dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 17
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 321
  1. #61

  2. #62

  3. #63

    Domyślnie

    ewe Jak sprawuje się Twój harionek , zastanawiam się czy położyć harion czy alabastrino....

  4. #64

    Domyślnie

    Wyobraźcie sobie ze obecna TRAVENA ma lekko różowawy desen nie wiem jakim cudem i jak mozna ta płytke tak zepsuc , co wizualka to inne odcienie -ale zeby róż, nie wiem co sie stało z ta płytka ewe pisała ze ma piekny ecru, Pavis tez na pewno nie ma różu a tymczasem sam producent mowi ze z założenia maja lekki różowy odcien załamka normalna , dzwoniłam juz do tylu sklepów i hurtowni i wszystcy maja z lekki badz całkiem intensywnym rozem ...

  5. #65

    Domyślnie

    Gumisia – a Ty widziałaś je na żywo? Ja też jestem teraz zaskoczona, jak czytam, że te płytki mają różowawy odcień. U nas to czyste odcienie kremowe, bez żadnej nawet nuty różowości, ale kupowane były ponad 1,5 roku temu.

  6. #66

    Domyślnie

    muszę potwierdzić te płytki mają dwa odcienie - jedno jest właśnie śliczne ecru natomist drugie to jakieś takie różowe maziaje, mam te płytki położone u siebie, podczas kładzenia zabrakło mi kilka i niestety nie udało mi się dokupić właściwych i mam oba odcienie w łazience, szczęściem tych kilka płytek zabrakło mi na dolnym pasie od podłogi, a zważywszy że tam jest ciemniej to aż tak strasznie nie rzuca się to w oczy, odcienie te są opisane na opakowaniach płytek, jak dobrze pamiętam to A1 i A2 ale który jest który to już nie.

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka Zobacz post
    Gumisia – a Ty widziałaś je na żywo? Ja też jestem teraz zaskoczona, jak czytam, że te płytki mają różowawy odcień. U nas to czyste odcienie kremowe, bez żadnej nawet nuty różowości, ale kupowane były ponad 1,5 roku temu.
    Tak Juniorko widziałam je na żywo wszedzie gdzie sie dało i najbardziej zblizone do ecru to płytka z oznaczeniem A2 ale i tak sa różówe maziajki ,tylko mniej widoczne i jet ich mało, natomiast B2 to juz dla mnie profanacja tych płytek...ma dosłownie różowe chmurki ... nie wiem jak płytka za 120zł moze miec tyle różnych deseni ile produkcji -to nie do pomyslenia. Dzwoniąłm do praradyza i najllepsze jest to ze on twierdza ze ten roz to załozenie Traveny, rece mi dziewczyny opadaja , zwłąszcza ze dziewczyny które maja te płytki nie maja wogole różu tak jak ty Juniorko.Wychodzi na to ze dawniej produkowali ecru a teraz przerzucili sie na rosa Ja teraz od miesiaca dzwonie jezdze i jak szalona szukam takich zeby miały jak najmniej rózu:bash

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał aginda Zobacz post
    muszę potwierdzić te płytki mają dwa odcienie - jedno jest właśnie śliczne ecru natomist drugie to jakieś takie różowe maziaje, mam te płytki położone u siebie, podczas kładzenia zabrakło mi kilka i niestety nie udało mi się dokupić właściwych i mam oba odcienie w łazience, szczęściem tych kilka płytek zabrakło mi na dolnym pasie od podłogi, a zważywszy że tam jest ciemniej to aż tak strasznie nie rzuca się to w oczy, odcienie te są opisane na opakowaniach płytek, jak dobrze pamiętam to A1 i A2 ale który jest który to już nie.
    Tak Agindo dokłądnie tak -jest nawet wiecej niz 2 kolory, według producenta sa 4-ale zaden nie jest juz taki jak kiedys, najbardziej zblizony to A2 ale jednak maziajki są z tym ze niewiele i nie az tak różowe..a kiedy kupowałas te płytki??zadowolona jestes z efektu??

  9. #69

    Domyślnie

    No to Paradyż sam sobie zrobił klina, straci część potencjalnych nabywców. Gdybym teraz kupowała płytki, to przez tę różowatość nie brałabym ich na pewno pod uwagę.

  10. #70

    Domyślnie

    wczoraj miałam mieć położone w kuchni,patrzę różowe,otwieramy następną paczkę-ecru zerwalismy te co były na ścianie i dzisiaj wio do castoramy,paczki płytek z datą 12.08.2010 były już ecru,więc może paradyż wycofał się z różowych...

  11. #71

    Domyślnie

    gumisia2 - płytki kupowałam w lutym, kładzione miałam na początku marca i nigdzie nie mogłam już wtedy dokupić właściwego odcienia, nawet w salonie w Paradyżu nie mieli. A płytki wyglądają super, warto się pogimnastykować za tym ecru

  12. #72

    Domyślnie

    Aginda -dzieki za otuche - tego mi trzeba -bo juz trace pare pomału - mam nadzieje ze w koncu uda mi sie zakonczyc temat płytek strasznie mieszaja z tymi odcieniami -ja rozumem jakby to tylko odcien był rozny widomo prosec wypalania itd, ale dodatkowy gratisowy róż to juz przesada...
    płytki tez mi sie bardzo podobaja mimo ze kolekcja ma juz troche lat, ja kupuje rowniez ten panel kwiatowy to akurat nowy element kolekcji mam taka sciane w która mam nadzieje ze sie ładnie wpasuje,

  13. #73

    Domyślnie

    Aisa 27- u mnie w castoramie najłądniejsze sa z grudnia 2009 - wyobraz sobie ze ogladałam płytke z produkcji z czerwca 2010 to myslałam ze zejde normalnie goraco mi sie zrobiło - sama nie wierzyłąm własnym oczom -paskudztwo totalne- wiec nie da sie tego usystematyzowac logicznie ....

  14. #74

    Domyślnie

    Gumisia2 , z grudnia 2009 takie same jak z sierpnia 2010,też miałam jedną paczkę,ale wzięłam wszystkie z jedną datą coby niespodzianek nie było,uf. już położone,dzisiaj malutkie fugi,całkiem bez się nie dało,bo jednak czasem jakaś krzywizna wychodzi,jutro stolarz kuchnię montuje!

  15. #75

    Domyślnie

    Aisia poczekaj nie zakumalam chyba , chodzilo ci o to ze z sierpnia sa takie sama jek z grudnia??

  16. #76

    Domyślnie

    no,dokładnie miałam obie paczki w domu i komisyjnie w czwórkę oglądaliśmy i przykładaliśmy do tych w łazience co już 2 lata na ścianie siedzą...

  17. #77

    Domyślnie

    Wreszcie po kilku miesiacach wybierania plytek, zdecydowalam sie na Travena/mogano/trovan, mam wszystko rozrysowane i zaplanowane, mam kupowac plytki w przyslzym tygodniu, a tu nagle czytam o jakims rozu.

    Przynam, ze sie nie wiem co teraz robic. Bede musiala wybrac sie na wycieczke po sklepach i popatrzec na te plytki. Mam nadzieje, ze tak jak pisze aisa27, uda mi sie znalezc wlasciwy kolor, bez rozowego.

    Gumisia2 jak z Twoimi plytkami? Znalazlas odpowiednie?

  18. #78

    Domyślnie

    Em zetka to masz taka sama historię jak ja, jak sie juz zdecydowałam to okazało sie ze płytki maja różowe maziajki, dziewczyny obdzowniłam wszystko prodcenta, sklepy w Opocznie które maja ogromne ilosci tych płytek u siebie na magazynach podobno szukali dla mnie produkcji bez różu -ale niestety nie znalezli i wszystcy jednogłosnie stwierdzili ze maja różowawy lekko deseń z tym ze jedne mniej drugie bardziej - ja byłam w sobote i kupiałm bo powiem szczerze ze okrutnie mi sie robota przez to opózniła -glazurnik juz odmówił bo si enie mógl doczekac na płytki i znowu musiąłam szukac nastepnego - w sumie CYRK- Aisa pisała ze jednak znalazła bez cienia różu takze ja juz sama nic z tego nie rozumiem czy z moimi oczami cos nie tak czy na tym śląsku tak rózowo dzis czekam na dostawe napisze wieczorem co przywiezli sama w strachu jestem - ogladałam je na magazynie oczywiscie nie sa idealne ecru ale najlepsze jakie do tej pory widziałam -z lekka nuta takiego brudnego różżu wpadajacego w beż , przez ten desen płytka wydaje sie dużo cieplejsza .takze musisz isc zobazcyc co w twoich sklepach jest - daj zanc powodzenia

  19. #79

    Domyślnie

    Jak dostaniesz plytki, to mozesz napisac jakie sa i wstawic zdjecie. Ja dam znac, jak sie czegos dowiem w sklepach. Na razie mi popsuli humor, nie chce rozowego
    Poki co wyslalam mame do Castoramy, bo sama na razie nie moge wybrac sie na poszukiwania i powiedzieli, jej ze kazda partia ma inny kolor, wiec jak juz sie zdecyduje zeby kupic, to wtedy bedzie mozna dokladnie sprawdzic kolor.

    Zastanawiam sie czy zamiast Traveny nie kupic plytki Hanabi w kolorze bianco lub beige - maja taki sam rozmia jak Travena i uzupelnic je plytka/listwami Mogano.
    Ostatnio edytowane przez em_zetka ; 18-10-2010 o 18:46

  20. #80

    Domyślnie

    Em -zetka płytki przywiezli mi wczoraj - dosc póżno płytki i jak na moje oko i brak dziennego światła to różu prawie nie widac ale jak wsadzisz nos w płytke to co nieco przebija - ale nie jest to rażące - mozaika jest idealna podłoga tez super - jeżeli chodzi o Hanabi Beige to płytka podłogowa mi sie nie podoba , a Trovan do niej nie bedzie pasował bo ona troszke w zółty wpada - jest jeszcze Junona ale ona tez za zółta jak dla mnie to juz Hanabi Bianco bedzie chyba najlepsze, pochodzisz musisz porównywac rózne produkcje w różnych sklepach- kupno tej płytki wymaga naprawde duzo zachodu ale warto bo jest piękna powodzenia Em-zetko nie załamuj sie

Strona 4 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony