dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 11
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 206
  1. #1

    Domyślnie Domek Nnataszy i Tomka

    Postanowiłam pokazać wszystkim zainteresowanym Nasz domek - zapraszam na stronę foto-albumu !
    Natasza

    http://foto.onet.pl/albumy/album.htm...t=2&a=nnatasza - link już nie działa

    Działka przed budową:

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    No widać, że będzie kawał porządnej chałupy!
    Ale dlaczego widać tylko po fragmentach? Bardzo bym chciała zobaczyć Twój dom w jednym kawałku.... Pstryknijta jakieś fotki całego domostwa, strrrasznie jestem ciekawa po obejrzeniu Waszego projektu!

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    nnataszo - zrób zdjęcia całej chałupki Czy już masz położoną dachówkę? Jak się sprawuje?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    nnataszo

    zrob fotke domu jako całosci....

  5. #5

    Domyślnie

    Zamieściłam rzyt domu - mogę ewentualnie zamieścić jeszcze zdjęcie z symulacji komputerowej - jak to będzie wyglądać. Zdjęcia całości - aż wstyd się przyznać -nie mam ale zrobię w najbliższym czasie.
    Maluszek - dekarz wchodzi za tydzień. Teraz cieśle kończą więźbę.

    Symulacja:

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Koniecznie zrób
    A potem jeszcze jak już będzie dachówka. Mam nadzieję, że w tak zwanym międzyczasie nie zmieniłaś Creatona na coś innego.

  7. #7

    Domyślnie

    Nic sie nie zmienilo - bedzie Creaton - juz sie nie moge doczekac.
    (cos mam problem z polskimi znakami )

  8. #8

    Domyślnie

    Dodałam dwa zdjęcia całego domku po zrobieniu więźby - na jednym dom jeszcze z wiechą

  9. #9

    Domyślnie

    Myślałam, że już wszyscy którzy mieli w planach na ten rok krycie dachu, mają to zrobione i tylko my zostaliśmy na końcu, a tutaj niespodzianka. Na szczęście pogoda jest nam przychylna. Życzę powodzenia .

  10. #10

    Domyślnie

    Natasza domek zapowiada się imponująco!
    Gratuluję i życzę powodzenia!
    Justa

  11. #11

    Domyślnie

    Fajny domek, z jakiej pracowni i gdzie go można zobaczyć?

  12. #12

    Domyślnie

    Chyba już zupełnie zapomniałam tu zaglądać - ale się poprawię. Projekt domu został wykonany w pracowni Achimax z Poznania (ul. Szamarzewskiego 17). Domek pod Poznaniem!

  13. #13

    Domyślnie

    Stwierdziłam, że powklejam tutaj zdjęcia ... wiem po sobie, że nie chce się później zaglądać na strony fotoalbumu:

    Ściany zaczęto stawiać ok. sierpnia zeszłego roku:

    Hoop na strop:

    Wiecha .. ale radość :

    Wiosną już z dachówką i oknami:

  14. #14

    Domyślnie

    A tu wnętrze - na pierwszym planie kuchnia (w kominie będzie lodówka piekarnik i mikro) w oddali pokój dzienny:


    Wkład kominkowy Hajduk przed:

    i po zabudowie:

    Taras:





    No i ostatnie na dziś - domek się tynkuje!

  15. #15

    Domyślnie

    Nnatasza, a z czego masz zrobiona podloge? Generalnie bardzo podoba mi sie Twoj styl. Jest podobny do mojego .
    Powodzenia w wykanczaniu domku.
    Ja dopiero zaczynam na wiosne . To sie bedzie dzialo!
    Pozdrawiam
    lidka

  16. #16

    Domyślnie

    Ale CHATA. robi wrażenie. napewno już mieszkacie. Pozdrawiam
    życie jest piękne-gdy się ma realny cel.

  17. #17
    Guest

    Domyślnie

    Natasza- bardzo ładnie. Czy juś meszkacie? Kominek śliczny. Podlogi też. Napisz proszę z czego masz wyłożony podjazd i taras. Widzę, że to chyba garnit ale nie kostka. Napisz również jak go kładliście.
    Dzięki z góry. Ja mam płot z granitu i jestem na etapie szukania materiałów z jakich zrobić podjazd do garażu- niestety jest dość duży i długi więc kostka odpada (koszty kosmiczne). Wasz podjazd strasznie mi sie podoba.

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał lidqa
    Nnatasza, a z czego masz zrobiona podloge? Generalnie bardzo podoba mi sie Twoj styl. Jest podobny do mojego .
    Powodzenia w wykanczaniu domku.
    Ja dopiero zaczynam na wiosne . To sie bedzie dzialo!
    Pozdrawiam
    lidqo! Dziękuję serdecznie za miłe słowo!
    Jeżeli chodzi o podłogi: w garażu jest beton pomalowany farbą Pilbetu i posypany czipsami betonduru - bardzo prosto się to robi i jest stosunkowo tanie (robiliśmy to sami).

    W pokoju dziennym położyliśmy parkiet przemysłowy, egzotyczny (olejowany). Okazało się, że to najtańsze wyjście z tych, które nam się podobały. Oto on:


    W hallu są płytki 30x60 z matowego grafitowego gresu Cersanitu.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał rubin23
    Ale CHATA. robi wrażenie. napewno już mieszkacie. Pozdrawiam
    Dziękuję

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał gorgu77
    Natasza- bardzo ładnie. Czy juś meszkacie? Kominek śliczny. Podlogi też. Napisz proszę z czego masz wyłożony podjazd i taras. Widzę, że to chyba garnit ale nie kostka. Napisz również jak go kładliście.
    Dzięki z góry. Ja mam płot z granitu i jestem na etapie szukania materiałów z jakich zrobić podjazd do garażu- niestety jest dość duży i długi więc kostka odpada (koszty kosmiczne). Wasz podjazd strasznie mi sie podoba.
    Bardzo się cieszę, że się Tobie podoba.
    Miałam ten sam problem z podjazdami i tarasem (wszystkiego prawie 140m2) - kamień wzięłam ze Strzegomia .. ceny opisałam w wątku : http://www.murator.com.pl/forum/view...ght=strzego%2A. Tam też umawiali się chętni do wspólnego transportu!!!


    Pozdrawiam serdecznie!
    Natasza
    PS. Tak już mieszkamy!!!!!

Strona 1 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony