dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuje sprawdzonej ekipy do scian z betonu komorkowego na cienka zaprawe. Okolice Leszna k/ Warszawy
    Pozdrawiam
    Rad-T

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: rad-t dnia 2002-04-15 13:09 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    Jestem dopiero na etapie wytyczania i fundamentów,nie mam więc na razie żadnej ekipy ale witam sąsiada bo kopać będę w Kampinosie , to rzut beretem

  3. #3

    Domyślnie

    A to witam sasiadke
    Tez obecnie tycze i kopie ) ale warto by juz kogos miec na oku lub nawet dogadac

  4. #4

    Domyślnie

    zapraszamy do grupy warszawskiej. Wejdź w Klub budujacych.Jest w nim kilka osób z "naszej strony " Wa-wy. może nawet będzie spotkanie w Kampinosie na polance na ognichu.

  5. #5

    Domyślnie

    W sprawie budowy domu i/lub jego wykończenia w okolicach Warszawy polecam ekipę sprawdzonych górali. Nadzorowałem ich roboty jako inspektor nadzoru i w końcu polecilem ich by wybudowali dom mojej siostrze. Są rzetelni.
    podaję kontakt: Jerzy Olchawski 0-502 568 037
    Pozdr Andrzej Jodziewicz 0-501 38 41 14
    P.s. A jeżeli ktoś potrzebuje kier. budowy lub inspektora to chętnie nawiążę współpracę

  6. #6

    Domyślnie

    Zigurat szukam kierownika budowy( bo inspektora nadzoru chyba będzie "politycznie " wziąć polecanego przez Panie z gminy )odezwij się proszę na info@fapim .pl

  7. #7

    Domyślnie

    Bacha. Próbowałem wysłać poniższą wiadomość ale poczta się odbija od podanego adresu
    Sprawa aktualna. Prześlij na priv nr swojego telefonu - oddzwonię lub
    zadzwoń 0-608 623 050 (do końca kwietnia), od 01.05 zmiana telefonu 0-501 38
    41 14
    Andrzej Jodziewicz
    [email protected]



  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Marcin R

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Znam dobra ekipe z okolic Kampinosu! [email protected]
    Mnie wybudowali.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony