dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Bibes
    Guest
    Bibes

    Domyślnie Szukam kabiny prysznicowej półokrągłej 100x90

    Witam serdecznie, to mój pierwszy raz na forum, ale jak myślę nie ostatni - całe mieszkanie do urządzenia i mnóstwo problemów

    pozdrawiam

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    No to możesz mieć problem. O ile się orientuję kabiny półokrągłe są symetryczne, albo 100x100 (rzadziej), albo 90x90. Z niesymetrycznymi kabinami spotkałam się tylko w przypadku prostokątnych. Może jednak nie wiem na ten temat wszystkiego.
    A nie mógłbyś (mogłabyś) zrobić 90x90? Chyba się zmieści w łazience, a jest na prawdę spory wybór.

  3. #3

    Domyślnie

    W łazience się zmieści, ale ja do niej to już gorzej (mam 193cm wzrostu, normalna budowa ciała) - powstają problemy ze swobodą ruchu.

    W kabinie 100x100 jeden z boków byłby zbyt blisko kibelka

    Znalazłem 100x80 więc może są 100x90

    PS. A może ktoś ze wzrostem powyżej 190 wypowie się jak się mieści w swojej kabinie (podając jej rozmiar).

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Zmieścisz się, zmieścisz. Gorzej z komfortem używania. Do 90 wchodzą 2 osoby normalnych rozmiarów, to i 1 trochę większa też wejdzie. U teściów kąpałam się w kabinie 80x65, co nie należało do najwygodniejszych, ale swoją rolę spełniało. Mąż (176cm wzrostu, normalna budowa ciała) też jej używał - oczywiście nie w tym samym czasie . Jeśli zamontuesz baterię w rogu, albo jeszcze lepiej podtynkową, to może być całkiem nieźle.

  5. #5
    Joannna Ka.
    Guest
    Joannna Ka.

    Domyślnie

    Zerknij na stronę
    www.drepo.com.pl
    może coś tam będzie? Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Hej - ja mam kabinę asymetryczną - półokrągłą, ale 75x90 - wydaje mi się że jest duża - ale była droga i czekaliśmy 6 tygodni...pozdrowionka

  7. #7

    Domyślnie

    Są takie kabiny. Ja mam Huppe, ale nie jest to jedyna firma, która takie robi. My chcieliśmy otwieraną, a nie przesuwaną, natomiast większość ofert była na drzwi przesuwane. Chyba Koło ma trochę propozycji w tym temacie.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam, i dziękuję wszystkim za zainteresowanie.
    Co do kabiny, problem rozwiązałem - przebudowałem łazienkę (jestem tuż przed tynkami).

    Czyli teraz poszukuję kabiny 100x100, jak ktoś zauważy na wyprzedaży kabinę SANPLAST ALTUS półokrągła skośna KP4S-ALT to proszę o info (po udanym zakupie stawiam duże piwo )
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony