dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 76
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1507
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen
    a dlaczego Warszawa
    bo element tradycji
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Nefcia super miejsce zapodałaś
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar GLAMOURMUM
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    5.299
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    191

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    Koło Wejherowa, przy leśniczówce Kępino jest taki spooory plac z miejscem dla dzieci, na grilla, parking itp. Las, cisza i spokój. A jak komuś nudnawo to ok. 25km do morza.
    A jakby zbrakło beera to jakieś 10 min do Kauflandu/Lidla/Biedronki itp...
    podoba mi się

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Nefcia miejsce super.
    Czerwiec to chyba dobra pora. Kazdy cos swojego przytarga i bedzie fajnie.
    Nefcia czy tam jest jakis kibelek, to raz a drugie czy smieci jest gdzies wyrzucic czy trzeba ze soba z powrotem wozic, bo w razie czego aby kazdy na smieci tez cos przygotowal.

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Daggulka, dzięki za linka bo miałem przerwę i się pogubiłem.

    Wiemy już, że spotkanie organizujemy sami bez pomocy Redakcji. Rozumiem stanowisko Redakcji i nie zamierzam z nim dyskutować. Każdy forumowicz Muratora - budujący lub remontujący, organizował. Mamy więc wszyscy doświadczenie w tej materii. Organizować trzeba jednak z głową, a nie na "łapu capu".
    Czego potrzebujemy?
    1. Miejsce. Nie będę się upierał przy Warszawie, gdzie odbywały się dotychczasowe spotkania z wyjątkiem tego w Urzucie. Miejsce to min dwa hektary na spotkanie, jakiegoś grilla, ZAPARKOWANIE SAMOCHODÓW, miejsce dla zabaw dla dzieciaków (bezpieczne) i... toalety. Można wynająć jakieś TOY TOY. Trzeba.
    2. Termin. Nie znajdziemy terminu który bedzie pasował wszystkim. A to komunia, imieniny, obrona pracy doktorskiej lub ślub dziecka. Termin musimy ustalić jako pierwszy, bo nie wiadomo, czy teren w zaplanowany dzień będzie wolny. Ustalenie terminu do końca kwietnia.
    3. Kogoś, kto ma szybki internet, by powiadomił niezwłocznie o obecnej sytuacji forumowiczów. Proponuję rozesłanie krótkiego newsa do grup dyskusyjnych i na najczęściej odwiedzane wątki. (Sporo pracy)
    4. Ustalenie listy chętnych (w ciągu 2 tygodni od ustalenia terminu spotkania.)
    Zgłaszać się można wcześniej, ale ktoś musi codziennie dbać o aktualizację list z uwzględnieniem ilości zgłaszanych osób.
    5. Ustalenie kosztów które musimy ponieść za wynajęcie miejsca na spotkanie, wynajęcie ewentualnych WC, opieki do dzieci i sprzątania terenu po spotkaniu.
    6. Przeliczenie kosztów na jedną osobę + 10% i przekazanie tej informacji zainteresowanym.
    7. Zaproszenie Redakcji na organizowane przez forumowiczów spotkanie.
    8. Przygotowanie programu spotkania, by nie skończyło się tylko na "misiach" i kiełbasce na patyku. Z zeszłego roku pozostał niewykorzystany konkurs na temat gwary śląskiej przygotowany przez Bodzia g. Mam wydrukowane pytania i odpowiedzi, więc z kimś kto zna śląską gwarę mogę poprowadzić.
    9. Wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za zbiórkę składek i rozliczenia.
    10. Postaram się skontaktować z Redakcją i spytać, czy czegoś ważnego nie pominąłem.

    I wyszedł z tego prawie dekalog.

    No to kochani do roboty.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    ja jestem za urządzeniem tego spotkania w Warszawie - tradycyjnie

    no i kurcze, trzaby jakieś emblematy albo cuś zorganizować coby się rozpoznać
    Moja propozycja jest taka:
    ja mogę zrobić kartoniki z nickami( papier wizytówkowy ) jak już będzie zamknięta lista , ale na czym toto przyczepić? na szpilce?
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ja oczywiście też będę

    Tylko jedna uwaga - co zrobimy jak tego dnia będzie deszczowo? Trzeba by jakieś alternatywne miejsce zadaszone znaleźć albo wynająć jakiś duży namiot pod którym byśmy mogli przeczekać deszcz.

    Co do terminu to proponuję czerwiec Maj dużo komunii i nie wszyscy będą mogli dojechać.

    daggulka - może część osób zostawiła sobie na pamiątkę te przywieszki ze spotkań Muratora? A dla reszty coś się wymyśli?

    I jeszcze jedno - trzeba ustalić po ile mamy się składać na jedzenie? Czy robimy je sami czy będziemy zamawiać jakiś catering?

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    ja jestem za urządzeniem tego spotkania w Warszawie - tradycyjnie

    no i kurcze, trzaby jakieś emblematy albo cuś zorganizować coby się rozpoznać
    Moja propozycja jest taka:
    ja mogę zrobić kartoniki z nickami( papier wizytówkowy ) jak już będzie zamknięta lista , ale na czym toto przyczepić? na szpilce?
    Daga, są takie przywieszki na agrafce w które się wsuwa kartonik. Redakcja przygotowywała takowe na każdy zlot. Trzeba doliczyć do kosztów udziału w zlocie.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Cytat Napisał daggulka
    ja jestem za urządzeniem tego spotkania w Warszawie - tradycyjnie

    no i kurcze, trzaby jakieś emblematy albo cuś zorganizować coby się rozpoznać
    Moja propozycja jest taka:
    ja mogę zrobić kartoniki z nickami( papier wizytówkowy ) jak już będzie zamknięta lista , ale na czym toto przyczepić? na szpilce?
    Daga, są takie przywieszki na agrafce w które się wsuwa kartonik. Redakcja przygotowywała takowe na każdy zlot. Trzeba doliczyć do kosztów udziału w zlocie.
    Was na chwilę zostawić to Światową Wystawę Expo zorganizujecie .
    Jak mnie pamięć nie myli to gdzieś powinnam mieć całe pudło identyfikatorów zostało po spotkaniu u Krystiana,

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Eeeedzia, z nieba nam spadłaś kobieto . No bo kuźwa szukam i szukam w tym necie i wyświetlają mi się same przywieszki wędkarskie . To ino kartoniki zrobię i się powsówa w te przywieszki . Ino wymiary mi trza - albo potwierdź czy takie jak w ubiegłym roku - mam to se zmierze .
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Widzę Edziu, że się włączasz w organizację. SUPER. Mamy w grupie moederatora, który dyżo może.

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Eeeedzia, z nieba nam spadłaś kobieto . No bo kuźwa szukam i szukam w tym necie i wyświetlają mi się same przywieszki wędkarskie . To ino kartoniki zrobię i się powsówa w te przywieszki . Ino wymiary mi trza - albo potwierdź czy takie jak w ubiegłym roku - mam to se zmierze .
    Daga te kartoniki są w komplecie z plastikiem.
    Jak będzie lista to siem wypisze i gut
    Tomek no masz ...zawsze wiernie przybywałam na Spotkania w śnieżycy i spiekocie..pamiętasz Daga ten upał w ub. roku?

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    dwa lata temu to też była masakra
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    dobra, listy nam trza - obiecałam to zrobię , zapodam we wontku o zapisach i postaram się dopisywać na bieżąco ... jeśli się będę spóźniać lub kogoś omine to kopa proszę na priv
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  15. #35

    Domyślnie

    Witam,
    pomysł spotkania przedni, w pełni popieram. Park Młociński wydaje się super, widzę jedynie potencjalny problem w przypadku deszczu.
    Alternatywne rozwiązanie: tuż za Piasecznem w stronę Zalesia Górnego jest piękna polana wraz z wiatą, w środku której jest miejsce na ognisko. Spokojnie mieści się 100 osób, może więcej. To dobra opcja na wypadek deszczu. Minus: brak komunikacji miejskiej, wyłącznie transport własny.

    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    No właśnie kilka postów wcześniej pisałam co zrobimy w przypadku deszczu?
    Może wynająć jakiś namiot?

    A co z jedzeniem? Sami czy zamawiamy catering?

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał sharoon
    Witam,
    pomysł spotkania przedni, w pełni popieram. Park Młociński wydaje się super, widzę jedynie potencjalny problem w przypadku deszczu.
    Alternatywne rozwiązanie: tuż za Piasecznem w stronę Zalesia Górnego jest piękna polana wraz z wiatą, w środku której jest miejsce na ognisko. Spokojnie mieści się 100 osób, może więcej. To dobra opcja na wypadek deszczu. Minus: brak komunikacji miejskiej, wyłącznie transport własny.

    Transport na miejsce to pryszcz. Większość przyjeżdżą na własnych 4 kólkach, a tych co muszą pociągiem to ktoś z warszawiaków odbiera z dworca własnym transportem. Tak było za każdym razem, kiedy spotkanie organizowała Redakcja.

  18. #38

    Domyślnie

    Rozumiem,
    zaznaczyłam tylko, że podana przeze mnie lokalizacja ma wadę w porównaniu do Parku Młocińskiego zaproponowanego przez Nefer. Ma też atut - wspomnianą wiatę. Teraz trzeba wybrać, co ważniejsze
    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maluszek
    No właśnie kilka postów wcześniej pisałam co zrobimy w przypadku deszczu?
    Może wynająć jakiś namiot?

    A co z jedzeniem? Sami czy zamawiamy catering?
    Myślę, że ekonomiczniej (kryzys!) będzie, jeśli każdy przyniesie prowiant ze sobą. Jakieś kiełbaski na grilla, chleb, jakąś sałatkę, coś do picia. Jak uważacie?
    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał sharoon
    Rozumiem,
    zaznaczyłam tylko, że podana przeze mnie lokalizacja ma wadę w porównaniu do Parku Młocińskiego zaproponowanego przez Nefer. Ma też atut - wspomnianą wiatę. Teraz trzeba wybrać, co ważniejsze
    Wiele grup regionalnych zgłaszało w ubiegłych latach chęć, by spotkanie zorganizowane yło na ich terenie, a nie w Warszawie. Proszę więc o zgłaszanie kandydatur!. Tak jak na Euro 2012 konieczna jest odpowiednia promocja i materiały ze zdjęciami miejsca ewentualnego spotkania. Miejscowi organizatorzy są również niezbędni.
    Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia. Póżniej, przez długi majowy weekend + do godziny 12:00 w poniedziałek 4 maja, głosowanie nad najlepszą lokalizacją. Z powodów technicznych (wyjazdy) można głosować nad kandydaturami wcześniej.
    Dead time: 4 maja 2009 r godz. 12:00.

Strona 2 z 76

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony