dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 131
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2601
  1. #41

  2. #42

    Domyślnie

    Witajcie, my rowniez przymierzamy sie do tego projekciku - wersja z podwojnym garazem + uzytkowe poddasze Zakup projektu planujemy na koniec tego roku, moze poczatek przyszlego, dzialeczke juz mamy

    Bylabym wdzieczna za fotki, bo nigdzie nie moglam znalezc zdjec z realizacji.
    Podaje maila ([email protected]) i serdecznie dziekuje jesli ktos chcialby podeslac mi kilka fotek
    Pozdrawiam

  3. #43

    Domyślnie

    Miniu zaraz ci wysle- ale na razie bez elewacji Mam nadzieje ze w listopadzie bede juz mogla go pokazac w pelnej krasie
    Pozdrawiam
    Marta

  4. #44

    Domyślnie

    Ok, super Zatem czekam z niecierpliwoscia na fotki.
    Pozdrawiam
    Monika

  5. #45

    Domyślnie

    To ja tez poprosze , maila juz wyslalem na priva.

  6. #46

    Domyślnie

    tommy nie dostalam twojego priva niestety
    Pozdrawiam
    Marta

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dorota0602

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1

    Domyślnie Witam wszystkich zainteresowanych Z10 :-)

    My również planujemy budowę tego domu. Fajnie że znalazłam to forum, bo teraz zaczynam się zastanawiać nad półcieniem. Likwidować czy nie? Ja planuje zlikwidować wykusz - nie podoba sie mężowi i w to miejsce wstawiamy normalne duże okno. No i jeszcze nie wiem jak z tą ścianką w salonie. Choć jestem bardziej za. Myślę że może ona mieć swój urok.

    Byłabym wdzięczna za jakieś fotki ([email protected]) Pozdrawiam

  8. #48
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zuzlawa

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!!!

    Tez bardzo chcemy wybudowac Z10, nie wiem czy uda nam sie zaczac jesienia, czy dopiero nastepna wiosenka.

    Bylibysmy wdzieczni za zdjecia, jesli ktos moglby nam je wyslac.
    Dzieki wielkie.

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tysiek

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kayak
    Czesc nasz z10 juz stoi- mamy stan surowy zamkniety z instalacjami. Mamy wersje z bocznym garazem i uzytkowym poddaszem. Zrobilismy kilka zmian- powiekszylismy salon, przesunelismy wykusz w strone kuchni, jeden z pokojow zamienilismy na pokoj kapielowy, a lazienke na dwie garderoby przy sypialniach.
    Jak chcecie moge wam wyslac zdjecia na maila.
    Witam, my również zdecydowaliśmy się na Z10 tylko z garażem od frontu, czy możesz podesłać nam zdjęcia z realizacji Waszego domu, będę bardzo wdzięczny. Budowę chcemy zacząć na jesień.
    Pozdrawiam

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    małgosia7

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    8

    Domyślnie z10

    Szukam zdjęć projektu domu z10.

  11. #51
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia Z10
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie z

    cześć,
    ja również zaczynam w przyszłym tygodniu budowę z10. Wersja z poddaszem zamieszkałym bez garażu. Będzie oddzielnie. Obecnie są straszne problemy z materiałami budowlanymi. Miałam budować z pustaka ceramicznego, ale chyba skończy się na gazobetonie... Dziś trwa zebranie wierzchniej warstwy ziemi, w piątek geodeta będzie wytyczał. Bardzo chciałabym zobaczyć, jak ten dom będzie wyglądał na żywo, ale jak na razie nie znalazłam kogoś, kto już zbudował. Może macie jakieś namiary w okolicach Warszawy? Z przyjemnością zobaczę również fotki .

    pozdrawiam
    Kasia

  12. #52
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia Z10
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie z10

    cześć,
    ja również zaczynam w przyszłym tygodniu budowę z10. Wersja z poddaszem zamieszkałym bez garażu. Będzie oddzielnie. Obecnie są straszne problemy z materiałami budowlanymi. Miałam budować z pustaka ceramicznego, ale chyba skończy się na gazobetonie... Dziś trwa zebranie wierzchniej warstwy ziemi, w piątek geodeta będzie wytyczał. Bardzo chciałabym zobaczyć, jak ten dom będzie wyglądał na żywo, ale jak na razie nie znalazłam kogoś, kto już zbudował. Może macie jakieś namiary w okolicach Warszawy? Z przyjemnością zobaczę również zdjęcia.

    pozdrawiam
    Kasia

  13. #53
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tysiek

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tysiek
    Cytat Napisał kayak
    Czesc nasz z10 juz stoi- mamy stan surowy zamkniety z instalacjami. Mamy wersje z bocznym garazem i uzytkowym poddaszem. Zrobilismy kilka zmian- powiekszylismy salon, przesunelismy wykusz w strone kuchni, jeden z pokojow zamienilismy na pokoj kapielowy, a lazienke na dwie garderoby przy sypialniach.
    Jak chcecie moge wam wyslac zdjecia na maila.
    Witam, my również zdecydowaliśmy się na Z10 tylko z garażem od frontu, czy możesz podesłać nam zdjęcia z realizacji Waszego domu, będę bardzo wdzięczny. Budowę chcemy zacząć na jesień.
    Pozdrawiam
    Hej Kayak, jak byś mógł wysłać zdjęcia na maila to będę bardzo wdzięczny. Adres mailowy wyślę na P.W.
    My jeszcze adoptujemy projekt, ale ciekawostką jest to, że kotłownię przenosimy na poddasze.
    Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę cierpliwości.
    Tysiek

  14. #54

    Domyślnie

    Witam Wszystkich
    my równiez w tym roku zaczynamy budowe Z10 z użytkowym poddaszem i garażem.
    Mam pytanie do tych którzy sa już w trakcie budowy... daliśmy nasz projekt firmie budowlanej do wyceny i firma stwierdziła że będzie problem ze stropem nad salonem. Podobno jest "długi" czy coś w tym stylu i trzeba będzie robić jakiś specjalny i czywiście droższy.
    Troszke ostudziło to nasze zapały względem Z10, ale nie poddajemy się bo projekt bardzo nam się podoba.
    Jakie sa wasze doświadczenia w tym względzie?
    Bardzo proszę doświadczonych formumowiczów o pomoc.

    pozdrawiam Edyta

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia Z10
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    już niedługo przeprowadzka

  16. #56
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar franelka1
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    305
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bardzo Ci zazdroszczę!!! Projekt jest godny naśladowania. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się rozpocząć budowę. Myślę o wersji z poddaszem i garażem na 2 samochody. Notabene, twoje tempo jest imponujące. Dziennik budowy też.
    Chwilowo czekam na dokończenie formalności działkowych, ale to trochę potrwa, bo musi nastąpić podział działki.
    Jeżeli byłoby to możliwe, chętnie obejrzałabym Twoje dzieło, chociażby tylko z zewnątrz ([email protected]).
    Czy jesteś zadowolona z wielkości salonu?

    Pozdrawiam,
    maria

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia Z10
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    dziękuję za miłe słowo . Jeśli chodzi o wielkość salonu, będę mogła powiedzieć coś więcej za 2 tyg., gdy wstawimy meble. Narazie nie wydaje mi się klaustrofobiczny.

  18. #58

    Domyślnie projekt Z10 pracownia STUDIO Z500

    Proszę o informację na temat projektów domów z pracowni studio z500.
    A może ktoś buduje domek Z10?

  19. #59

    Domyślnie

    Proszę o informację na temat projektów domów z pracowni studio z500.
    A może ktoś buduje domek Z10?
    [img] ,

  20. #60

    Domyślnie

    Tak ja buduje Z 10 z poddaszem uzyt oraz garazem dwustanowiskowym po lewej stronie.Piękny dom i bardzo funkcjonalny [/img]

Strona 3 z 131