dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 79 z 82
Pokaż wyniki od 1.561 do 1.580 z 1623

Temat: OKNOPLAST - okna: opinie, doświadczenia, modele, obsługa

  1. #1561

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Bardzo mi przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Pragnę zapewnić, że dokładam wszelkich starań by wyjaśnić tę kwestię. Jak Pan wie, w powyższej sprawie prowadzona jest stała komunikacja między nami i proszę mi wierzyć, że nam również zależy na doprowadzeniu sprawy do końca.

    Sebastian Gburczyk

    SAMPRE Bydgoszcz
    Ostatnio edytowane przez Sampre ; 03-03-2014 o 23:27

  2. #1562
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Gość40

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-784
    Posty
    1

    Domyślnie

    ODRADZAM OKNA PCV OKNOPLAST!!!! Po 2 miesiącach od wstawienia okna opadły a na serwis czekałem 3 tygodnie ciągle słysząc jakieś tłumaczenia. Regulacja okien jest płatna dodatkowo pomimo tego że posiadam 7 letnią gwarancję. Zainwestowałem w droższe okna mając nadzieje że jakość będzie szła w parze, ale jak się szybko okazało ani okna ani przedstawiciele firmy Oknoplast w Szczecin- Dąbie nie spełniają oczekiwań. Ciekawe jest to że jak byłem zainteresowany zakupem i pomiarem okien Pan zjawił się na drugi dzień a jak klient marznie w domu bo coś się stało z oknami i się nie domykają to każą mu czekać 3 tygodnie.

  3. #1563
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jaca509

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Darmstadt
    Kod pocztowy
    64-297
    Posty
    92

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gość40 Zobacz post
    Regulacja okien jest płatna dodatkowo pomimo tego że posiadam 7 letnią gwarancję.
    W servisie tez musisz placic za przeglad i regulacje w samochodzie pomimo gwarancji, troche rozsadku i czytac warunki gwarancyjne.

  4. #1564

    Domyślnie

    Hmm to ciekawe bo też mam okna z oknoplastu z 7 letnią gwarancją (dostałem ja po zainstalowaniu tzw ciepłej ramki) i regulacje mam przez te 7 lat gratis. Wiem bo już byli raz regulować przed wprowadzeniem

  5. #1565
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Miałem olać ten wpis bo to nie mój interes, a przy tym dilera ze Szczcina po prostu nie lubię. Ale wpis Goscia 40 idealnie wpisuje się w lokalną wojnę jaką toczą ze sobą tamtejsi konkurenci. Także - nie wierzę w te zarzuty.

    A co do samej sprawy - jak komuś zimno to niech podkręci piec, bo okno domu nie nagrzeje. Regulacje zwyczajowo nie podlegąją bezpłatnym czynnościom gwarancyjnym. Może się zdarzyć że sprzedawca robi je nie mówiąc nic o tym że coś by się jednak należało - może przemilczeć fakt z grzecznosci, braku pazerności, ciamajodwatości, w ramach dbania o dobre imie (wybierzcie sobie właściwą odpowiedź). Ale bądzcie świadomi, że okno ma prawo wymagać regulacji i są to koszty dla sprzedawcy (choćby głupi dojazd, bo przecież wspomnianym wcześniej autem to Wy jedziecie do serwisu)
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  6. #1566
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    OKN***

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Ochmanów
    Kod pocztowy
    32-003
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    celem weryfikacji zaistniałej sytuacji, a w szczególności konfrontacji Pańskich wątpliwości, proszę o kontakt wraz z numerem zamówienia, jaki otrzymał Pan od dystrybutora realizującego zlecenie na adres: [email protected]. Obiecuję dopełnić wszelkich formalności celem pozytywnego rozwiązania sytuacji.

    Do Państwa pełnej dyspozycji
    Z poważaniem
    Adriana Krawiec
    Specjalista ds. PR OKNOPLAST

  7. #1567

    Domyślnie

    Nie liczyłbym, że jakiś krzykacz albo jak wyżej zasugerowano - konkurent odpowie mimo bardzo fajnej reakcji z Waszej strony.
    Czasami myślę, że to polskie piekiełko to płynie w żyłach narodu. Nic z tym nei zrobisz, tylko zrzucić carską bombkę (odpukać).

  8. #1568
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    OKN***

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Ochmanów
    Kod pocztowy
    32-003
    Posty
    4

    Domyślnie

    Niestety "klient" nie podjął żadnej próby kontaktu z nami, co jest znamiennym w anonimowych realiach internetowych. Podobne sytuacje bezpodstawnych, czy nawet fikcyjnych zarzutów zdarzają się bardzo często, czego najlepszym dowodem jest powyższe roszczenie. Zdecydowanie i konsekwentnie napiętnujemy i egzekwujemy sytuacje, które stanowią naruszenie prawa i godzą w dobry wizerunek marki.
    Jednocześnie przypominamy, że Oknoplast stawia na transparentność działań, pełną współpracę oraz kontakt z naszymi potencjalnymi i aktualnymi klientami, do którego serdecznie zapraszamy w każdej sytuacji.

    Z poważaniem
    Hubert Rudzki
    Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej PL i CEE

  9. #1569

    Domyślnie

    Możliwe, ze klient znalazł jednak kogoś, kto wyregulował mu wasze okna i już nie potrzebuje waszej pomocy.

  10. #1570

    Domyślnie

    Oknoplastowi trzeba przyznać, że reaguje na wszelkie negatywne opinie jakie pojawiają się na forach internetowych w sposób profesjonalny. Dział PR działa należycie, oby tak było też w innych firmach.

  11. #1571
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał poszkodowany1 Zobacz post
    PRZESTRZEGAM !!! wszystkich potencjalnych inwestorow przed firma SAMPRE z Bydgoszczy przedstawiciela OKNOPLAST. W marcu 2013r w firmie SAMPRE zakupilem okna Winergetic premium wraz z montazem za 39.000zl . Pierwszy montaz zostal zle wykonany, zlozylem reklamacje.Drugi montaz ponownie zostal zle wykonany te same bledy brak pionu i poziomu ,dodatkowo doszlo do dwoch obtarc okleiny na ramach,pGburczyk wlasciciel firmy widzac ze nie daje sobie rady z montazem okien pozostawil mnie na budowie bez protokolu odbioru montazu wiecej sie nie pokazujac.Telefony oraz pisma przez prawnika wzywajace do poprawnego trzeciego montazu nie przyniosly skutku.(jak sie pozniej dowiedzialem pGburczyk chwalil sie ukladami w OKNOPLASCIE) W zwiazku z problemami z firma SAMPRE w maju 2013 poinformowalem kierownika OKNOPLASTU pDuszynskiego ktory odpisal mi natychmiast zajac sie sprawa.Po wielu telefonach do OKNOPLASTU i uplywie OSMIU MIESIECY zjawil sie serwisant OKNOPLASTU ktory dokonal ogledzin okien i stwierdzil cyt:Cale zlecenie okien jest malo stabilnie zamontowane w murze brak kotew,ramy sie ruszaja co spowodowalo odksztalcenie w ramach piony i poziomy.Drzwi HST opadly w gornej czesci co powoduje ciezka prace,brak kotew,malo podparc.Dzwoniac do kierownika serwisu OKNOPLASTU p Szewczyka dowiedzialem sie, ze firma nie ponosi odpowiedzialnosci za swojego przedstawiciela oraz nie ma sobie nic do zarzucenia a w przypadku opisania calej sytuacji na forum OKNOPLAST podejmie kroki prawne wobec mojej osoby.Za 39.000zl mialem otrzymac super okna z 7letnia gwarancja a zostalem z pokrzywionymi oknami bez gwarancji z uwagi na zly montaz. P.S. wczoraj po 11miesiacach od zlozenia reklamacji otrzymalem od p.Gburczyka propozycje ze jest wstanie przymocowac KRZYWE OKNA aby sie nie ruszaly w murze.Zadaje pytanie czy w firmie SAMPRE i OKNOPLAST taki jest standard czy to patologia.
    Okna dobre. Montaż w tym wypadku do niczego.
    Mam te same okna i od montażu minęło ponad pół roku i nic się nie dzieje.
    Tylko, że na kotwach nie oszczędzali i na podparciu też nie.
    A w pierwszej wersji mieli mi instalować fachowcy z Bydgoszczy. Dobrze, że sobie ich odpuściłem mimo niższej wyceny.

  12. #1572
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Od siebie doradzam Oknoplastowi, aby zdecydowanie i konsekwentnie podrążył temat i odszukał przez admina tego Gość40, następnie przykładnie mu wyjaśnił, że w sieci nie jest się anonimem.

  13. #1573

    Domyślnie

    Cytat Napisał stary Zobacz post
    Od siebie doradzam Oknoplastowi, aby zdecydowanie i konsekwentnie podrążył temat i odszukał przez admina tego Gość40, następnie przykładnie mu wyjaśnił, że w sieci nie jest się anonimem.
    Jak najbardziej popieram.

  14. #1574
    Banned
    Jatamen

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kowary
    Kod pocztowy
    58-530
    Posty
    58

    Domyślnie

    Myślę, że sama obecność firm i ich rzeczowe reagowanie na przykładzie reakcji Pana z marketingu Oknoplastu z czasem odstraszą od takich oczerniających działań. Nadal jest takie przeświadczenie, że jedyną osobą która może coś zrobić jest administrator który w rzeczywistości sam g***o może.

    Teoretycznie da się wyśledzić taką osobę, to nie są ataki hakerskie, że ktoś się zabezpiecza. W przypadku firm, które dbają o jakość i reputację mimo wszystko wydaje mi się, że póki co trzeba pilnować i ganiać takie barachło jak Gość40, albo prosić o pomoc w moderacji.

    Podobno prawda na końcu zwycięży, tak jak jakość obroni się sama

  15. #1575

    Domyślnie

    tylko kto by się tym przejmował? takich gości nie tylko na tym forum jest multum. zakładasz konto, piszesz brednie i znikasz. plusem jest, że ludzie już czytają ze zrozumieniem w internecie () i potrafią wyłapać takie próby sami.
    @stary - dobra rada.

  16. #1576

    Domyślnie

    Witam też stoję przed dylematem u kogo okna.
    Byłem zdecydowany na Oknoplast a po nich miałem Petecki , ABM (Jendraszek) i Dako oraz Komsta .
    Jedno trzeba przyznać oknoplast chyba ma najładniejszy zgrzew jak oglądałem na budowach.
    Jedynie co mnie zaciekawiło to to że biorąc HSA w oknoplaście dostaje profil nie veka slide tylko jakiś innej firmy ? MS czy coś?
    Ja mam wyceny na profilu veka softline 82 lub starszy profil 90 w oknoplaście pod ich nazwa winergetic premium.
    Jedynie Dako i Abm robi na veka slide ale na tym o grubości ramy 170 a nowy profil veka slide to 194 grubosc ramy, różnice znaczne ? między tymi profilami warto dopłacić?
    Jaki zgrzew wybieracie na nitkę czy szeroki ?

    Inne firmy co robia na vece maja HST----- Gelana Komsta lub MS te profile mniej kosztują czy są lepsze od veka slide ?

    Z tych firm Oknoplast --Dako ---ABM Jendraszek ----Petecki---- Pagen---- Komsta
    co sprawdzone i warte uwagi jeżeli chodzi o jakość wykonania bo robią na tych samych profilach tylko HST mają inne profile tak jak pisałem.

    Dziękuje
    Ostatnio edytowane przez epterode ; 24-11-2014 o 08:51

  17. #1577
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Inne firmy co robia na vece maja HST----- Gelana Komsta lub MS te profile mniej kosztują czy są lepsze od veka slide ?

    MS HS-y produkuje na profilu Salamander

  18. #1578

    Domyślnie

    A jak te salamandry maja sie do veka slide?

  19. #1579

    Domyślnie

    Tu zapewne nie chodzi o MS jako producenta okien, bo na pewno Oknoplast nie sprzedawałby HSów produkowanych przez konkurentów. Spradz dokładnie co to za profil.

  20. #1580

    Domyślnie

    Właśnie w oknoplast nikt nie wie na stronie tez 0 informacji

Strona 79 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony