dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Temat: Chomikujecie?

  1. #41

    Domyślnie

    Mi jest najciężej się rozstać z pluszakami córki z wczesnego dzieciństwa, tyle wspaniałych wspomnień jest z nimi związanych.

  2. #42

    Domyślnie

    I to właśnie o to chodzi, to jest główną przyczyną "chomikowania" Czasami po prostu nie można wyrzucić pewnych rzeczy, i cóż zalegają, i zajmują więcej miejsca. Ale dzięki nim wspomnienia są nam bliższe. Oj, ale się rozczuliłam

  3. #43

    Domyślnie

    o moim chomikowaniu
    kilka dni temu , nieomal w środku nocy , naszło mnie na robienie pisanek batikiem (przy pomocy wosku) najlepszy do tego jest wosk pszczeli .Skąd do cholery w środku nocy wytrzasnąć wosk ? przypomniałam sobie że kiedyś miałam świeczkę wypaloną do połowy, której nie wyrzuciłam, ani nie spaliłam tylko zachomikowałam po przewaleniu stosu kartonów z przydasiami (a mieszkam na budowie w pudłach) znalazłam porządany ogarek pisanek nie zrobiłam bo szukanie mnie zmęczyło ale satysfakcja ze znalezienia ogarka wielka
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał galka
    Wśród tych wszystkich zachomikowanych rzeczy jest jeszcze jedna

    kategoria;zapakowane w kartony nietrafione prezenty typu komplet

    filiżanek,czy szkaradna lampa. Nie wyrzuconych, bo to prezenty ale przy

    przeprowadzce niestety trzeba zachować się po męsku i.....won
    Tu byłbym ostrożny... Ja kiedyś, z 8 lat temu, dostałem kryształowy wazon. Zakopałem go w szafce z kaszą, ryżem i mąką Po kilku latach tenże wazon zobaczyłem w DW i uroczyście się z nim przeprosiłem

  5. #45
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Cytat Napisał matka dyrektorka
    pisanek nie zrobiłam bo szukanie mnie zmęczyło ale satysfakcja ze znalezienia ogarka wielka

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony