dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 116
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2315
  1. #41

    Domyślnie

    dla porównania wstawie zdjecie przed ogrodzeniem i uprzątnięciem



    niezłe pobojowisko co ???

  2. #42

    Domyślnie

    troszkę się napracowaliśmy i potem wyglądało tak


  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Gosia , jak grubą dawaliście izolację na poddaszu?

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Najpierw zamieszkajmy,potem pomieszkajmy, a jak stwierdzimy ,że marzymy o czymś innym(oby nie), sprawdzimy czy rzeczywiście przy budowie drugiego domu nie popełnia sie takich błędów. Mówią,że pierwszy dom buduje się dla wroga,drugi dla znajomego, a trzeci dla siebie jako gwóźdź do trumny . Chyba to było jakoś tak,lub coś w tym stylu. Tylko skąd wziąć na to pieniądze,nerwy i anielską cierpliwość

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamlotek
    Gosia , jak grubą dawaliście izolację na poddaszu?
    jest to 15 albo 20 cm. ale raczej jest to 15cm.
    spytam meza

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    No tak,Wy macie dach deskowany,my nie.Więc dajemy jeszcze izolacje poziomą,coby nam w zimę 4 litery nie zmarzły . Mój syn i druga połowa jest zimno lubna, ja natomiast ciepłolubna

  7. #47

    Domyślnie

    Asiu ja jestem osobą budującą na odległość. czyli od działki dzieli mnie jakieś 2000 km
    my od 5 lat mieszkamy w irlandii. ale od rozpoczecia budowy jestesmy bardzo czestymi goscmi w kwidzynie. nie mozemy narazie tak szybko wrocic na stałe poniewaz nasze corki blizniaczki 11 letnie chodza tu do szkoly i nie moge im tak poprostu zmieniac szkoly i jezyka kiedy mi sie podoba.
    Wiem wiem ze polacy nie lubią osob ktore mieszkają w irlandii albo w anglii
    Dlaczego ???
    my mielismy duzo wpadek .na odległosc nie da sie tak wszystkiego zapiąć na ostatni guzik. do tych niepowodzeń zaliczam osoby ktore przez to ze nie bylo nas na miejcsu próbowało nas oszukać
    ale na szczescie nie bylo ich az tak duzo. ciągle jestem dobrej mysli ze są dobrzy ludzie na tej naszej planecie.

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamlotek
    No tak,Wy macie dach deskowany,my nie.Więc dajemy jeszcze izolacje poziomą,coby nam w zimę 4 litery nie zmarzły . Mój syn i druga połowa jest zimno lubna, ja natomiast ciepłolubna
    chyba nam 4 literki nie zmarzną a moze to za mało ? sama juz nie wiem
    pożyjemy to zobaczymy

  9. #49

    Domyślnie

    A ile twoj synek ma lat ???

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamlotek
    No tak,Wy macie dach deskowany,my nie.Więc dajemy jeszcze izolacje poziomą,coby nam w zimę 4 litery nie zmarzły . Mój syn i druga połowa jest zimno lubna, ja natomiast ciepłolubna
    my deskowalismy dach poniewaz niewiedzielismy do konca kiedy bedzie nas stac na wykonczenie dachu tak wiec dalismy deski i pape.

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Znam ból budowania na odległość,ale moja droga pobiłaś mnie 2000km ,no to ja mam jakby za rogiem ok 100km. Nie spotkałam się z tym,że Polacy nie lubią rodaków mieszkających i pracujących za granicą. Sama mam kilka osób z rodziny w Irlandii,Anglii ,Szwecji. Każdy żyje tam gdzie może tzn. ma pracę, która daje pieniądze. Poza tym ludzie którzy tak myślą, to zapewne Ci którym nie wyszło ułożenie sobie życie za granicą. Ale niestety nie każdy do tego się nadaje . Pozdrawiam Ciebie i Twe córeczki

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kamlotek
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    3.239
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Perłóweczka
    A ile twoj synek ma lat ???
    Ma 7,5 chodzi do 1 klasy

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamlotek
    Znam ból budowania na odległość,ale moja droga pobiłaś mnie 2000km ,no to ja mam jakby za rogiem ok 100km. Nie spotkałam się z tym,że Polacy nie lubią rodaków mieszkających i pracujących za granicą. Sama mam kilka osób z rodziny w Irlandii,Anglii ,Szwecji. Każdy żyje tam gdzie może tzn. ma pracę, która daje pieniądze. Poza tym ludzie którzy tak myślą, to zapewne Ci którym nie wyszło ułożenie sobie życie za granicą. Ale niestety nie każdy do tego się nadaje . Pozdrawiam Ciebie i Twe córeczki
    sama sie z tym az tak mocno nie zetknęłam ale moi znajomi tak i te opinie na stronach internetowych np. onet.eu

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamlotek
    Cytat Napisał Perłóweczka
    A ile twoj synek ma lat ???
    Ma 7,5 chodzi do 1 klasy
    No to juz mężczyzna. Jego tez czeka zmiana szkoly i otoczenia. Ale dzieci szybciej i dobrze znoszą takie zmiany. Gorzej jest z nami dorosłymi

  15. #55

    Domyślnie

    Czas pokazac postępy. przygotowania dachu pod pokrycie


  16. #56

    Domyślnie

    miło jak prace idą do przodu


  17. #57

    Domyślnie

    czyżby ktoś sie zakradał na balkonik


  18. #58

    Domyślnie

    ooooołłłłłłłłłłłłłłł matko a tak było czyściutko



    to nic posprzątamy wazne zeby cos szło do przodu!!!!!

  19. #59

  20. #60

    Domyślnie

    wow mój setny post
    a zaczęło się tak niewinnie

Strona 3 z 116

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony