dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 92 z 92
  1. #81

    Domyślnie

    Witam również był poruszany ten temat już tutaj jak uważacie czy jednak teraz mieszkając ten salon nie jest jednak za mały? Teraz możecie mieć na ten temat już inne zdanie wiec pytam.

  2. #82

    Domyślnie

    Witam, jeszcze nie mieszkamy, wiec zdania na temat salonu nie zmienilismy. poki co myslimy o aranzacji salonu i wiemy, ze trzeba bedzie sie postarac, aby upchnac wszystko co chcemy, ale damy rade
    Co do poniesionych kosztow, to bez kostki (i bez dzialki oczywiscie) wychodzi niecale 400 tys. materiały + robocizna. Koszty te mogly by byc znacznie nizsze, gdyby robic wiecej prac samemu oraz wybierac tansze materialy budowlane.

  3. #83
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzychu82

    Zarejestrowany
    May 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!
    Chciałem zapytać jaka jest długość krokwi dachowych?

  4. #84

    Domyślnie

    782cm. Zawsze mozan wyslac maila z zapytaniem o projekt do muratora, a oni przesylaja skany z projekty, parter, piietro, rzut dachu i przekroj przez dom

  5. #85

    Domyślnie

    Dawno nie pisałem.. a trochęsię działo










  6. #86

    Domyślnie

    Powolutku się wykańczamy, znaczy się domek się wykańcza. Mamy zrobione schody, zamontowane szambo, na dniach będziemy składać papiery do odbioru budynku.



    Ostatnio edytowane przez jareklustig ; 05-05-2013 o 21:23

  7. #87

    Domyślnie

    Jest oficjalne pozwolenie na użytkowanie budynku tylko mebleków brak...

    choc już niedługo nasza kuchnia będzie wyglądała tak:


  8. #88
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    L&K.N

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Kraków
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witamy
    Gratulujemy ukończenia budowy pięknego domu! My czekamy na PNB, przy sprzyjających wiatrach rozpoczniemy budowę "Letniego Wieczoru" na początku września. Kiedy już państwo oficjalnie zamieszkacie w SWOIM domu, prosimy o własne spostrzeżenia odnośnie wygody mieszkania, interesują nas uwagi typu co by Państwo zmienili, gdybyście mieli taką możliwość w trakcie budowy Interesuje nas też koszt całkowity domu łącznie z wykończeniem.
    Pozdrawiamy!

  9. #89

    Domyślnie

    Dom jeszcze nie jest ukończony, jeszcze trochę pozostało do zrobienia niestety... Co do zmian to póki co trudno powiedzieć, gdyż bardzo rzadko bywamy na budowie. można by się zastanowić nad podniesieniem ścianki kolankowej, aczkolwiek zmieniają się wtedy proporcje budynku. Kuchnia też jest stosunkowo mała, ale nie ma tego jak zmienić (taki projekt). Co do kosztów, to na każdym etapie jest wybór pomiędzy maluchem a mercedesem w danej kategorii i koszt wybudowania domu może być w wariancie optymistycznym myślę, że 380tys a w tym najdroższym koło 600tys (materiały + robocizna w stanie do wprowadzenia się).

  10. #90

    Domyślnie

    W końcu mieszkamy na swoim za nami też już pierwsze Święta w naszym domu oraz tłumy "zwiedzających".
    Brakuje jeszcze kilku szczegółów, ale wszystko w swoim czasie... tak też można mieszkać

    Schody





    Salonik




    Łazienka dół




    Kuchnia






    Przedpokój - tak na marginesie to odradzam firmę komandor...szafa wnękowa to porażka i to słono przepłacona porażka...




    Garaż





    Łazienka góra





    Nasza sypialnia




    Pokój córci




    Pokój synka




    Pokój zabaw



  11. #91

    Domyślnie

    Witam,

    jesteśmy zainteresowani budową takiego projektu ( lustro), czy jest szansa na kontakt.
    Pozdrawiam.
    Tomasz

  12. #92

    Domyślnie Letni Wieczór

    Cytat Napisał rtutus Zobacz post
    Witam,

    Ja robiłem przymiarkę do tematu pompy ciepła do projektu M44 rok temu.
    Poprosiłem o wycenę w firmie Ciepłodom (ul. Jagielońska).
    Zaproponowano mi wówczas pompę Danfoss DHP 10 (10 KW).
    Całość wyceniono na 74 500 (pompa, ogrzewanie podłogowe, wiercenia - materiały i robocizna).

    Tak przy okazji planuję rozpoczęcie inwestycji na jesień. Będę budować w Czarnowie (gm. Zlawieś Wielka). Gdyby było można to wpadłbym kiedyś na budowę do Koronowa żeby zobaczyć jak wygląda to wymarzone cudo w "realu"

    pozdrawiam,
    rtutus
    Witam,

    chcę zacząć budować M44 Letni Wieczór...jest szansa na jakieś foty?

    Pozdrawiam.
    Tomasz

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony