dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 18
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 352
  1. #241

    Domyślnie

    Jeżeli będą to tynki cementowo-wapienne to teoretycznie można. Ja jednak bym się wstrzymał do wiosny z pracami tynkarskimi, nie wiadomo jakie temperatury będą jesienią, czy tynk zdąży wyschnąć przed mrozami itd.

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    czy można kłaść tynki jesienia przy założeniu, że dom będzie nieogrzewany w zimie? Moze nawet nie mieć okien.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  2. #242
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atsyrut
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    1.462
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Zdecydowanie polecam firmę SAIN wykonywali u mnie zabudowę poddasza... oto kilka korzyści...

    1. Materiał - mogłem mieć swój lub z firmy. Dostałem czytelny cennik i wybrałem materiał od Pana HuberTa ( super cena)
    2. Pracownicy - to co chłopaki wyczyniali to mistrzostwo!!! tego nie da się opisać - to trzeba zobaczyć.
    3. Inne prace - w trakcie swoich robót podpowiadali i doradzali co i jak oraz z z jakich materiałów można zrobić w późniejszych etapach budowy
    4. Nadzór - jak inne ekipy musiałem pilnować tak tu - chłopaki wiedzieli co do nich należy i to robili...od wczesnych godzin rannych do wieczora....
    5. Fachowość - każdy etap pracy miałem wytłumaczony - co, jak i dlaczego... dziś to na prawdę rzadkość.
    6. Ocena innych prac...ekipa pokazała mi niedociągnięcia po tynkach jakie robiła mi inna "firma" - doradzili jak to naprawić...
    7. Rozliczenie - jasna i klarowna umowa - płatność po wykonaniu całości prac ( zarówno za materiał jak i za usługę)
    8. Porządek- po całej pracy wszystko pięknie sprzątnięte - śmieci posegregowane i złożone w workach w jednym umówionym miejscu.

    tak można jeszcze sporo pisać.... ale chyba najważniejsze to :

    Fachowca poznaje się po jego podejściu do pracy, szacunku do Inwestora, doradzeniu, pomocy w kwestii wyboru materiału i techniki wykonania, i przede wszystkim opinii innych użytkowników - stąd i ja dokładam swoją pozytywną opinię.

    Takie podejście pozwala odsiać partaczy od fachowców. Oby tak dalej Panie Hubercie.
    Ostatnio edytowane przez atsyrut ; 12-03-2013 o 07:38
    Tynki cementowo wapienne z kwarcem gotowe pod malowanie - ku przestrodze

    https://picasaweb.google.com/1042919...PvM7drD2YHxlQE

  3. #243

    Domyślnie

    Panie Przemku, dziękuję za referencje. Cieszę się, że jest Pan zadowolony z naszej pracy. Powodzenia na dalszych etapach.

    Cytat Napisał atsyrut Zobacz post
    Zdecydowanie polecam firmę SAIN wykonywali u mnie zabudowę poddasza... oto kilka korzyści...

    1. Materiał - mogłem mieć swój lub z firmy. Dostałem czytelny cennik i wybrałem materiał od Pana HuberTa ( super cena)
    2. Pracownicy - to co chłopaki wyczyniali to mistrzostwo!!! tego nie da się opisać - to trzeba zobaczyć.
    3. Inne prace - w trakcie swoich robót podpowiadali i doradzali co i jak oraz z z jakich materiałów można zrobić w późniejszych etapach budowy
    4. Nadzór - jak inne ekipy musiałem pilnować tak tu - chłopaki wiedzieli co do nich należy i to robili...od wczesnych godzin rannych do wieczora....
    5. Fachowość - każdy etap pracy miałem wytłumaczony - co, jak i dlaczego... dziś to na prawdę rzadkość.
    6. Ocena innych prac...ekipa pokazała mi niedociągnięcia po tynkach jakie robiła mi inna "firma" - doradzili jak to naprawić...
    7. Rozliczenie - jasna i klarowna umowa - płatność po wykonaniu całości prac ( zarówno za materiał jak i za usługę)
    8. Porządek- po całej pracy wszystko pięknie sprzątnięte - śmieci posegregowane i złożone w workach w jednym umówionym miejscu.

    tak można jeszcze sporo pisać.... ale chyba najważniejsze to :

    Fachowca poznaje się po jego podejściu do pracy, szacunku do Inwestora, doradzeniu, pomocy w kwestii wyboru materiału i techniki wykonania, i przede wszystkim opinii innych użytkowników - stąd i ja dokładam swoją pozytywną opinię.

    Takie podejście pozwala odsiać partaczy od fachowców. Oby tak dalej Panie Hubercie.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  4. #244
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam , i mam pytanie jak wygląda sprawa z tynkami na ten rok? Wiem że kolega robił tynki w mojej miejscowości, chyba w tamtym roku. Chętnie mym się spotkał i porozmawiał.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  5. #245

    Domyślnie

    Obecnie mam wolny termin na lipiec. Co do spotkania oczywiście nie ma problemu. Proszę najlepiej o telefon, a ustalimy szczegóły.

    Cytat Napisał autorus Zobacz post
    Witam , i mam pytanie jak wygląda sprawa z tynkami na ten rok? Wiem że kolega robił tynki w mojej miejscowości, chyba w tamtym roku. Chętnie mym się spotkał i porozmawiał.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  6. #246

    Domyślnie

    Ekipa SAINa skończyla jakiś czas temu pracę w naszym domu, wiec teraz moge z czystym sumieniem powiedzieć że są godni POLECENIA szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Tynki równe, gładkie , piękne. Dziękujemy serdecznie. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM. Marzena i Darek
    Ostatnio edytowane przez marzena08 ; 29-05-2013 o 08:40

  7. #247

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za docenienie naszej pracy. Pozdrawiam Hubert.

    Cytat Napisał marzena08 Zobacz post
    Ekipa SAINa skończyla jakiś czas temu pracę w naszym domu, wiec teraz moge z czystym sumieniem powiedzieć że są godni POLECENIA szybko, sprawnie i przede wszystkim dokładnie. Tynki równe, gładkie , piękne. Dziękujemy serdecznie. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM. Marzena i Darek
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  8. #248

    Domyślnie

    Obiecałem... że nie zapomnę i nie zapomniałem

    po raz drugi zdecydowałem się na ekipę od p.Huberta i po raz drugi się nie nie zawiodłem.

    Elewacja już niedługo będzie obchodzić rocznicę wykonania i nadal wygląda dobrze, żadnych pęknięć, odbarwień itp...

    Tynki wykonywane były pod koniec roku 2012 więc tez już kilka miesięcy upłynęło - no i co mogę powiedzieć: równo, gładko, biało, gniazdka nie zginęły ,
    gdybym wiedział, że to tak wyjdzie to bym wszystkie łazienki "na gładko" zrobił

    Jak najbardziej polecam.
    Tomek

  9. #249

    Domyślnie

    Panie Tomku, dziękuję za pamięć i miłe słowa doceniające naszą pracę na Pana inwestycji.
    Pozdrawiam Hubert.

    Cytat Napisał szeszol Zobacz post
    Obiecałem... że nie zapomnę i nie zapomniałem

    po raz drugi zdecydowałem się na ekipę od p.Huberta i po raz drugi się nie nie zawiodłem.

    Elewacja już niedługo będzie obchodzić rocznicę wykonania i nadal wygląda dobrze, żadnych pęknięć, odbarwień itp...

    Tynki wykonywane były pod koniec roku 2012 więc tez już kilka miesięcy upłynęło - no i co mogę powiedzieć: równo, gładko, biało, gniazdka nie zginęły ,
    gdybym wiedział, że to tak wyjdzie to bym wszystkie łazienki "na gładko" zrobił

    Jak najbardziej polecam.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  10. #250

    Domyślnie

    Nasze ostatnie realizacje dociepleń i elewacji budynków:











    Ostatnio edytowane przez hubertsain ; 26-11-2013 o 08:17
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  11. #251
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marqota

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-361
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,
    Jakie ma Pan najbliższe wolne terminy (chodzi mi o tynki wewnętrzne do domu jednorodzinnego, pow. do tynkowania ok. 700m2)?

  12. #252

    Domyślnie

    Najbliższy wolny termin to wrzesień. W celu ewentualnego spotkania, proszę o kontakt telefoniczny: 509-499-922.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  13. #253
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar kogut73
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    STEPNICA koło Goleniowa
    Kod pocztowy
    72-112
    Posty
    316

    Domyślnie

    Witam.
    Jakie są ceny robocizny za docieplenia elewacji bez tynku ?

  14. #254

    Domyślnie

    Odpowiedz wysłałem na PW.

    Cytat Napisał kogut73 Zobacz post
    Witam.
    Jakie są ceny robocizny za docieplenia elewacji bez tynku ?
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  15. #255

    Domyślnie

    Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

    - tynki wewnętrzne cementowo-wapienne i gipsowe





    - elewacje i docieplenie budynków:





    - ocieplanie poddaszy, zabydowy KG, wykończenia wnętrz



    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  16. #256

    Domyślnie

    Witam

    Ekipa Pana Huberta wykonała u nas tynki cementowo-wapienne. Bardzo sprawnie, bardzo dokładnie, ekipa solidna i pracowita. Polecam z czystym sumieniem

  17. #257

    Domyślnie

    Dziękuję Pani Moniko za współpracę. Życzę powodzenia na dalszych etapach budowy.

    Cytat Napisał mokoc Zobacz post
    Witam

    Ekipa Pana Huberta wykonała u nas tynki cementowo-wapienne. Bardzo sprawnie, bardzo dokładnie, ekipa solidna i pracowita. Polecam z czystym sumieniem
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  18. #258

    Domyślnie

    Prace w toku:







    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  19. #259
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atsyrut
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    1.462
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Dla porównania w stopce poniżej - tynki wykonane przez inną firmę z Sochaczewa...
    Tynki cementowo wapienne z kwarcem gotowe pod malowanie - ku przestrodze

    https://picasaweb.google.com/1042919...PvM7drD2YHxlQE

  20. #260
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar noka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Witam,
    pracownicy p.Huberta wykonywali u nas tynki cementowo-wapienne w Żyrardowie na początku lipca .Jak bym podsumował współpracę ,jak wiadomo ekip tynkarskich jest bardzo dużo ,każdy swoje chwali.Ja przed wyborem ekipy p.Huberta dogadywalem dwie inne ,oglądałem ich prace,wybór padł jednak na Sain .Cenowo mogło być trochę taniej ,ale przekonała mnie jakość wykonanej pracy pod Sochaczewem (pozdr dla inwestora-dziękujemy raz jeszcze) .W czasie gdy rozpoczęły się prace wyjechaliśmy na urlop,tak naprawdę pracownicy po jakiś wstępnych ustaleniach zostali sami i bez nas prowadzili wszystkie prace .Po powrocie z wakacji zastaliśmy bardzo ładnie położone tynki , a następnego dnia bardzo ładnie oczyszczone pomieszczenia (nawet moja żona była pod wrażeniem).Podsumowując :kontakt z p.Hubertem na poziomie jaki oczekiwałem,prace wykonane wzorowo (były małe uwagi ale przy 600 m tynku to normalne) ,wszystko z profesionalnym podejściem.Pozdrawiam wykonawców prac - p.Mirka oraz p.Bartka .

Strona 13 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony