dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 18
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 352
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monika.Sz-a

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    456
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Witam Panie Hubercie

    mam nadzieję, że pamięta Pan rónież o naszej rezerwacji na 2 połowę sierpnia..?
    w sobotę mam spotkanie z kierbudem- muszę dograć jeszcze kilka ekip i szczegółów i bedę dawała znać kiedy umawiamy się na podpisanie umowy

    jeszcze tylko jedno pytanko- czy może Pan porozmawiać z jakimś inwestorem w naszej okolicy, u którego robił Pan tynki- czy zgodziłby się na odwiedzenie budowy..? bo chętnie- jeśli jest taka mozliwośc- zobaczyłabym wykonane tynki u kogoś- przez Pana ekipę.

    pozdrawiam
    Monika
    Uważaj o czym marzysz- marzenia się spełniają
    dziennik M&P
    komentarze

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monika.Sz-a Zobacz post
    Witam Panie Hubercie

    mam nadzieję, że pamięta Pan rónież o naszej rezerwacji na 2 połowę sierpnia..?
    w sobotę mam spotkanie z kierbudem- muszę dograć jeszcze kilka ekip i szczegółów i bedę dawała znać kiedy umawiamy się na podpisanie umowy

    jeszcze tylko jedno pytanko- czy może Pan porozmawiać z jakimś inwestorem w naszej okolicy, u którego robił Pan tynki- czy zgodziłby się na odwiedzenie budowy..? bo chętnie- jeśli jest taka mozliwośc- zobaczyłabym wykonane tynki u kogoś- przez Pana ekipę.

    pozdrawiam
    Monika
    Pani Moniko, oczywiście tak jak Pani prosiła termin jest cały czas dla Pani zabukowany Nie ma problemu, aby obejrzała Pani nasze prace, najbliżej ursusa będzie Pani chyba miała naszą budowę w Pruszkowie, gdzie kilka dni temu skończyliśmy tynkowanie. W celu umówienia spotkania proszę o telefon.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  3. #43

    Domyślnie

    ekipa SAINa skończyla jakiś czas temu ale nie było okazji aby POCHWALIĆ pracę wiec teraz moge z czystym sumieniem powiedzieć że SĄ Godni POLECENIA szybko, sprawnie, dokladnie przede wszystkim - Dziękujemy i życzymy powodzenia i wielu wielu zleceń )
    pozdawiamy
    bobudi1 i stills )
    bobudi zmieniony na bobudi1

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał emilus18 Zobacz post
    Witam,

    Po przeczytaniu opinii nt Pana firmy jestem pod wrażeniem Mam nadzieję że po wizycie na mojej działce udało się Panu doszorować auto

    Poproszę o rezerwację terminu od 14 czerwca - potwierdzenie po obejrzeniu Pana pracy we czwartek (mam nadzieję że się wyrobimy )

    Pozdrawiam
    Zgodnie z ustaleniami po obejrzeniu przez Panią wykonanych przez nas tynków wewnętrznych oraz elewacji jesteśmy już dokładnie umówieni na realizację w terminach wpisanych w umowie. Do zobaczenia wkrótce na Pani inwestycji
    P.S.
    Auto udało się domyć jak widać poniżej

    Ostatnio edytowane przez hubertsain ; 07-11-2012 o 11:55
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobudi1 Zobacz post
    ekipa SAINa skończyla jakiś czas temu ale nie było okazji aby POCHWALIĆ pracę wiec teraz moge z czystym sumieniem powiedzieć że SĄ Godni POLECENIA szybko, sprawnie, dokladnie przede wszystkim - Dziękujemy i życzymy powodzenia i wielu wielu zleceń )
    pozdawiamy
    bobudi1 i stills )
    Panie Łukaszu, dziękujemy za referencje. Polecamy się także w dalszych etapach Pana inwestycji do wykonania docieplenia budynku oraz jego elewacji.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  6. #46

    Domyślnie

    INFORMUJEMY FORUMOWICZÓW, ŻE WYKONUJEMY TAKŻE ELEWACJE I DOCIEPLENIA BUDYNKÓW. Niebawem znajdą Państwo tu referencje forumowiczów u których skończyliśmy prace elewacyjne, zdjęcia z naszych realizacji pojawią się na stronie www.sain.pl
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar azusa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    268

    Domyślnie

    Panie Hubercie,
    jestem pod wrażeniem pozytywnych opinii na forum. Czy byłby Pan zainteresowany i ma wolne terminy na sierpień? Chodzi mi o położenie tynków wewnętrznych w domu o powierzchni ok 180 m2 (nie wiem, ile tego będzie do tynkowania) oraz ewentualnie potem ocieplenie i tynkowanie elewacji. Dom się buduje w Pruszkowie.
    mieszkamy od 01.09.2011r., ale jeszcze dużo brakuje ...

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał azusa Zobacz post
    Panie Hubercie,
    jestem pod wrażeniem pozytywnych opinii na forum. Czy byłby Pan zainteresowany i ma wolne terminy na sierpień? Chodzi mi o położenie tynków wewnętrznych w domu o powierzchni ok 180 m2 (nie wiem, ile tego będzie do tynkowania) oraz ewentualnie potem ocieplenie i tynkowanie elewacji. Dom się buduje w Pruszkowie.
    Witam.
    Mogę podjąć się tego zlecenia, jednak wcześniej musimy spotkać się na budowie w celu obejrzenia budynku. Nasze prace można zobaczyć w Pruszkowie.
    W razie pytań i ustalenia terminu spotkania proszę o kontakt telefoniczny 509-499-922.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar azusa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    268

    Domyślnie

    Cytat Napisał hub***n Zobacz post
    Witam.
    Mogę podjąć się tego zlecenia, jednak wcześniej musimy spotkać się na budowie w celu obejrzenia budynku. Nasze prace można zobaczyć w Pruszkowie.
    W razie pytań i ustalenia terminu spotkania proszę o kontakt telefoniczny 509-499-922.
    Bardzo dziękuję, na pewno się odezwę, ale niestety z powodu pogody przesuwa się o kilka dni termin zakończenia prac murarskich. Dopiero w przyszłym tygodniu będzie zalewany strop nad piętrem (a mieli to robić dzisiaj ) i dopiero wtedy będzie co oglądać. Chyba że to za wcześnie i do dokładnego obejrzenia budynku woli Pan poczekać do zdjęcia stempli.
    mieszkamy od 01.09.2011r., ale jeszcze dużo brakuje ...

  10. #50
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Coobah
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Teresin / Paprotnia
    Posty
    410

    Domyślnie

    No i cóż..
    To co napiszę to będzie nudne... No bo ile można chwalić Huberta i jego ekipy

    Firma SAIN wykonała elewację na naszym domku!
    Robota wykonana świetnie, dokładnie, błyskawicznie (a tego się na prawdę nie spodziewałem!).
    Co ciekawe: Hubert sam dba o terminowe rozpoczęcie pracy! Nie trzeba za nim wydzwaniać, prosić się... Tym mnie mile zaskoczył, bo raczej nie jest to cecha pozostałych wykonawców z którymi miałem do czynienia

    Reasumując: polecam z czystym sumieniem!

    Kilka fotek z realizacji:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4149630

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał Coobah Zobacz post
    No i cóż..
    To co napiszę to będzie nudne... No bo ile można chwalić Huberta i jego ekipy

    Firma SAIN wykonała elewację na naszym domku!
    Robota wykonana świetnie, dokładnie, błyskawicznie (a tego się na prawdę nie spodziewałem!).
    Co ciekawe: Hubert sam dba o terminowe rozpoczęcie pracy! Nie trzeba za nim wydzwaniać, prosić się... Tym mnie mile zaskoczył, bo raczej nie jest to cecha pozostałych wykonawców z którymi miałem do czynienia

    Reasumując: polecam z czystym sumieniem!

    Kilka fotek z realizacji:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4149630
    Coobah, cieszę się, że jesteś zadowolony z naszej pracy. Ja ze swojej strony dziękuję bardzo za referencje i polecamy się na przyszłość
    P.S.
    Poniżej fotki z realizacji:



    Ostatnio edytowane przez hubertsain ; 07-11-2012 o 12:02
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  12. #52

    Domyślnie

    Witam Panie Hubercie.

    Gdzie w okolicach Pruszkowa/Nadarzyna/Grodziska Maz. można zobaczyć Pana realizacje (ocieplenie elewacji i tynki wewnętrzne) zakończone bądź w trakcie realizacji??
    pozdrawiam,
    RL

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Umowa podpisana - czekam na realizację w lipcu
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał RL Zobacz post
    Witam Panie Hubercie.

    Gdzie w okolicach Pruszkowa/Nadarzyna/Grodziska Maz. można zobaczyć Pana realizacje (ocieplenie elewacji i tynki wewnętrzne) zakończone bądź w trakcie realizacji??
    Na forum nie mogę podawać dokładnych adresów swoich klientów, więc zapraszam do kontaktu telefonicznego, a wtedy ustalimy spotkanie na którejś z naszych budów

    Cytat Napisał MonikaC Zobacz post
    Umowa podpisana - czekam na realizację w lipcu
    Pani Moniko tak jak jest ustalone w lipcu tynkujemy Pani budynek, do zobaczenia
    I jak zwyczaj nakazuje motocyklista pozdrawia motocyklistkę, lewa w górę
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar azusa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    268

    Domyślnie

    Panie Hubercie, nawiązując do sobotniego spotkania przypominam się w kwestii wyceny boniowania. Cały czas zastanawiamy się nad tym gzymsem, mąż znalazł ciekawe rozwiązanie chroniące przed ptakami.
    Chyba jednak zdecydujemy się na tynki gipsowe, przekonał nas Pan tym łączeniem płyt GK ze ścianą
    Czy mogę prosić jeszcze o przesłanie projektów umów (na tynki wewnętrzne oraz ocieplenie i elewację)
    [email protected]
    mieszkamy od 01.09.2011r., ale jeszcze dużo brakuje ...

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał azusa Zobacz post
    Panie Hubercie, nawiązując do sobotniego spotkania przypominam się w kwestii wyceny boniowania. Cały czas zastanawiamy się nad tym gzymsem, mąż znalazł ciekawe rozwiązanie chroniące przed ptakami.
    Chyba jednak zdecydujemy się na tynki gipsowe, przekonał nas Pan tym łączeniem płyt GK ze ścianą
    Czy mogę prosić jeszcze o przesłanie projektów umów (na tynki wewnętrzne oraz ocieplenie i elewację)
    [email protected]
    azusa wzory umów już wysłałem na wskazany e-mail. Co do elewacji to temat chroniący elewację przed ptakami jest wciąż otwarty, jest kilka opcji, trzeba jednak wybrać tę najbardziej dla Was korzystną. Wycenę boniowania wyśle na maila w czwartek.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  17. #57
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar azusa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    268

    Domyślnie

    Cytat Napisał hub***n Zobacz post
    azusa wzory umów już wysłałem na wskazany e-mail. Co do elewacji to temat chroniący elewację przed ptakami jest wciąż otwarty, jest kilka opcji, trzeba jednak wybrać tę najbardziej dla Was korzystną. Wycenę boniowania wyśle na maila w czwartek.
    Witam, dostałam umowy, dziękuję. Dzisiaj widzimy się z naszym kierbudem, to też poruszymy ten temat.
    mieszkamy od 01.09.2011r., ale jeszcze dużo brakuje ...

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał azusa Zobacz post
    Witam, dostałam umowy, dziękuję. Dzisiaj widzimy się z naszym kierbudem, to też poruszymy ten temat.
    Więc czekam na informacje o podjętej decyzji
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kruela
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    2.952
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    To ja tylko dodam, że ekipa Pana Huberta jest na mojej budowie. \
    Póki co nie mam zastrzeżeń.
    Ale nie omieszkam donieść o efektach pracy chłopaków
    Kruelki komentarze

    Dwie rzeczy dają duszy największą siłę: wierność prawdzie i wiara w siebie.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kruela Zobacz post
    To ja tylko dodam, że ekipa Pana Huberta jest na mojej budowie. \
    Póki co nie mam zastrzeżeń.
    Ale nie omieszkam donieść o efektach pracy chłopaków
    Kruelciu to kiedy mogę wpaść na macanko
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

Strona 3 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony