dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zabezpieczenie papy przed tynkami

    Witam.
    Sytuacja wygląda następująco: do izolacji poziomej dałem papę termozgrzewalna x2. Bedzie ona połączona z papą na chudziaku.

    Pytanie do Was:
    Jak zabezpieczyc te pape przed zniszczeniem podczas tynków?
    Jak zaczna sprzatac łopatą to ja zniszczą

    I kolejne może śmieszne:
    Czy dać folie malarską (tą grubszą) na chudego? Będzie łatwiej sprzątać i tak mi betonu nie zaleją (chce jak najszybciej połozyć papę, styro i robić instalacje).

    Dzięki za odp.
    Pozdrawiam
    Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika.
    Einstein

  2. #2

    Domyślnie

    Tej papie nic się nie stanie a nawet jak ją skaleczą tu i ówdzie podczas sprzątania po tynkach to nic nie szkodzi. Na chudego nie daje się już papy tylko folie izolacyjne. Jest taniej , szybciej , ekologicznie i z jednego kawałka.
    Najpierw to przede wszystkim trzeba zabrać się za instalacje a potem myśleć o tynkach i wylewkach
    pzdr.
    To, co jest, było już dawno,
    a to, co będzie, też już jest
    od dawna;
    bo Bóg przywraca to, co przeminęło.
    Kazn. 3, 15

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar mysweetbabys
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    my kładliśmy papę na chudziaka i jakoś niemartwlilismy sie o to, jak polozylismy wkroczyl hydraulik swoje porobił i elektryk i teraz bedziemy kłaść folie styropian znow folie i wylewka własciwa, niestety musimy sie zabezpieczyc przed wodami gruntowaymi dlatego tyle tego dajemy

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pelsona
    Tej papie nic się nie stanie a nawet jak ją skaleczą tu i ówdzie podczas sprzątania po tynkach to nic nie szkodzi. Na chudego nie daje się już papy tylko folie izolacyjne. Jest taniej , szybciej , ekologicznie i z jednego kawałka.
    Ja do folii nie jestem przekonany. Widziałem co sie dziej z folia po dociśnieciu jej do betonu (decyzja podjeta po postach janzara i mojego kierbuda). Na izolacje będzie papa termozgrzewalna. Juz zakupiona

    Cytat Napisał pelsona
    Najpierw to przede wszystkim trzeba zabrać się za instalacje a potem myśleć o tynkach i wylewkach
    pzdr.
    Spoko. Okna i elektryka juz jest. Woda, CO + CWU i gaz po tynkach
    Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika.
    Einstein

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony