dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie projekt C117d CODZIENNY wariant 4

    Witam wszystkich,
    przymierzamy się do zakupu projektu Muratora Codzienny - wariant IV. Czy ktoś zaczął może już budowę wspomnianego wyżej domu? Proszę o wszelkie opinie dotyczące projektu (także proponowane zmiany). Z góry serdecznie dziękujemy

  2. #2

    Domyślnie Codzienny - wariant IV

    Witamy ponownie, czy naprawdę nikt nie buduje tej wersji codziennego? To przecież taki piękny domek ...

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pavlito

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Re: Codzienny - wariant IV

    Cytat Napisał Aga i Radek
    Witam wszystkich,
    przymierzamy się do zakupu projektu Muratora Codzienny - wariant IV. Czy ktoś zaczął może już budowę wspomnianego wyżej domu? Proszę o wszelkie opinie dotyczące projektu (także proponowane zmiany). Z góry serdecznie dziękujemy
    Witam Ago i Radku,

    Jestesmy z zona na etapie wyboru projektu. Podoba nam sie "Codzienny" w wersji 4tej. Czy temat jest dla Was nadal aktualny ? Jezeli tak to prosze o podzielenie sie uwagami na temat tego projektu.

    Pozdrawiam

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gizmus1

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Codzienny - wariant IV

    Witam
    Chciałbym powtórzyć zapytanie, czy ktoś jeszcze jest zainteresowany tym projektem. Ja już go zakupiłem i zaczęły się zmiany.
    - odbicie lustrzane - luzik
    - dodatkowo Lukarna po prawej, bo usłyszałem opinię, że wygląda jak stodoła... teoretycznie koszt to ok 500 PLN
    - chcę ustawić łazienki na poddaszu i parterze w tym samym pionie, nie wiem ile taka zmiana ale trzeba ja dokonać bo okno się przesunie.
    - zmuszony jestem dokonać zmiany sposobu ogrzewania, oryginalnym zastosowaniem jest gazowe, jednakże nie mam gazu i nie wiem kiedy się pojawi dlatego też jestem na etapie szukania innego systemu grzewczego - myślę nad eko-groszkiem.
    pozdrawiam
    Ps; Jestem na etapie kompletowania dokumentów do pozwolenia na budowę, dlatego też wszelkie sugestie, dobre rady i opinie - bardzo mile widziane.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    szeszek

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    1

    Domyślnie Projekt Codzienny wariant VI

    Witam. Po obejrzeniu całej masy projektów zamieszczonych w internecie(szczerze mówiąc mam już dość!)chciałabym zdecydować się na zakup.Wybór padł na Codziennego wariant VI z Muratora. Jest dla mojej rodziny najbardziej optymalny biorąc pod uwagę względy ekonomiczne zarówno jeśli chodzi o utrzymanie jak i o budowę. Ponieważ jestem początkująca w temacie bardzo proszę o wszelkie uwagi dotyczące projektu.Działkę mam z wjazdem od północnego-zachodu.
    Link do projektu http://projekty.muratordom.pl/projek...a,2708,0,0.htm
    Dziękuję za każdą odpowiedź.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bossman00

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-521
    Posty
    2

    Domyślnie

    wybralismy ten projekt

  7. #7
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    sdeplewski

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Legionowo
    Kod pocztowy
    05-120
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie budowa domu codzienny VI EC117f C117f

    Witam serdecznie, wybrałem z żoną projekt domu codzienny wersja VI EC117f/C117f. Jesteśmy w trakcie załatwiania całej dokumentacji, czy ktoś z Państwa był by tak uprzejmy i pokazał swój dom w trakcie budowy lub po jej zakończeniu? Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam Sebastian Deplewski tel. 792 744 315 lub email [email protected] Osoby które wybrały ten projekt także zapraszam do kontaktu ze mną w celu wymiany informacji, opinii o projekcie, zmian w projekcie itp.
    Ostatnio edytowane przez sdeplewski ; 19-07-2015 o 13:29

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał sdeplewski Zobacz post
    ] Osoby które wybrały ten projekt także zapraszam do kontaktu ze mną w celu wymiany informacji, opinii o projekcie, zmian w projekcie itp.
    To jest forum, kontaktujemy się pisząc tutaj.

    Poza tym, proszę zakładać tematy we właściwych działach. I proszę na przyszłość używać wyszukiwarki

  9. #9

    Domyślnie

    Powiem wam , ze fajny prosty domek

    chociaż nie buduje tego domku, to chciałabym zwrocic waszą uwagę na :

    1. Brak zadaszenie nad wejściem, co może być kłopotliwe,
    2. okno w kuchni.... jest tak szerokie ze możecie mieć problem z szafkami wiszącymi na ścianach (nie ma tam spiżarni = możne być ciasno z kuchennymi gratami)
    3. pod schodami zrobiłabym schowek
    4. osobiście zrobiłabym pralnie razem z łazienką

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony