dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 17
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 331
  1. #21

  2. #22

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    E, no to ja widzialam gdzies juz Twoja lazienke i tego spidermena, zdaje sie, ze na GW? Nawet Cie tam o niego pytalam, znaczy sie o autora.

  4. #24

    Domyślnie

    Wklejałam na forum u kogos fotki więc mogłas je już widziec

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To moze tu bylo, ale pamietam tego spidermena, utknal mi w pamieci.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    To moze tu bylo, ale pamietam tego spidermena, utknal mi w pamieci.
    Tu napewno a u kogo to juz nie pamiętam

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał aguleczka
    Cytat Napisał malgos2
    To moze tu bylo, ale pamietam tego spidermena, utknal mi w pamieci.
    Tu napewno a u kogo to juz nie pamiętam
    Mowilas, ze to ktos z rodziny Ci machnal, czy znajomych?

  8. #28

    Domyślnie

    No,no,no wpadłam zajrzeć.Jak już zajrzałam to chcę pogrtulować!!
    Super domek! Ciekawe,odważne kolory i tak fajnie.
    Straaaaasznie podobają mi się kanapy!!!Ale ja wzięłam ciemne bo dwóch urwisów mam i po roku pewnie jasne byłyby w opłakanym stanie...

    I widzę też zestaw mebli rattanowych takich jak ja chcę kupić. Więc będzie teraz pytanie: czy one wygodne są?i czy nie grożą złamaniem? W sumie ciężka nie jestem (50 kg Zywej masy ),ale zapytać można.
    I gdzie i za ile kupiłaś?

  9. #29

    Domyślnie

    witaj malgos! całkiem u ciebie przytulniacko mam pytanie gdzie kupiłaś sofki sa śliczne i jeśli nie masz nic przeciwko więcej fotek makaronów bym prosiła, wacham sie, miedzy takimi na karniszu a takimi na szynie jak pionowe żaluzje

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał malgos2
    Cytat Napisał aguleczka
    Cytat Napisał malgos2
    To moze tu bylo, ale pamietam tego spidermena, utknal mi w pamieci.
    Tu napewno a u kogo to juz nie pamiętam
    Mowilas, ze to ktos z rodziny Ci machnal, czy znajomych?
    Tak tak to kuzyn malował

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał A$IA
    No,no,no wpadłam zajrzeć.Jak już zajrzałam to chcę pogrtulować!!
    Super domek! Ciekawe,odważne kolory i tak fajnie.
    Straaaaasznie podobają mi się kanapy!!!Ale ja wzięłam ciemne bo dwóch urwisów mam i po roku pewnie jasne byłyby w opłakanym stanie...

    I widzę też zestaw mebli rattanowych takich jak ja chcę kupić. Więc będzie teraz pytanie: czy one wygodne są?i czy nie grożą złamaniem? W sumie ciężka nie jestem (50 kg Zywej masy ),ale zapytać można.
    I gdzie i za ile kupiłaś?
    Spoko u mnie przeżyły roczną budowę i sa ok jedynie mam już do wymiany poduchy nie da się tego wyprać bo się skluszczył środek a jak to na budowie bywa brudno to i one strasznie się ubrudziły ale są całe ,spokojnie wytrzymałe sa tyle już grubasków na nich siedziało i nawet się nie chwieją więc napewno stabilne

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulinka14
    witaj malgos! całkiem u ciebie przytulniacko mam pytanie gdzie kupiłaś sofki sa śliczne i jeśli nie masz nic przeciwko więcej fotek makaronów bym prosiła, wacham sie, miedzy takimi na karniszu a takimi na szynie jak pionowe żaluzje
    Sofy w Kalwari zamawiałam , jesli chodzi o makarony to bliższych fotek nie mam te są firmy Haft kolor krem i czekolada i te sa na żabki nie mają tunelu ,mówisz o makaronach jak żaluzje pionowe nie widziałam tego jeszcze a może chodzi tylko poprostu o karnisz inny ?

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paulinka14
    witaj malgos! całkiem u ciebie przytulniacko mam pytanie gdzie kupiłaś sofki sa śliczne i jeśli nie masz nic przeciwko więcej fotek makaronów bym prosiła, wacham sie, miedzy takimi na karniszu a takimi na szynie jak pionowe żaluzje
    Sofy w Kalwari zamawiałam , jesli chodzi o makarony to bliższych fotek nie mam te są firmy Haft kolor krem i czekolada i te sa na żabki nie mają tunelu ,mówisz o makaronach jak żaluzje pionowe nie widziałam tego jeszcze a może chodzi tylko poprostu o karnisz inny ?

  14. #34

    Domyślnie

    Sofy zamawiałaś w Kalwarii?? My też ,ale takich nie widzieliśmy
    Może wzielibysmy takie tylko w innym kolorze? Fajne,podobaja mi się a wszczególności podoba mi się to,że są jasne
    Też takie chciałam !!!!!!!!!! Może kiedyś...

    Dobra biorę się w garść!

    A co do rattanowych fotelików,to skoro mówisz,że grubaski im nie straszne to chyba się zdecyduje
    Narazie nic innego nie wpadło mi w oko i nie są znów aż takie drogie

  15. #35

    Domyślnie

    Aguleczka śliczne wnętrza widze ze nie odrazu nam te piękne wnetrza serwujesz ? chcesz nam po troszeczku pokazywac zeby nam oczka nie wyszły jestem bardzo ciekawa wyglądu domku na zewnątrz

  16. #36

    Domyślnie

    aguleczka piekne wnętrze jaki masz kolor w jadalni ? to coś z duluxa?
    Agnieszka

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacqueline
    aguleczka piekne wnętrze jaki masz kolor w jadalni ? to coś z duluxa?
    PARTER KUCHNIA JADALNIA SALON TO KOLOR BEŻ JASNY dekorala sufit cynamonowy deser dulux

  18. #38

    Domyślnie

    Gratuluje odwagi przy zastosowaniu ciemnego gresu ...pieknie i praktycznie .Wszedzie widze jasne polery ,beze,kremy itp,a tak sobie wymarzylam grafit lub braz i nie bylo gdzie podpatrzec Dzieki Tobie utwierdzam sie w przekonaniu ze jest to swietny pomysl ...no i ta kamienna sciana rewelacja ..
    Pytanko- jakiej firmy sa te kafle, i jak sie zwa?Czy sa w odcieniu rudym?No chyba ze moj komputer tak je widzi...Ciekawe masz pomysly,fajnie,fajnie

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał vze
    Gratuluje odwagi przy zastosowaniu ciemnego gresu ...pieknie i praktycznie .Wszedzie widze jasne polery ,beze,kremy itp,a tak sobie wymarzylam grafit lub braz i nie bylo gdzie podpatrzec Dzieki Tobie utwierdzam sie w przekonaniu ze jest to swietny pomysl ...no i ta kamienna sciana rewelacja ..
    Pytanko- jakiej firmy sa te kafle, i jak sie zwa?Czy sa w odcieniu rudym?No chyba ze moj komputer tak je widzi...Ciekawe masz pomysly,fajnie,fajnie
    Hmm wiesz co akurat firmy już nie pamiętm bo kupowałam je dosyć dawno ale niedawno widziałam je w bomar 2 w kraku identycznie wyglądały to jest brąż z takimi ciapkami ale powiem tak jeśli miała bym jeszcze raz zdecydować się co położyc na podłogach to nigdy gres!!!!!!!!!!! nie chodzi tu o kolor ale ząbki można wybić pieknie jest bardzo ślisko jak jest umyta świeżo podłoga to jeszcze względnie ale jak jest przykurzona to jak na łyżwach po drugie te gresy wszystkie to żadne cuda każdy ślad na tym widać po myciu trzeba to polerowac by smug nie było tak że się zastanów mocno zanim położysz gres .

  20. #40

Strona 2 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony