dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 72 z 82
Pokaż wyniki od 1.421 do 1.440 z 1623

Temat: OKNOPLAST - okna: opinie, doświadczenia, modele, obsługa

  1. #1421

    Domyślnie

    Cytat Napisał blokno Zobacz post
    Jeżeli już mieli by kupować, to prędzej Noves niż Rabień..

    Na pewno ktoś kupił 70% udziałów Rąbienia więc może to i prawda.

  2. #1422
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał kosia1 Zobacz post
    Jednak jest jeszcze jedno światło w tunelu i póki co wstrzymuję się z zamurowywaniem. Nie zdradzę teraz szczegółów, ale jestem pełna nadziei
    Witku, rzeczywiście OKNOPLAST-Kraków, to teraz OKNOPLAST sp.z o.o. Jak widzę to zoo, to już się boję
    Zoo czy nie to nadal ta sama firma. Tylko nazwa bardziej "światowa".
    Większość dużych i znanych firm z branży to Zoo. Jakimś wyjątkiem jest Jezierski, gdzie to działalność gospodarcza pod imieniem i nazwiskiem i odpowiedzialność majątkiem (co ktoś tu kiedyś*podkreślał )

    Edit
    Ps. W sprawie wykupów - nie znam plotek, ale.. sieć salonów tanich okien typu Hasau dało by odpowiednią konkurencję dla Drutexu i odsunęło by O z tej walki na dalszy plan pozwalając jednocześnie się im odciąć od masowej produkcji..
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 25-02-2012 o 12:48

  3. #1423
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Witam,
    Czy ktoś z Was ma może instrukcję regulowania okien Oknoplasta? Na stronie nic takiego nie znalazłem , a nie chcę co pol roku wolac kogos i placić...

    Po zimie kilka okien "wadzi" jak się zamyka lub otwiera - bede wdzieczny za pomoc

  4. #1424
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    oknoplast na szybach ma przyklejone gwarancje i w niej jest instrukcja regulowania okien!jak nie dostałeś to powiedz niech dostarczą albo wejdź na stronę maco.
    regulacja praktycznie jak wszędzie kluczyk imbus 4

  5. #1425
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek86 Zobacz post
    oknoplast na szybach ma przyklejone gwarancje i w niej jest instrukcja regulowania okien!jak nie dostałeś to powiedz niech dostarczą albo wejdź na stronę maco.
    regulacja praktycznie jak wszędzie kluczyk imbus 4
    Tak tylko z niej nei wynika czym krecic aby np okno poszlo do gory , albo czym krecic zeby przesunac w lewo górą a dołem w prawo - o takie cos mi chodzi

  6. #1426
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    to jak nie wywnioskowales tego z instrukcji to lepiej niech to zrobi ktos kto sie zna, mozesz tak rozlegulowac polozenie skrzydla w osciznicy ze juz bez pomocy do ladu nie dojdziesz. Pierwszy raz zaplac przyjrzyj sie podpytaj
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #1427

    Domyślnie

    Jak się czują teraz kibice Wisły Kraków którzy kupili okna z Oknoplastu. OKNA Z KRAKOWA.
    http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

  8. #1428
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    tak jak będą się czuli kibice interu który do ligi europejskiej jak na razie musi eliminacje przechodzić

  9. #1429

    Domyślnie

    Cytat Napisał redpradnik Zobacz post
    Witam,
    Czy ktoś z Was ma może instrukcję regulowania okien Oknoplasta? Na stronie nic takiego nie znalazłem , a nie chcę co pol roku wolac kogos i placić...

    Po zimie kilka okien "wadzi" jak się zamyka lub otwiera - bede wdzieczny za pomoc
    tak juz bedzie
    po zimie, w czasie lata to jest PVC - ktore strasznie pracuje i jest wrazliwe na zmiany temp.
    do tego skrzydla ciezsze i wieksze lubia sie opuszczac tak, ze zadna regulacja nie pomoze i wtedy trzeba je przeszklic - czego samodzielnie odradzam
    ale fakt regulowac okucia warto sie nauczyc samemu bo praktycznie wieksze-ciezsze (w kolorze na slonecznej stronie) okna wymagaja czestych regulacji
    bombel

  10. #1430
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał bombelo Zobacz post
    tak juz bedzie
    po zimie, w czasie lata to jest PVC - ktore strasznie pracuje i jest wrazliwe na zmiany temp.
    do tego skrzydla ciezsze i wieksze lubia sie opuszczac tak, ze zadna regulacja nie pomoze i wtedy trzeba je przeszklic - czego samodzielnie odradzam
    ale fakt regulowac okucia warto sie nauczyc samemu bo praktycznie wieksze-ciezsze (w kolorze na slonecznej stronie) okna wymagaja czestych regulacji
    dokladnie w dol poszlo mi najbardziej okno na taras wysokie na 2 metry szerokie chyba na 80 ( jedne z drzwi )
    no coz w takim razie znow kogos wezwe i sprobuje patrzec na rece

  11. #1431

    Domyślnie

    Kosia1 wymienili Twoje okna ? cos ruszylas w temacie ?
    bombel

  12. #1432
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Na innym forum Klienci mają problem z ich dealerem w Katowicach (Pinokio) który nabrał zaliczek i zniknął z rynku - początkowo fabryka też odrzuciła roszczenia ale pod wpływem opinii publicznej chyba zmieniła stanowisko - więc może tu też to zadziała?

  13. #1433
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Annula

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Proszę o opinię nt okien firmy Oknoplast Winergetic Premium oraz Platinium Evolution2 (jakość, codzienne użytkowanie, energooszczędność)
    Dziękuję

  14. #1434
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    maniedd

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    okna kupione w oknoplascie,zamontrowane przez PH (bo na stronie jest napisane ze jak zamontujePH to jest gwarancja) ,okna sie posypały,gwarancji nie ma,PH zamknął punkt, oknoplast umywa rece ... mozna coś zrobić?

  15. #1435

    Domyślnie

    Cytat Napisał maniedd Zobacz post
    okna kupione w oknoplascie,zamontrowane przez PH (bo na stronie jest napisane ze jak zamontujePH to jest gwarancja) ,okna sie posypały,gwarancji nie ma,PH zamknął punkt, oknoplast umywa rece ... mozna coś zrobić?
    Rozgłoś w necie gdzie się da.

    Nie jesteś pierwszym poszkodowanym
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  16. #1436
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Cytat Napisał maniedd Zobacz post
    okna kupione w oknoplascie,zamontrowane przez PH (bo na stronie jest napisane ze jak zamontujePH to jest gwarancja) ,okna sie posypały,gwarancji nie ma,PH zamknął punkt, oknoplast umywa rece ... mozna coś zrobić?
    a w jakim mieście?

  17. #1437
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    geowilk

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Rabka-Zdrój/Niepołomice
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam,
    jestem tu nowy i w sumie to mam 2 rzeczy
    1. Od wczoraj czytam wszystkie posty w kolejności od tył u i od 72 strony doszedłem do 48 i co ciekawe... Na stronach końcowych tj gdzies tak na 72-60 głównym tematem jest Post użytkownika Kosia - problemy z firmą Oknoplast. no i tak doszedłem do strony 47 lub 48 gdzie po raz pierwszy Kosia pisze o swoich problemach i w odpowiedzi na to zgłasza sie pracownik z oknoplastu z prośbą o kontakt - po 3 tygodniach pisze znowu że nikt sie nie odezwał - więc musi cos tutaj byc nie OK.
    2. Mam zamiar kupic Okna i Oknoplast w porównaniu z firmami Budvar, Okno-Pol jest 5-10 % droższy i obsługa zdecydowanie przekonująca

  18. #1438

    Domyślnie

    ...a niby co jest nie tak?
    uważasz, że takie problemy jakie były opisane firma powinna załatwiać na forum muratora?
    jeśli mieliby ochotę porozmawiać z Kosią to na pewno kontakt do niej mają i mogliby zrobić to w bardziej cywilizowany sposób niż jakiś post w sumie niewiadomo przez kogo napisany...
    Z tego co wiem to problem jest nadal nie rozwiązany, to znaczy okna są w takim stanie w jakim były (o ile nie gorszym)
    ...

  19. #1439
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    geowilk

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Rabka-Zdrój/Niepołomice
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nie zrozum mnie źle, nikogo nie bronie, firma powinna od razu reagować... itd, tylko że czasami moze byc tak że Centrala nie wie nic co sie dzieje w terenie a w tym poscie facet napisal maila z prosbą o kontakt i nawet podpisal się z imienia i nazwiska, a po trzech tygodniach napisal ze nikt sie nie odezwal.

  20. #1440

    Domyślnie

    ...ja akurat znam Kosię i wiem jak jest zdeterminowana na pozytywne załatwienie tej sprawy i jeśli miałaby jakąś szansę to pewnie by z niej skorzystała.
    z firmą "O" kontaktowała się wiele razy ale efektu to nie przyniosło więc nie do końca jest tak, że ktoś chciał pomóc, a ona go olała... z resztą jak czytałeś wątek to sam wiesz, generalnie z "O" jest tak, że jak nic się nie dzieje to są do rany przyłóż, a jak jest problem to mają go głęboko w ....
    ...

Strona 72 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony