę - adres w stopce.

  2. #82

    Domyślnie

    Sorry, JOSEPH ale nie podałeś mi swojego maila - zrobimy inaczej - ja podaje swój: [email protected] i proszę zainteresowanych o kontakt.
    Pozdrawiam.
    P.P.

  3. #83

    Domyślnie

    Już wysłane Panowie! Mam nadzieje, że Wam się podoba
    P.P.

  4. #84

    Domyślnie

    JA NIC NIE DOSTAŁEM
    MÓJ ADRES [email protected]

  5. #85

    Domyślnie

    Cierpliwości było wysłane o 14:47 może jeszcze nie doszło. Dla peności wysyłam po raz kolejny teraz 15:16.
    Pozdrawiam!
    P.P.

  6. #86

    Domyślnie

    Ja dostałem - dzięki. Czym malowałeś (impregnowałeś)?

  7. #87

    Domyślnie

    JA TEŻ WIELKIE DZIĘKI

  8. #88

    Domyślnie

    Witam
    Ja się dołączę do prośby o zdjęcia : [email protected].

    Z góry dziękuję
    Pozdrawiam


    Deha z Podlasia

  9. #89

    Domyślnie

    Ja dostałem - dzięki. Czym malowałeś (impregnowałeś)?
    Malowałem trzy razy Sadolinem Classic (taki w zielonej puszce) o kolorze bardzo ciemnozielonym - prawie wpadającym w czerń.
    Z względu, że ten Sadolin jest dosyć drogi to był użyty z wierzchu i boku desek podłogowych (no i oczywiście na całym stelażu pod zadaszeniem), po spodniej stronie desek użyłem zielonego drewnochronu - również trzy razy. Miałem zamiar to konserwować malując co roku, chyba wystarczy co dwa lub trzy lata, gdyz po zimie i od marca po dosyć silnej eksploatacji (w trakcie rozbudowy domu taras jest b.czesto używany jako główna droga wejściowa) taras trzyma sie nienajgorzej!
    Pozdrawiam!
    P.P.

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom soyer
    Panie Wojtku
    czy w polsce jest moze do zdobycia podobny system montazu belek? ten austriacki jest fajny ale piekielnie drogi.
    Gdzie namierzyłeś ceny tego austriackiego systemu (IGEL) w Polsce? Podaj namiary.
    Czy ktoś z Was wykonywał taras wg. systemu deck-dry?

    Pozdrowienia

  11. #91
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Wojciech Nitka

    Zarejestrowany
    Aug 2001
    Posty
    1.634

    Domyślnie

    Maluszek,
    ja preferuję sosnę impregnowaną ciśniewniowo. Jednak impregnacja musi być na całej grubości elementów. Impregnaty przeważnie bywają ciemnozielone lub brązowe. Jak to wygląda, to możesz zobaczyć w wcześniej podanych linkach.
    Robienie tarasów z drewna egzotycznego to wyrzucanie pieniędzy.

  12. #92

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxtor
    Cytat Napisał tom soyer
    Panie Wojtku
    czy w polsce jest moze do zdobycia podobny system montazu belek? ten austriacki jest fajny ale piekielnie drogi.
    Gdzie namierzyłeś ceny tego austriackiego systemu (IGEL) w Polsce? Podaj namiary.
    Czy ktoś z Was wykonywał taras wg. systemu deck-dry?

    Pozdrowienia
    ceny systemu igel pochodza z austrii i niemiec (min z linku Keplingera ktory podalem wczesniej). w polsce ich nie spotkalem dlatego pytalem o podobne systemy dostepne u nas.

  13. #93

    Domyślnie

    Super wątek!
    W przyszłym roku za swój taras będę się bał, bardzo mi się Wasze doświadzcenia przydają, dzieki.

  14. #94
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Paweł - ja też poproszę o zdjęcia: [email protected]
    Panie Wojtku - dziękuję za odpowiedź Czy sosna nie jest za miękka na taki taras?

  15. #95

    Domyślnie

    Czy sosna nie jest za miękka na taki taras?
    Też się nad tym zastanawiałem projektując mój taras - ale teraz uważam, że to był trafny wybór. Trzykrotne malowanie Sadolinem niesamowicie utwardziło powierzchnię desek. Uważam jak wyżej już to było napisane - egzotyczne drewno to wyrzucone pięniądze (czyba, że komuś na nich nie zależy ) Wierzcie mi - odpowiednio zaimpregnowana sosna jak najbardziej wystarczy - i do tego jest niesamowicie tania!
    Pozdrawiam
    P.P.

  16. #96

    Domyślnie

    Sosnowy taras ma mój szef w domu - wygląda rewelacyjne, a ma już 6 lat. Nie wiem jak często go konserwuje, ale efekt jest świetny.

  17. #97
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Paweł dzięki za odpowiedź I przypominam się cichutko o zdjątka Twojego tarasu

  18. #98

    Domyślnie

    W związku z tym, że otrzymuję bardzo dużo maili o fotki tarasu, a teraz jestem w pracy i nie posiadam w tym komputerze fotek, oświadczam że wyślę wszystkim, którzy do mnie napisali lub napiszą - ale wieczorkiem jak wróce do domu.
    Pozdrawiam!
    P.P.

  19. #99

    Domyślnie

    Pawle, bardzo dziękuję za zdjęcia Podoba mi się i taras, i świetne zadaszenie. A ten swierk szukający cienia pod daszkiem...cudny widok!
    Planuję zrobić podobny, tylko mój musi być wyższy i w kolorze drewna, żeby pasował do okien.Przyda mi się również Twój opis wykonania.
    Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku ....na tarasie pod świerkiem!

  20. #100

    Domyślnie

    Dzięki Chmurko!
    Jak wykonasz Swój Taras daj znać - jak masz jakieś pytania służę radą.
    Podrawiam!
    P.P.

Strona 5 z 158

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony