dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 8
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 158
  1. #101

    Domyślnie

    aż przykro z żalu patrzeć

  2. #102

    Domyślnie

    Nieeeee. To po prostu inna bajka.

  3. #103

    Domyślnie

    Bo Ty jesteś w tej bajce a ja puki co muszę patrzeć z okna blokowiska.

  4. #104

    Domyślnie

    Sprostowanie: ja w tej bajce dopiero bywam. Ale mam nadzieję, że za jakiś czas się w niej pojawię na dłużej.

  5. #105
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aka z Ina
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6.178
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    167

    Domyślnie

    jakbym w bajce była ogladając Twoje fotki.........


    chciałam to napisac i napiosałam a potem odczytałm, ze piszecie też o BAJCE

  6. #106

    Domyślnie

    Maćku, masz świetną chatę. Zazdroszczę z całego serca. Moja chałupka tez taka "młoda" jak twoja, jeszcze nie wiem dokładnie bo daty nie odkryłam. Szkoda tylko, że nie taka piękna A sufity w części gospodarczej masz takie jak ja w salonie

  7. #107

    Domyślnie

    Ale rewelacyjna ta szkoła. Gratuluję, co za potencjał. A okolica.... Ech, pomarzyć


    i jak sytuacja na froncie?

  8. #108

    Domyślnie

    Cytat Napisał akselek
    ...i jak sytuacja na froncie?
    Opracowuję taktykę i strategię tzn. wymieniam z Architektem koncepcje i złote myśli coby projekt powstał jak najlepszy.

  9. #109

    Domyślnie


    mam nadzieje ze prace konepcyjne będa pomyslne i zrobidz z tego pięknego kamyka dianment

  10. #110

    Domyślnie

    Witam wiosną i pozdrawiam. Ciekawy jestem co nowego na Mazurach?

  11. #111

    Domyślnie

    podglądam temat i podglądam a tu taka cisza.
    maćku napisz coś bo mnie ta twoja SMS bardzo wciągnęła.
    jest nas dwoje i Cichy C95.
    budujemy dom 2-osobowy

  12. #112

    Domyślnie

    Właśnie wróciłem. Zrobiłem małą demolkę i jak się ogarnę wrzucę zdjęcia.

  13. #113

    Domyślnie

    Wytęż wzrok i znajdź różnice pomiędzy obrazkami w kolejnych parach

    1.



    2.



    3.



    4.





    c.d.n.

  14. #114

    Domyślnie

    c.d.


    5.



    6.



    7.




    uffff ...

    Ale za to Mazury o poranku wyglądają tak:


  15. #115

    Domyślnie

    Gratuluję rozpoczęcia robót, tylko szkoda że mnie tam nie ma. Pozdrawiam

  16. #116

    Domyślnie

    Hej Maciek
    dopiero dziś natrafiłam na Twój wątek ale od pierwszej obejrzanej fotki zazdroszczę Ci tego domeczku super !!!
    powiedz Mi czy szukałeś na jakiś portalach (jakich?) czy tak przez przypadek ??? - jeśli możesz to zdradź tajemnicę jak szukałeś takiej nieruchomości
    My właśnie też zdecydowaliśmy się wyprowadzić na warmię,mazury i zaczynam szukać czegoś tak ślicznego jak Twoja szkółka
    będę wdzięczna za informacje - jeśli nie są tajne
    pozdrawiam
    anett
    pozdrawiam
    anett

  17. #117

    Domyślnie

    Ja szukałem praktycznie tylko TU i TU. Poza tym googlarka i w różnych konfiguracjach tagi: sprzedam, nieruchomości, przetarg, stara, była, dawna, szkoła, młyn, spichlerz, dworzec kolejowy, nieczynny, budynek po, budynek byłej, itp. co Ci przyjdzie do głowy. I jeszcze zrób sobie listę interesujących Cię gmin, znajdź w necie stronę internetową każdej z nich (ale tę oficjalną - BIP - Biuletyn Informacji Publicznej) - tam każda gmina ma obowiązek umieszczać informacje o przetargach.
    I tak 10 lat ...
    Ostatnio edytowane przez maciek01 ; 19-05-2010 o 18:58

  18. #118

    Domyślnie

    Dzięki Maciek za info
    chyba nie miałeś ciśnienia z tym nowym miejscem na ziemi jak 10lat szukałeś !!! Ja z tych bardziej niecierpliwych jestem a szukam dopiero od zimy... ale już się przekonałam że to nie taka prosta sprawa
    Jak coś Mi się spodobało to przez przypadek w zachodniopomorskim jak na złość ... jednak to ciut dalekooo jak dla Nas ale domek z fotek bajeczny ... może widziałeś gdzieś coś podobnego ???
    http://www.zabytki-nieruchomosci.com...kie.html?ln=pl

    Życzę powodzenia w remontowaniu - naprawdę zajefajna "chałupka"
    pozdrawiam
    anett

  19. #119

    Domyślnie

    Zaglądaj TU i TU ale raczej nie licz na okazje. Albo ruinki, albo cena adekwatna do stanu i lokalizacji, a jeśli atrakcyjna to dla nieruchomości z górnej półki. Raczej żeby nacieszyć oko i nasycić duszę. A co do ciśnienia to mialem i to spore. Ale wiedziałem, że to musi być to jedno jedyne miejsce. Kilka razy chcielismy sie zdecydowac na cos innego, ale wyczekalismy i nie załujemy. No i te 10 lat to tak troche przesadnie, liczac od pierwszego pomysłu, który w międzyczasie ewoluował. Ale 2-3 lata szukania były.

  20. #120

    Domyślnie

    Dzięki za linki Maciek - znam je
    zaglądam też na tą str http://www.mbn.mazury.pl/ mają bardzo fajnie opisane nieruchomości
    pozdrawiam
    anett

Strona 6 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony