dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 214 z 214
  1. #201
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ineso
    Ciagle nie kupiłam garnków, bo nadal nie wiem jakie oglądam w hipermarketach i nie zauważyłam, żeby jakies miały oznakowanie, że nadają się do płyty - stąd prośba- czy moglibyście napisa jakie konkretnie garnki macie lub wkeic zdjęcia? najchetniej niezbyt drogie garnki
    garnki z Ikea 365+

  2. #202

    Domyślnie

    Ale fajne te Ikeowe - mam daleko Ikeę i jakoś nie mogłam się wybrac więc teraz żałuję. Już kupiłam zestaw trzech garnków w Selgrosie.

    Juniorka - ja jestem bardzo zadowolona, że kupiłam płytę z poszerzanym podwójnie polem i z elektronicznym minutnikiem - bardzo uzyteczne.
    >> Wszyscy chcą naszego dobra. Nie pozwólcie go sobie odebrać<<

    Urządziłam się. Teraz tylko piszę: Powieść w odcinkach

  3. #203

    Domyślnie

    Ineso - dzięki, a na czym polega podwójne pole? I minutnik (to jak minutnik w piekarniku)?

  4. #204

    Domyślnie

    http://www.ceneo.pl/1383868 - płyta jaką mam. Poszerzane pole dostosowuje się do wielkości garnka a minutnik działa jak piekarniku (możesz zaprogramować dane pole).
    >> Wszyscy chcą naszego dobra. Nie pozwólcie go sobie odebrać<<

    Urządziłam się. Teraz tylko piszę: Powieść w odcinkach

  5. #205

    Domyślnie

    Ineso - dzięki, fajna sprawa z tym poszerzonym polem i minutnikiem.
    Zwrócę na to uwagę przy zakupie.

  6. #206

  7. #207

    Domyślnie

    My też jesteśmy przed wyborem płyty ceramicznej. Proszę o wyjaśnienie różnicy między płytami ze strefami halogenowymi, a płytami ze strefami indukcyjnymi? Z góry dziękuję

  8. #208

    Domyślnie

    Mam dokładnie tę samą płytę co Ineso: EHS 60210 P Electroluxa i jestem z niej bardzo zadowolona. Jedyny problem to czyszczenie: nie mogę wyczyścić takich białych plam. Kupiłam jakiś środek Tytan do płyt ceramicznych ale efektu brak. Czy ktoś może mi doradzić coś skutecznego?

  9. #209
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pivkova

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam,
    jestem zupełnie nowa na forum, właśnie powoli planujemy z TW urządzenie naszego pierwszego własnego mieszkanka. Czytam wszystkie wątki poświęcone sprzętowi AGD, więc musiałam trafić także tutaj

    Cytat Napisał Ineso
    http://www.ceneo.pl/1383868 - płyta jaką mam. Poszerzane pole dostosowuje się do wielkości garnka a minutnik działa jak piekarniku (możesz zaprogramować dane pole).
    Cytat Napisał Edybre
    Mam dokładnie tę samą płytę co Ineso: EHS 60210 P Electroluxa i jestem z niej bardzo zadowolona.
    Bardzo spodobała mi się ta płyta, czy możecie napisać o niej coś więcej? Czy to prawda, że wolno się nagrzewa?

  10. #210

    Domyślnie

    Ja dzięki temu forum zamiast ceramicznej kupiłam indukcyjną
    Szkoda, że dopiero w wakacje ją przetestuję.

  11. #211

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edybre
    Mam dokładnie tę samą płytę co Ineso: EHS 60210 P Electroluxa i jestem z niej bardzo zadowolona.
    Zastanawia mnie czy nagrzewa się tylko pole grzejne czy płyta wkoło pola też jest gorąca?
    Wogóle czy w pozostałych płytach /jakich/ nagrzewają się wam tylko pola grzejne czy cała płyta?

  12. #212

    Domyślnie

    Nagrzewają się tylko pola grzejne a nie cała płyta. Nie mam porównania do innych płyt więc nie umiem powiedzieć, czy ta moja długo się nagrzewa. jak dla mnie jest O.K.

  13. #213

    Domyślnie użytkownicy płyty ceramicznej: proszę o rady

    Zdecydowałam się na płytę ceramiczną, ale mało informacji na ten temat znajduję na forum, bo większość wybiera indukcję.
    Chciałabym szerokość 80 cm, ale nie wiem na jakie parametry zwrócić uwagę i jakiej firmy zakupić, czy ma to znaczenie?

  14. #214

    Domyślnie

    Od około trzech lat mam płytę ceramiczną. Przy wyborze zwróć uwagę na następujące cechy:
    - powinna się automatycznie wyłączać gdy żadne naczynie nie stoi na płycie
    -powinna mieć zaznaczenie, że płyta jest jeszcze gorąca (przy starej zdarzało mi się poparzyć)
    -wygodne jest sterowanie sensorowe, wiąże się to jednak z myciem płyty gdy łapki są brudne
    -powinna mieć dużą regulację temperatury oraz utrzymy wanie temperatury po zakończeniu gotowania (wygodne to jest gdy obiad gotowy a nie wszyscy domownicy są w domu - wracają mają ciepłe i nie musisz podgrzewać)
    -pola 3w jednym i dwa w jednym grzejące w zależności od średnicy naczynia
    -jednym słowem wygoda i energooszczędność.
    Przy wyborze zwróć uwagę na producenta. - Lepiej dołorzyć trochę i być zdowolonym, niż po roku wzywać serwis. Moja pierwsza była Amica teraz mam Electroluxa i jestem prawie zadowolona, bo obecnie kupiłabym jak Ty osiemdziesiątkę.

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony