dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 86
  1. #61
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ella
    Dzięki! Poszukam. Wprawdzie Castoramy koło mnie nie ma, ale może w innych tego typu marketach.
    Na pewno powinna mieć to firma sprzedająca drzwi wewnętrzne

  2. #62

    Domyślnie

    My zamawiając drzwi od razu poprosiliśmy o wymianę zawiasów na srebrne satynowane (oczywiście za dopłatą ), bo w oryginale wszystkie zawiasy były jakby miedziane. A chcieliśmy by wszystko ze sobą pasowało.

  3. #63

    Domyślnie

    http://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta...el-satyna.html


    my mamy takie i jestesmy bardzo zadowoleni , wyglada bardzo elegancko i poki co kazdy odwiedzajacy zwrocil na nie uwage pytajac gdzie kupilismy takie eleganckie klameczki

  4. #64

    Domyślnie

    wyciągam. Jakie marki klamek polecacie? Tupai, VDS, Domino itd. Firm co nie miara, co warto, a czego nie?

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC08959.JPG
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	46,0 KB
ID:	229328
    Wyciągnąłem taą fotkę. Firmę nawet kiedyś polecałem, ale dziś koleżanka dzwoniła do mnie z problemem, bo ma u swojego klienta coś podobnego.. a firma jej odpisała ze agresywnie używała klamki.. no szlag człowieka może trafić!?

  6. #66
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    OlaRoo

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-466
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ciekawe nowoczesne, ale z duszą gałkiKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Rooliwka.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	60,3 KB
ID:	246748Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz011.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	65,1 KB
ID:	246749 i sa też dla tych co lubią konkretne ackcenty kolorystyczne: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Champagne.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	59,2 KB
ID:	246750

  7. #67

  8. #68

    Domyślnie

    Witam
    Jadę dzisiaj zamówić klamki i mam szybkie pytanie, czy do drzwi Pol Skone będzie pasować każda klamka z internetu, np firmy Metal-Bud lub Gamet czy najbezpieczniej zamówić klamkę tam gdzie drzwi? Klamki ze sklepów internetowych są tańsze i jest większy wybór...

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcioszka Zobacz post
    Witam
    Jadę dzisiaj zamówić klamki i mam szybkie pytanie, czy do drzwi Pol Skone będzie pasować każda klamka z internetu, np firmy Metal-Bud lub Gamet czy najbezpieczniej zamówić klamkę tam gdzie drzwi? Klamki ze sklepów internetowych są tańsze i jest większy wybór...
    Będzie, ale zapytaj sprzedawcę czy Ci ja zamontuje(i ew. za ile), bo dla mnie Metalbud to najtańsza chińszczyzna i nie dałbym na nią gwarancji.
    Klamki w sklepie internetowym są rozbite na części, tzn. oddzielnie się kupuje klamkę a dodatkowo rozetkę na klucz. Podsumuj sobie a wtedy zwykle cena przestaje tak odbiegać.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  10. #70

    Domyślnie

    finlandia dziękuję za odpowiedź, znalazłam klamkę X-TUBE QR1 producenta Roothkin w Pol Skone w bardzo podobnej cenie do tej ze sklepu internetowego więc klamki zakupię w Pol Skone, nie będzie problemu ani z rozmiarem ani z montażem Swoją drogą jak ktoś szuka niedrogich, nowoczesnych klamek polecam przejrzeć te firmy Roothkin.

  11. #71

    Domyślnie

    Jednak po przeczytaniu wszystkich wątków zaczęłam się zastanawiać nad klamką TUPAI 2002Q ale nie jestem pewna jednej rzeczy.

    http://handles.pl/produkt/klamka-tup...-inox-image-qr
    http://handles.pl/produkt/tarczka-wc...tal-nierdzewna

    Czy klamka z dopiskiem ze stali nierdzewnej INOX będzie w tym samym kolorze co dolna rozeta WC?
    Czym się różni TUPAI ze stali nierdzewnej od TUPAI ze stali nierdzewnej INOX?

  12. #72

    Domyślnie

    W poprzednim mieszkaniu miałam klamki okrągłe i osobiście nie polecam. Są niewygodne a co za tym idzie bardzo niepraktyczne (przynajmniej dla mnie). Gdy urządzałam nowe lokum zamówiłam zwykłe klamki na stronie MODEROWANO. Jestem z nich bardzo zadowolona. Widziałam, że w ofercie sklepu są też okrągłe więc jeśli zależy Ci koniecznie na takim typie, to też coś tam znajdziesz dla siebie
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 01-06-2015 o 09:24 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum. Jesteś zadowolona - pokaż zdjęcie swoich klamek.

  13. #73

    Domyślnie

    Z czego powinna być zrobiona klamka, żeby się nie ścierać? Lepsza będzie taka z niklu szczotkowanego czy stali nierdzewnej?

  14. #74
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Najlepiej z jednorodnego materiału ...
    Darek B

  15. #75

    Domyślnie Klamka do drzwi wewnętrznych

    Jaką macie albo jaką byście dali klamkę do białych drzwi wewnętrznych. Chodzi mi o to czy satynową czy chromową?
    Drzwi są w typie nowoczesnym (drewniane malowane z 5 wąskimi szybkami mlecznymi, bezprzylgowe) i wnętrze też takie będzie. Ja chciałam klamki chromowe (bo takie będą m.in. baterie, uchwyty itd.), ale dziś usłyszałam, że lepiej będą wyglądać satynowe. No i mam dylemat... Może pomożecie mi go rozstrzygnąć

  16. #76
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    na satynowej nie będzie tak widać śladów dłoni.

  17. #77

    Domyślnie

    Tak myślałam, że połączysz wątki

    Na chromowej też nie widać odcisków, tylko musi być ze stali jakiejśtam (nie pamiętam nazwy). Dlatego odciski nie są dla mnie argumentem.

  18. #78
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    skoro chcesz chrom, to nikt cię nie przekona do satyny. Kupuj chrom.

  19. #79

    Domyślnie

    Bardziej jestem przekonana do chromu, to fakt, ale się waham, mimo to. Myślałam, że może ktoś napisze argumenty przemawiające na korzyść satyny, albo że do takich drzwi chrom bardziej pasuje. Sama nie wiem...

  20. #80
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przecież nikt nie wie , jakie masz drzwi, bo zdjęć pomieszczenia z drzwiami nie wstawiłaś. Co najwyżej możesz pooglądać zdjęcia producenta drzwi - jakie klamki umieścił w materiałach reklamowych tego modelu.
    Ja u siebie mam satynę.

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony