dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 18
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 347

Temat: BOSCH - wątek zbiorczy o sprzęcie do kuchni. Opinie, uwagi, zdjęcia

  1. #141

    Domyślnie

    Cytat Napisał artureski
    Ewunia -Twoja pewność może dotyczyć tylko twojego wodociągu. Na pewno nie mojego - bo w moim, jak i wielu innych zawartość CaCo3 podawana jest w mg/l - i tejże jednostki nie ma w tabelce Boscha... Co uważam za absurdalne i irytujące. Bo trzeba wydzwaniać, szukać w sieci, przeliczać - idiotyzm.
    ale owo mg CaCO3/dm3 jest już przeliczone i podane w jednostkach niemieckich lub innych
    nie trzeba samemu przeliczać
    wystarczy z instrukcji porównać

  2. #142

    Domyślnie

    Mi Pan w sklepie odradzał zmywarkę Boscha, a polecał AEG. Kupiłam AEG.

  3. #143

    Domyślnie

    nie słucham sprzedawców
    chyba, że to ktoś mi znany
    sprzedawcy miewają premie od konkretnych modeli, to i polecają
    ja szukam opinii na forach netowych gdzie bywam, albo u znajomych

  4. #144

    Domyślnie

    Przygotowałam sobie kupon zgłoszeniowy Boscha, tylko trzeba teraz dotrzeć na pocztę.
    Warto skorzystać z tej promocji na dłuższą gwarancję. Trzeba brać jak dają

  5. #145
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Cytat Napisał artureski
    podawany czas programów w instrukcji odbiega od rzeczywistości...
    Może się różnić, ze względu na pracę czujników zabrudzenia wody. Jeśli woda jest brudna, to zmywarka sama wie o tym, że trzeba wylać i wymienić na świeżą. U mnie trwa to 10-20 minut dłużej, przy czym zegar przełącza się podczas zmiany programu. Jeśli czujnik uważa, że woda jest czysta (dobrze wypłukane naczynia przed myciem), to czas zmywania jest taki jak w instrukcji. Mam BOSCHa SMS 69t02eu. Jako były pracownik branży, mogę w 100% polecić BOSCHa jako sprzęt myjący

    Cytat Napisał Ewunia
    nie słucham sprzedawców
    chyba, że to ktoś mi znany
    sprzedawcy miewają premie od konkretnych modeli, to i polecają
    I to jest absolutnie racja, i to duuuże premie

  6. #146
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie Lodówka Bosch-która polecacie?

    Kompletuje w myślach ( ) sprzet AGD do kuchni (kuchnia bedzie juz za 3 tyg )wiec czas nas goni...myslelismy o side by side ale rozczarowały nas wnetrz tych lodówek wiec bedzie zwykła ale...bierzemy pod uwagę Boscha ((reszta sprzetu tez bedzie boscha) ale jest tyle modli, że ciezko cos sensownego wybrac. Chcielibysmy zeby była pojemna zarówno czesc chłodziarki jak i zamrażarki i oczywiście klasa A+. Cena odgrywa mniejszą rolę. Czy mozecie cos polcic???

  7. #147

    Domyślnie

    tez jestem zainteresowana...
    ja sie zastanawiam nad ta http://www.ceneo.pl/605757
    side by side tez mi sie podobaja bardzo no ale niestety mam na nia za malo mejsca
    pozdrawiam

  8. #148

    Domyślnie

    tez o tej mysle i ciekawam opinii

  9. #149

    Domyślnie

    My też mamy cały sprzęt (z wyjątkiem okapu) Boscha. A lodówkę, po głębokich przemyśleniach wybraliśmy taką: Bosch KIL 38A51 http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1792585

    Wybór padł na tą ze względu na pojemność. A duży zamrażalnik i tak zamierzamy kupić osobno i wstawić do piwnicy. W tym małym w lodówce bieżące produkty się zmieszczą. Polecam takie rozwiązanie, jeśli macie gdzie postawić osobny zamrażalnik.

  10. #150

    Domyślnie

    ja sie zakochalam w tej:


    planowalam lodowke pod zabudowe, ale po zobaczeniu tego cudenka zmienilam plany

    w rzeczywistosci wyglada o niebo lepiej niz na zdjeciu. Wyglada jakby byla pokryta płyta szklana ehhh
    http://www.ceneo.pl/1461183

  11. #151

    Domyślnie Zmywarka Bosch 60cm - która?

    Witam.
    Mam dylemat którą zmywarkę Bosch wybrać. Interesuje mnie zmywarka do zabudowy 60 cm zintegrowana. Najpierw wybrałam SGV 57T23EU,
    ale obejrzałam dziś nowe modele na 2009 r. i jest nowa seria SMV. Myślę o modelu np. SMV 59T00EU.
    Zamiast koszyka na sztućce mas ona trzeci koszyk na górze. Czy ma ktos może taki model (pierwszy lub drugi)? Jak się sprawują? Czy ta półka na sztućce jest rzeczywiście taka dobra? Czy układanie sztućców nie jest wkurzajace?
    Dom w Chabrach 2 - Archon

  12. #152
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bastorek

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Zielonka, Poland
    Posty
    399

    Domyślnie

    Polecam poszukać na www.Ceneo.pl tam jest sporo opini użytkowników.
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

  13. #153

    Domyślnie

    Ja mam SMV 59T00 ale jeszcze jej nie używałam.

  14. #154

    Domyślnie

    ja użytkuję od pół roku SMV53M00
    http://www.ceneo.pl/1793015
    i jestem zniej bardzo zadowolona,nie użwam tych półek górnych do sztucców lecz koszyka,bardziej praktyczniejszy,półki używam do np.dużych noży,łopatek drewnianych czy chochli jest cichutka i gdyby nie światełko w podłodze sygnalizujące pracę zmywarki nie wiedziałabym że pracuje

  15. #155

    Domyślnie

    Dziekuję za odpowiedzi.
    Damro z twojej wypowiedzi wynika, ze oprócz tej górenej półki jest jeszcze koszyk na sztućce. W takim razie biorę ta z tą półką.
    Dom w Chabrach 2 - Archon

  16. #156

    Domyślnie

    Cytat Napisał g_cz
    Dziekuję za odpowiedzi.
    Damro z twojej wypowiedzi wynika, ze oprócz tej górenej półki jest jeszcze koszyk na sztućce. W takim razie biorę ta z tą półką.
    jest koszyk i ma 2 górne półki i ważną funkcję jak dla mnie VarioSpeed czy jakoś tam która zmyje i wysuszy 2x szybciej

  17. #157
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    a co z lodówkami Siemensa? Mam na oku 70kę KG 49NA94. Jak oni robią te swoje lodówki? I gdzie? Niestety muszę kupić w necie, w realu 70 to rarytas

  18. #158
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    EZS żaden problem. Ja swoją zmywarę /opisaną powyżej/ znalazłam w necie, na stronie Boscha. Polazłam do sklepu, popytałam, poczekałam aż podzwonią do hurtowni. Hurtownie podały ceny, czy mają i kiedy mogą dostarczyć. Potem powlekłam się do jedynego sklepu, w który nie byłam i powiedziałam, że za TAKĄ cenę to biorę. W sumie zapłaciłam 50zł więcej w cenie podstawowej, niż chciałam, ale facet stawał na rzęsach aby mi tą zmywarę załatwić. 50zł+ odsetki wyniosły mniej niż u konkurencji.

    Spisz sobie ten model i pozwiedzaj okoliczne sklepy, te małe, bo markety nie dadzą upustu klientowi zażądaj katalogu, powiedz, gdzie znalazłaś i,że w NIŻSZEJ CENIE. Ale nie mów,że w necie, chyba, że na stronie firmowej Siemensa. Gdzie i jak są robione nie wiem

  19. #159
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    nie w cenie problem, bo chcę na raty więc zostają mi markety
    problem, że mogą mi sprowadzić jak zapłacę. A ja chcę najpierw obejrzeć. I tu d..... Wygląd przodu mam w necie ale tyłu nie. A tył przy no frost jest ważny.
    Podobne są Boscha i Siemensa. Nie wiem, która lepsza. Kurcze

  20. #160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka
    Cytat Napisał bioork
    ja wybrałam model SMV 40M00EU , po przestudiowaniu różnych modeli oraz opinii o zmywarkach ta najbardziej przypadła mi do gustu
    reszta sprzętu też miała być Boscha ale jednak zdecydowałam się na Siemensa
    Też kupiliśmy ten model
    I my!
    Dodatkowo piekarnik Bosch HBA 43S450E i okap Bosch DKE 645 H, płytę mamy Electrolux EHS 60210 P

Strona 8 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony