dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 213 z 213
  1. #201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    no dobra , dobra .... nie bede sie ryć między wódke i zakąske .... nadzorować ino bede
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  2. #202
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    no dobra , dobra .... nie bede sie ryć między wódke i zakąske .... nadzorować ino bede
    no dobra - przygladac się możesz

    a my tobie jak cwiczysz pismo barrankowe

  3. #203

    Domyślnie

    Nie czytałam wszystkich wypowiedzi w tym wątku ale gdyby ktoś przyjeżdżał w piątek i chciał się przenocować przed zlotem to zapraszam. Mam wolny pokój moich córek z łóżkiem piętrowym. Nie za duży ten pokój i całe mieszkanie ale do przekimania nie powinno być źle. Od biedy jest jeszcze miejsce do spania w pokoju dziennym (na dwie osoby).
    Nie wiem jak jeszcze z sobotą bo nie rozmawiałam z mężem na ten temat ale prawdopodobnie byśmy nocowali tam gdzie będzie afterparty (do kiedy trzeba się decydować?).
    W niedzielę też można u nas przekimać.
    Miejsce - Warszawa Grochów.

  4. #204
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał BetaGreta
    Nie czytałam wszystkich wypowiedzi w tym wątku ale gdyby ktoś przyjeżdżał w piątek i chciał się przenocować przed zlotem to zapraszam. Mam wolny pokój moich córek z łóżkiem piętrowym. Nie za duży ten pokój i całe mieszkanie ale do przekimania nie powinno być źle. Od biedy jest jeszcze miejsce do spania w pokoju dziennym (na dwie osoby).
    Nie wiem jak jeszcze z sobotą bo nie rozmawiałam z mężem na ten temat ale prawdopodobnie byśmy nocowali tam gdzie będzie afterparty (do kiedy trzeba się decydować?).
    W niedzielę też można u nas przekimać.
    Miejsce - Warszawa Grochów.
    Becia jesteś WIELKA

  5. #205
    coolibeer
    Guest
    coolibeer

    Domyślnie

    Cytat Napisał BetaGreta
    Mam wolny pokój moich córek z łóżkiem piętrowym.
    Brzmi interesująco

  6. #206
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał coolibeer
    Cytat Napisał BetaGreta
    Mam wolny pokój moich córek z łóżkiem piętrowym.
    Brzmi interesująco
    Eeeeeeeeeeeee ty nie kombunuj

    chyba nie chcesz mnie porzucić w tę noc

    co ja bidna sama zrobię

  7. #207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    wy za dużo - moje stado (w tym coolibeer, edzia z małżem , duchaty z driverem i ja z małolatą) - nie kombinujcie .... mamy uzgodnione co mamy uzgodnione , czyli ze z piątku na sobotę zuzance sie na łeb zwalamy , z soboty na niedziele nocleg własnie zarezerwowałam (jedna trójka i jedna czwórka u Pani Osińskiej) ... i finito ... teraz reszta delikwentów afterparterowych upraszana jest w odpowiednim wewontku o ostateczne potwierdzenie przybycia i zarezerwowanie sobie telefoniczne noclegu
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  8. #208
    coolibeer
    Guest
    coolibeer

    Domyślnie

    Czy ja kombinuje??? Siedzę na dupce grzecznie tylko napisałem że brzmi zachęcająco heheh

  9. #209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał coolibeer
    Czy ja kombinuje??? Siedzę na dupce grzecznie tylko napisałem że brzmi zachęcająco heheh
    ech, faceci ... jak tylko jakas atrakcyjna babeczka pisze , że wolne łózko zara sie w nich instynkt łowcy odzywa ... tyle, że niestety nie mozna sie sklonować
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  10. #210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał coolibeer
    Czy ja kombinuje??? Siedzę na dupce grzecznie tylko napisałem że brzmi zachęcająco heheh
    ech, faceci ... jak tylko jakas atrakcyjna babeczka pisze , że wolne łózko zara sie w nich instynkt łowcy odzywa ... tyle, że niestety nie mozna sie sklonować
    może coolibrra "pietrówka" przyciagnęła

  11. #211
    coolibeer
    Guest
    coolibeer

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuz@nka
    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał coolibeer
    Czy ja kombinuje??? Siedzę na dupce grzecznie tylko napisałem że brzmi zachęcająco heheh
    ech, faceci ... jak tylko jakas atrakcyjna babeczka pisze , że wolne łózko zara sie w nich instynkt łowcy odzywa ... tyle, że niestety nie mozna sie sklonować
    może coolibrra "pietrówka" przyciagnęła



  12. #212
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    u nas skończą w ten piątek wylewki..nie wiem jak i ile schną
    ale jeśli ktos jeszcze w potrzebie to przenocuję szanownych forumowiczów ..ale łóżek nie mam..ani wygód wielkich
    spora działka, można z namiotem..ale od nas do Urzutu to kawałek z okolic Góraszki

  13. #213
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie a

    aAA

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony