dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie przydomowa oczyszczalnia sciekow

    czy ktos moze ma i uzytkuje oczyszczalnie ze zlozem firmy JPR SYSTEM
    FIL D'EAU prosze mi powiedziec czy jest dobra ...

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,
    jaką dają gwarancję? podpisują umowę przed montażem czy wystawiają fakturę po montażu? jest duży wybór..

  3. #3

    Domyślnie

    gwarancja 10 lat , dostepne modele sprawdz na ich stronie, najbardziej interesuje mnie informacja jak wyglada uzytkowanie tej oczyszczalni czy dobrze dziala i nie ma z nia problemow

  4. #4

    Domyślnie

    Witam, chcę wybudować POŚ tylko w pobliżu mojej dzialki nie ma żadnego rowu melioracyjnego do którego mialbym odprowadzać oczyszczone ścieki. Jakie jest rozwiązanie w takim przypadku i jeśli jakieś istnieje to jaką oczyszczalnię wybrać?

  5. #5

    Domyślnie

    WItam!!!
    Rozwiązań jest wiele, wszystko zależne od różnych czynników, potrzebna wizyta na Twojej działce kogoś kto dobierze oczyszczalnię dla Ciebie.
    W razie czego służę pomocą
    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał elarudnicki
    gwarancja 10 lat , dostepne modele sprawdz na ich stronie, najbardziej interesuje mnie informacja jak wyglada uzytkowanie tej oczyszczalni czy dobrze dziala i nie ma z nia problemow
    Witam!!!
    To czy oczyszczalnia dobrze działa i czy nie ma znią problemów, dużej mierze zależy od tego czy ktoś ją odpowiednio dobrał i czy prawidłowo zamontował.
    Firmy nie znam ponieważ ograniczam się tylko do montażu oczyszczalni firmy SOTRALENTZ, ponieważ mam do nich zaufanie ze względu na wysoką jakość.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony