dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 1181
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 23601
  1. #1041
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Padam na twarz..
    Jutro młody ma bal przebierańców.... i musiałam jechać 30km w jedną stronę do kolegi( mamy tam rzeczy mniej potrzebne....) po kominiarkę (była w kasku na nartki...).
    Zgadnijcie za kogo się przebiera?



















    Za mafie.....W kominiarce, cały na czarno i z napisem na bluzie MAFIA... cały uzbrojony... krótkofalówki, broń, i kajdanki....
    Kajdanki miały być metalowe.... i trzeba było je kupić.....
    Zgadnijcie gdzie je kupiłam....?
    W sex shopie

    Ma młody wyobraźnie....

  2. #1042
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    dzielna Mamuśka
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  3. #1043
    coolibeer
    Guest
    coolibeer

    Domyślnie

    Dobranoc

  4. #1044
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    arnika to ty masz wyobraźnie żeby pójść po kajdanki dla mafioza do sexshopu dobrze że nie dostałaś różowych z piórkami.

    a powtarzaniem się nie przejmuj (zresztą jestem przekonana że się nie przejmujesz). szkoda tylko że kolegów straci. ale pewnie już się przyzwyczaił. ważne żeby nie wywierać większej presji niż trzeba.

  5. #1045
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Dzieńdoberek


    Cytat Napisał efilo
    arnika to ty masz wyobraźnie żeby pójść po kajdanki dla mafioza do sex shopu dobrze że nie dostałaś różowych z piórkami.

    a powtarzaniem się nie przejmuj (zresztą jestem przekonana że się nie przejmujesz). szkoda tylko że kolegów straci. ale pewnie już się przyzwyczaił. ważne żeby nie wywierać większej presji niż trzeba.

    Kajdanki były z czarnym i z czerwonym futerkiem... Ale młody go zdjął i są mafijne....
    Na bluzie widnieje napis MAFIA... zaopatrzony jest we wszystkie rekwizyty.. krótkofalówki, kajdanki(tylko po co mafiozowi?), pistole i coś tam jeszcze iiiiii kominiarka...

    Wracając z Piekar mój synuś wczuwał się w rolę mafiozo...
    Założył już kominiarkę i jedziemy....
    Ja dużym autkiem dostawczym męża....

    W pewnym momencie policja...
    A mały kominiarka z głowy o pod deskę rozdzielczą, żeby go nikt nie zauważył... Jaki to był ekspres....


    A tak swoją drogą, to przeleciałam wszystkie sklepy zabawkowe w poszukiwaniu kajdanek... dodam, że koniecznie metalowych . To gdzie indziej je miałam kupić????????


    A tym wydłużaniem etapu edukacyjnego to wcale, a wcale się nie przejmuję...

    Bo po co mam na siłę dać go do 4 klasy jak on ledwo zaczyna czytać jak 6-7 latek.... Moje ambicje dawno zostały wyprostowane, a teraz jest ważne dobro Emila.
    On po prostu nie dał by sobie rady...
    I jak to Asperger... zanim popatrzyłby w czym dana pani jest i jak ubrana, jaki ma długopis na ławce, jaką książkę trzeba wyjąć z tornistra, to już jest koniec lekcji... Bo to właśnie w 4 klasie wchodzą inni nauczyciele na lekcje co 45minut...

    Dodam, że ja byłam pierwsza na początku roku, która wnioskowała o wydłużenie... Matki się wściekały... jeszcze nadal ambitne...
    Ale po hospitacji dyrektor, uznała wychowawczyni i dyrekcja, że dobrze by było wydłużyć im etap, bo inaczej co niektórzy by mogli nie zdać... a co niektórzy poszli by do 4 klasy i nie dali by sobie rady za chiny... i wtedy by była trauma dla tych dzieciaków...
    Więc po dużej i konstruktywnej dyskusji wydłużamy etap dla całej klasy

    Czyli jak chodzi ich 6 osób do klasy to cała 6 zostaje.
    I super, niech dzieciaki nadrabiają zaległości i mają więcej czasu na pojmowanie i opanowanie wiedzy. A dodam, że jest to bardzo fajny zespól..., a Emil już nie jedną klasę miał ,z którą chodził.

  6. #1046
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    no to ekstra!!!!!

    świetnie że to cała klasa jest przedłużona

  7. #1047
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo
    no to ekstra!!!!!

    świetnie że to cała klasa jest przedłużona
    Ja też się niezmiernie cieszę....
    Bo szkoda by było go zostawić... może by się załamał i nie chciał chodzić do szkoły, a wiem ,, że sobie by nie poradził w 4...
    Ale też posłać go do 4 to masakra... i został by w 4 na 200%... i nic by nie nauczył się... więc rok stracony...

    Jak ja się cieszę



    Idę robić dorszyki, które jakiś czas mężuś sam złowił......

    Mario wpadnij z młodymi to dziecię nakarmimy

  8. #1048
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Jaka jest różnica między recesją, a depresja?















    Recesja jest wtedy gdy dotyka sąsiada....
    A depresja jest wtedy, gdy bezrobocie dotyka nas......

  9. #1049

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie Twoich tynków: Jakie to tynki i czy jestes zadowolona z ekipy tynkarzy? Szukam ekipy do tynków i będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i zyczę powodzenia w dalszych pracach!

  10. #1050
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    yaro ja byłam bardzo zadowolona ze swoich tynkarzy o ile Cię interesują gipsowe

  11. #1051
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaro672
    Mam pytanie odnośnie Twoich tynków: Jakie to tynki i czy jestes zadowolona z ekipy tynkarzy? Szukam ekipy do tynków i będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i zyczę powodzenia w dalszych pracach!
    Witam Cię Yaro

    Tynki mam tradycyjne cementowo wapienne....
    Czy zadowolona... myślę, że tak... ale ja odbioru taką długą łatą nie robiłam, a okaże się jak pomalujemy. Za to cena była atrakcyjna... Chcieli po 12zł/m2 a zeszli do 11zł/m2.
    Dla mnie to dobra cena.

    Mieli taki agregat wielki na dworze... z wielkim wężem, który bryzgał po ścianach... a oni założyli takie listwy alu i jakimiś pacami czy łatami zbierali i zacierali...
    Mam fakturę piasku i to będzie jeszcze szlifowane papierem i dopiero podkład... Myślę, że nie będzie źle...
    Natomiast mogli dać drugą warstwę z zaprawy gotowej Knauf, kessler, czy innej firmy i wyszło by bardziej gładko
    Natomiast ja wyjechałam i na placu boju był mąż, który nie za bardzo się znał i oni go w konia trochę zrobili...
    Do mnie przez telefon mówili co innego, a do męża co innego

    W sumie jest nieźle...

    Natomiast są niewątpliwie najgorszymi bałaganiarzami jakich do tej pory miałam na budowie...
    Niby posprzątali, ale nam zajęło pozamiatanie i powywożenie z domu dwie soboty i niedziele... I na placu też coś zostało, ale skutecznie przykrył to śnieg.

    Dodam, że lubię odebrać dom po fachowcach posprzątany, a oni oddawali go w nocy i strasznie się spieszyli, a mąż nie wszystko zauważył....

    Ekipa to 3 młodych chłopaków, są z Olkusza.

    Podać Ci namiar na priva?

  12. #1052
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Sorki Arnika ale masz tynki c-w zacierane piaskiem i to jest ok to co chcialas zeby dali gotowa mieszanke to nic innego jak gips a to chyba w tej cenie nie jest mozliwe do uzyskania

  13. #1053
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto
    Sorki Arnika ale masz tynki c-w zacierane piaskiem i to jest ok to co chcialas zeby dali gotowa mieszanke to nic innego jak gips a to chyba w tej cenie nie jest mozliwe do uzyskania
    Nooo ja się nie znam na tym... ale , podobno jest mieszanka C-W z worków, która jest gładsza niż to co ja mam na ścianach..., ale panom się nie chciało robić i bawić, wiec nas zbywali, a swoje robili.
    Tylko, że przy umawianiu się mówili co innego, a wyszło nie to co chcieliśmy do końca.
    No cóż, gotowa byłam zapłacić ciut więcej i mieć tak jak ja chciałam, ale niestety mnie nie było na miejscu i jest tak jak jest.....

    Nie jest źle, ale każda z nas chce jak najlepiej.....

    A Ty co masz za tynk Markoto?
    U Ciebie jest gładko....

  14. #1054
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    dobry wieczór
    Arnika nie narzekaj całkiem gładkie masz tynki

  15. #1055
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    aaaaaaaaaa dowcipasy wszystkie przeczytałam i uśmiałam się setnie

  16. #1056
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu
    dobry wieczór
    Arnika nie narzekaj całkiem gładkie masz tynki
    Gładkie, tylko z piaskiem, a widziałam gładsze.

    Teraz trzeba tylko papier ścierny i poprzecierać, a potem gruntem pomalować....
    Tylko nie wiem jaki papier użyć i czy zrobić to przed, czy po wylewkach?


    I kto mi na to pytanie pomorze odpowiedzieć

  17. #1057
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał wu
    aaaaaaaaaa dowcipasy wszystkie przeczytałam i uśmiałam się setnie
    No to dzięki.... nie na darmo je w takim razie pisałam


    Jak co to mogę pisać dalej

  18. #1058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    a ja tam lubię takie piaskowe nie chcę gładziusich

    dawaj kobieto dawaj

  19. #1059

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arnika
    Cytat Napisał yaro672
    Mam pytanie odnośnie Twoich tynków: Jakie to tynki i czy jestes zadowolona z ekipy tynkarzy? Szukam ekipy do tynków i będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i zyczę powodzenia w dalszych pracach!
    Witam Cię Yaro

    Tynki mam tradycyjne cementowo wapienne....
    Czy zadowolona... myślę, że tak... ale ja odbioru taką długą łatą nie robiłam, a okaże się jak pomalujemy. Za to cena była atrakcyjna... Chcieli po 12zł/m2 a zeszli do 11zł/m2.
    Dla mnie to dobra cena.

    Mieli taki agregat wielki na dworze... z wielkim wężem, który bryzgał po ścianach... a oni założyli takie listwy alu i jakimiś pacami czy łatami zbierali i zacierali...
    Mam fakturę piasku i to będzie jeszcze szlifowane papierem i dopiero podkład... Myślę, że nie będzie źle...
    Natomiast mogli dać drugą warstwę z zaprawy gotowej Knauf, kessler, czy innej firmy i wyszło by bardziej gładko
    Natomiast ja wyjechałam i na placu boju był mąż, który nie za bardzo się znał i oni go w konia trochę zrobili...
    Do mnie przez telefon mówili co innego, a do męża co innego

    W sumie jest nieźle...

    Natomiast są niewątpliwie najgorszymi bałaganiarzami jakich do tej pory miałam na budowie...
    Niby posprzątali, ale nam zajęło pozamiatanie i powywożenie z domu dwie soboty i niedziele... I na placu też coś zostało, ale skutecznie przykrył to śnieg.

    Dodam, że lubię odebrać dom po fachowcach posprzątany, a oni oddawali go w nocy i strasznie się spieszyli, a mąż nie wszystko zauważył....

    Ekipa to 3 młodych chłopaków, są z Olkusza.

    Podać Ci namiar na priva?


    Dzięki Arnika, dzięki Efilo za szybką reakcję, ciągle sie zastanawiam jakie tynki wybrać: gips czy cement-wapno i im więcej czytam FM to mam mętlik w głowie. I dlatego poprosze Was o namiary na te ekipy na priv . Jeszcze raz dziękuje i uprzedzam że jeszcze będę Was pytał o to i owo. Ja mam dopiero SSO...

  20. #1060
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Arnika
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    25.783
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Bardzo proszę o pytania.
    Jeśli będę mogła to chętnie odpowiem i pomogę.

    To forum właśnie po to jest..... A, że czasem poplotkujemy... to my też się budujemy, tylko troszkę inaczej.

    A powiem, że dzięki Forum poznałam Kilkoro wspaniałych Ludzi.

    Dziękuję Kochani/Kochane, że jesteście

Strona 53 z 1181

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony