dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 18
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 352
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał perfekcyjnydom Zobacz post
    Miałem okazję współpracować z tą firmą - zasługują na same pozytywne opinie. Pan Hubert to rzeczywiście uczciwy i słowny człowiek. Polecam
    Panie Irku, dziękuję za referencję i polecam się na przyszłość
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  2. #22

    Domyślnie

    Kurcze Stary Fantastyczna reklama (ten facecik) napisz gdzie i kto Wam to zrobił.
    Pozdrawiam
    Przy okazji, może pod koniec sezonu będę potrzebował skorzystać z Państwa usługi proszę o podanie ceny bądź linka do aukcji. podane linki na allegro są stare i się nie otwierają.
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  3. #23

    Domyślnie

    Witam
    Dziękuję za info. Napisz proszę czy pracujecie w Krakowie, będę miał do wytynkowania bliźniaka o pow. użytkowej 300m2 (nie wiem ile to będzie m2 tynku). Jeżeli mógłbyś daj mi namiar na agencję reklamową.
    Pozdrawiam Marcin



    Cytat Napisał hub***n Zobacz post
    Ten "facecik" zrobiony na potrzeby oklejenia naszych aut przez agencję reklamową
    Linki do obecnych aukcji:
    Za samą robociznę:

    cementowo-wapienne: http://www.allegro.pl/item994908837_...sjonalnie.html
    gipsowe: http://www.allegro.pl/item996362650_..._od_zaraz.html

    Za robociznę z materiałem wkleję niebawem
    Jak się nazywa Japoński stolarz? PiłajajaMucharatała

  4. #24
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    witam.
    na jesieni tego roku mam do wykonania tynki cem-wap w domu wg projektu archonu- dom w rododendronach..
    budowa w okolicach Legionowa

    prosze o informacj,e czy cena podlega negocjacji..?

    jak liczone sa otwory okienne a jak balkonowe..

    co w sytuacji, gdy okna drewniane wstawiane bedą po tynkach- kwestia dojazdu i dokończneia tynkowania wnęk okiennych..

    czy w cene wliczone sa juz listwy narożne?
    dziekuje za wszelkie informacje- przyznac musze , że referencje robią wrażenie..
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika.Sz-a Zobacz post
    witam.
    na jesieni tego roku mam do wykonania tynki cem-wap w domu wg projektu archonu- dom w rododendronach..
    budowa w okolicach Legionowa

    prosze o informacj,e czy cena podlega negocjacji..?

    jak liczone sa otwory okienne a jak balkonowe..

    co w sytuacji, gdy okna drewniane wstawiane bedą po tynkach- kwestia dojazdu i dokończneia tynkowania wnęk okiennych..

    czy w cene wliczone sa juz listwy narożne?
    dziekuje za wszelkie informacje- przyznac musze , że referencje robią wrażenie..
    witam.
    Oczywiście, że możemy podjąć się wykonania tynków w Pani budynku. Co do ceny to jest ona ustalana indywidualnie z każdym inwestorem po obejrzeniu budynku. Co do otworów to wszystkie otwory do 3m2 wchodzą w powierzchnię ściany, otwory powyżej 3m2 odliczamy i jeżeli obrabiany jest w nich glif to dolicza się jego obwód.
    Jeżeli okna będą wstawiane po tynkach to przed rozpoczęciem prac musimy znać wymiar okien, aby móc obstawić narożniki, glify okienne obrabiamy po zamontowaniu stolarki okiennej.
    Pyta Pani także "czy w cene wliczone sa juz listwy narożne?" - oczywiście, że tak, w cenie zawarte jest wszystko czego potrzebujemy do fachowego wykonania prac, Pani udostępnia jedynie budynek, prąd i wodę
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  6. #26
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    dziekuję ślicznie za szybką odpowiedz

    prosze o informację, czy w którąś sobote możemy się spotkać na budowie w celu wyceny prac. jak wygląda wycena- Państwo sami mierzycie budynek uwzględnaijac okna/balkony i wszystko co trzeba dodac/odjąc do powierzchni..
    jaki jest koszt wykonania takiej wyceny?
    czy wykonanie wyceny jest wiążące?
    jak rozumiem jest jakis wybór producenta mieszanki tynku do maszyny- co ma wpływ na cenę metra..

    zalezy mi na szybkiej wycenie- chciałabym w tym roku ruszyc z elektryka, tynkami, wylewkami i oknami- jednak to zależy od cen, bo jestem znacznie ograniczona finansowo- nie wiem czy dam rade wszystko w tym roku.. a nie chce zaczynać, jeśli nie starczy mi na dojście do etapu okien.. stąd zależy mi na wycenie każdeog etapu- aby podjąc decyzję o pracach w tym roku..

    ewentualny termin-jesień 2010 okolica: +-Legionowo k.Warszawy

    pozdrawiam
    Monika
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  7. #27
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    jeszcze jedno pytanie.. czy robicie rónież wylewki..?
    pozdrawiam
    M.
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika.Sz-a Zobacz post
    dziekuję ślicznie za szybką odpowiedz

    prosze o informację, czy w którąś sobote możemy się spotkać na budowie w celu wyceny prac. jak wygląda wycena- Państwo sami mierzycie budynek uwzględnaijac okna/balkony i wszystko co trzeba dodac/odjąc do powierzchni..
    jaki jest koszt wykonania takiej wyceny?
    czy wykonanie wyceny jest wiążące?
    jak rozumiem jest jakis wybór producenta mieszanki tynku do maszyny- co ma wpływ na cenę metra..

    zalezy mi na szybkiej wycenie- chciałabym w tym roku ruszyc z elektryka, tynkami, wylewkami i oknami- jednak to zależy od cen, bo jestem znacznie ograniczona finansowo- nie wiem czy dam rade wszystko w tym roku.. a nie chce zaczynać, jeśli nie starczy mi na dojście do etapu okien.. stąd zależy mi na wycenie każdeog etapu- aby podjąc decyzję o pracach w tym roku..

    ewentualny termin-jesień 2010 okolica: +-Legionowo k.Warszawy

    pozdrawiam
    Monika
    Pani Moniko, wykonanie obmiaru jest oczywiście bezpłatne i nie wiążące. Po wykonaniu wyceny i obmiaru Pani budynku zapraszam na nasze budowy w celu obejrzenia naszych prac. Niebawem jedna z moich ekip będzie wykonywać prace w okolicach Legionowa. Tynki cementowo-wapienne przez nas wykonane wyglądają lepiej niż tynki zacierane kwarcem
    Oczywiście kompleksowo możemy wykonać u Pani także posadzki oraz elewację.
    W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt telefoniczny.
    Ostatnio edytowane przez hubertsain ; 22-04-2010 o 20:34
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  9. #29
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    dziekuję- w tamim razie bede dzwonic jutro w celu umówienia terminu- w gre wchodzi każda sobota..

    odnośnie wylewek.. to byc może będzie Pan w stanie wycenić na [odstawie nastepujących informacji..

    Dokladne inforamcje wynikajace z projektu..(w jendym miejscu dodaje wiecej styro..)

    Parter:
    70 mkw: 5cm wylewka; siatka z drutu sr 3/10cm; 10cm styro; 2xpapa termozgrzewalna (pokoje)
    45mkw: 5cm wylewka, siatka z drutu sr 6/10cm, 5cm styro, 2xpapa termozgrzewalna (garaz)
    Pietro:
    44,5:mkw: 4cm wylewka, siatka z drutu sr 3/10cm, 4cm styro, folia polietylenowa (to jest pokoj nad garazem.. To planuje wiecje styro niz w projekcie.. Np 5cm.. Zeby OD garazu nie ciagnelo zimno...)
    71,5mkw: 4cm wylewka; siatka z drutu sr 3/10cm; 4cm styro; folia polietylenowa (to strop nad parterem)tf

    Do tego sa 3 balkony: ok 14mkw : 4cm wylewka, siatka z drutu sr 3/10cm; papa termozgrzewalna; papa podkladowa; 5cm styro, folia polietylenowa.

    Bardzo prosze o wycene pracy - robocizna z materialem.. (może wycena na PW..)

    czy będzie mozliwośc umówić się na pomiary i wycenę bezpośrednio z Panem?

    pozdrawiam
    Monika

    p.s. jestem pełna obaw, że ściany okażą się krzywe, albo mało dokłądnie spoiny wypełnione.. i nie będą się nadawać na pracę agregatem
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika.Sz-a Zobacz post
    dziekuję- w tamim razie bede dzwonic jutro w celu umówienia terminu- w gre wchodzi każda sobota..

    odnośnie wylewek.. to byc może będzie Pan w stanie wycenić na [odstawie nastepujących informacji..

    Dokladne inforamcje wynikajace z projektu..(w jendym miejscu dodaje wiecej styro..)

    Parter:
    70 mkw: 5cm wylewka; siatka z drutu sr 3/10cm; 10cm styro; 2xpapa termozgrzewalna (pokoje)
    45mkw: 5cm wylewka, siatka z drutu sr 6/10cm, 5cm styro, 2xpapa termozgrzewalna (garaz)
    Pietro:
    44,5:mkw: 4cm wylewka, siatka z drutu sr 3/10cm, 4cm styro, folia polietylenowa (to jest pokoj nad garazem.. To planuje wiecje styro niz w projekcie.. Np 5cm.. Zeby OD garazu nie ciagnelo zimno...)
    71,5mkw: 4cm wylewka; siatka z drutu sr 3/10cm; 4cm styro; folia polietylenowa (to strop nad parterem)tf

    Do tego sa 3 balkony: ok 14mkw : 4cm wylewka, siatka z drutu sr 3/10cm; papa termozgrzewalna; papa podkladowa; 5cm styro, folia polietylenowa.

    Bardzo prosze o wycene pracy - robocizna z materialem.. (może wycena na PW..)

    czy będzie mozliwośc umówić się na pomiary i wycenę bezpośrednio z Panem?

    pozdrawiam
    Monika

    p.s. jestem pełna obaw, że ściany okażą się krzywe, albo mało dokłądnie spoiny wypełnione.. i nie będą się nadawać na pracę agregatem
    Pani Moniko, czekam więc na kontakt telefoniczny i z chęcią odpowiem Pani na wszystkie pytania
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  11. #31
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    wróciłąm niedawno z pracy i już nie chciałąm zawracać głowy.. jesli mozna to zadzwonie jutro
    pozdrawiam
    do usłyszenia
    Monika
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Ekipa pana Huberta właśnie zakończyła u mnie tynkowanie.

    Z czystym sumieniem mogę polecić, tynki wykonane bardzo ładnie i starannie, poprawki (zawsze się coś trafi) dokonywane były na bieżąco, ekipa zostawiła po sobie względny porządek.
    Bardzo mile mnie natomiast zaskoczyli podejściem do miejscy trudnych - konsultowali ze mną miejsca w których z przyczyn niezależnych nie dało się wykonać tynku dobrze (np. nie było szans na zachowanie kąta prostego między ścianami, bo murarzom krzywo się postawiła działówka) i wspólnie ustalaliśmy co robimy, i co kosztem czego będzie równane.

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jarek.P Zobacz post
    Ekipa pana Huberta właśnie zakończyła u mnie tynkowanie.

    Z czystym sumieniem mogę polecić, tynki wykonane bardzo ładnie i starannie, poprawki (zawsze się coś trafi) dokonywane były na bieżąco, ekipa zostawiła po sobie względny porządek.
    Bardzo mile mnie natomiast zaskoczyli podejściem do miejscy trudnych - konsultowali ze mną miejsca w których z przyczyn niezależnych nie dało się wykonać tynku dobrze (np. nie było szans na zachowanie kąta prostego między ścianami, bo murarzom krzywo się postawiła działówka) i wspólnie ustalaliśmy co robimy, i co kosztem czego będzie równane.

    J.
    Panie Jarku, dziękuję bardzo za referencję. Do zobaczenia pod koniec maja przy okazji obróbki glifów okiennych

    Pozwolę wkleić sobie także link do podsumowania wykonania tynków w Pana dzienniku http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4084406
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  14. #34
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    steniu

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    85
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    a prace w Krakowie wykonujecie?

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał steniu Zobacz post
    a prace w Krakowie wykonujecie?
    Pracujemy jedynie w woj. mazowieckim i łódzkim, prace w innych województwach wykonujemy jedynie przy powierzchni większej niż 3000 m2.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    steniu

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    85
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    szkoda

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika.Sz-a Zobacz post
    wróciłąm niedawno z pracy i już nie chciałąm zawracać głowy.. jesli mozna to zadzwonie jutro
    pozdrawiam
    do usłyszenia
    Monika
    Pani Moniko, obmiar Pani budynku wysłałem na PW.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  18. #38
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Witam.
    dziekuję- wszystko otrzymałam. Dziękuję też za orientacyjną wycenę

    proszę jeszcze "powiedzieć", jak wygląda strona organizacyjna takiego wyzwania, jak wykonanie tynków kilkadziesiąt km od siedziby. Codziennie Panowie dojeżdzacie..? A może "stacjonujecie" na budowie na czas prac- przyczepa kempingowa itp..?

    Zadaję to pyt na forum- być może kwestia interesująca również dla pozostałych potencjalnych klientów.

    pozdrawiam
    Monika
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika.Sz-a Zobacz post
    Witam.
    dziekuję- wszystko otrzymałam. Dziękuję też za orientacyjną wycenę

    proszę jeszcze "powiedzieć", jak wygląda strona organizacyjna takiego wyzwania, jak wykonanie tynków kilkadziesiąt km od siedziby. Codziennie Panowie dojeżdzacie..? A może "stacjonujecie" na budowie na czas prac- przyczepa kempingowa itp..?

    Zadaję to pyt na forum- być może kwestia interesująca również dla pozostałych potencjalnych klientów.

    pozdrawiam
    Monika
    Pani Moniko, zawsze minimum jeden z pracowników zostaje na budowie w celu pilnowania całego sprzętu, wszystko jest zależne która brygada będzie u Pani wykonywać tynki, to będzie już do ustalenia przed samym wejściem na budowę.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Witam,

    Po przeczytaniu opinii nt Pana firmy jestem pod wrażeniem Mam nadzieję że po wizycie na mojej działce udało się Panu doszorować auto

    Poproszę o rezerwację terminu od 14 czerwca - potwierdzenie po obejrzeniu Pana pracy we czwartek (mam nadzieję że się wyrobimy )

    Pozdrawiam

Strona 2 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony