dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: CZY JESTEŚ ZDECYDOWANA/Y UCZESTNICZYĆ W AFTERPARTY PO ZLOCIE ?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    31 60,78%
  • NIE

    20 39,22%
Strona 22 z 22
Pokaż wyniki od 421 do 433 z 433
  1. #421
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    a byście spróbowali nie
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  2. #422
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    ja tam nie wiem , ale kupie zgrzewke warki ... całej zgrzewki na pewno nie wypije ... więc reszta dla kogoś awaryjnie
    proponuje własnie tak ...zamiast potem latać do sklepu weźmy to kto co pije (chyba raczej przeważnie piwo ), tylko nieco więcej niż zwykle
    Daggulka, nie przejmuj się. Weź ileśtampaka warki http://nedds.pl/index.php?showtopic=391081&st=0& i luzzzzzz.
    ps. Dziś słysząlam rozmowę, jak facet opowiadał, że na 140 zaproszonych na wesele gości przyszło 78, a za wszystkich płacili. Więc tu i tak jako tako.

    Mam pomysł. Kto następny zrezygnuje (w przypadkach losowych można rezygnowac po uiszczeniu opłaty za rezerwację), to następny zlot za karę będzie na jego podwórku.

  3. #423
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    bedzie dobrze, musi być .... tym samym ...dobranoc
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  4. #424
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Dobranoc
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

  5. #425
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Daggulka, z tym kupowaniem ilestampaków, to był zart. Uważam, że organizatorzy jeśli chodzi o trunki, za wielką pracę włozona w przygotowania, powinni być na naszym utrzymaniu.

  6. #426

    Domyślnie czy lista nadal otwarta

    Hej,

    Właśnie trafiłem na wątek o afterparty i okazało sie że bedziemy tam miec 5 minut pieszo. Na zlot sie nie pisalismy bo mamy duzo roboty w związku z budową. Ale na afteparty chetnie się dołączymy. Czy można się jeszcze dopisać do listy?

    Pozdrawiam,
    Michał

    PS: Możemy przenocowac kilka osób. Są dwa wolne podwójne materace. W domu nie ma niestety jeszcze czynnej łazienki, ale jest podłączone 1 WC i umywalka. Tak wiec np. jeśli ktoś planował namiot to przy obecnej pogodzie moze byc to lepsze rozwiązanie.

  7. #427
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Smoczyca podbija "nowe landy" i nie ma możliwosci odpisania.
    Dlatego w Jej imieniu: oczywiście, że tak - SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  8. #428

    Domyślnie

    Michał,
    możesz jeszcze do gawla uderzyć, on jest pewnie w kontakcie z Panią z Ruśca.

  9. #429
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    no jestem jeszcze 5 minutek ...zaraz wyjeżdżamy , oczywiście - każdy kto chętny może dołączyć
    Magda i Michał - info na priv Ci wysłałam
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  10. #430

    Domyślnie

    A daggulka ciągle czuwa

  11. #431
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    acha, jakby ktoś coś to numer tel. do mnie ma zuzanka i Gawel ...podadzą w razie potrzeby
    to, kochani ....do zobaczenia jutro ....naprawdę barrrrrrrdzo się cieszę, że będe mogła się z Wami wszystkimi - zobaczyć
    buziole
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  12. #432
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Daggulko - do jutra

  13. #433
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Zuzanka, Gaweł ,Prosze o numer do Dagi...miałam gdzieś w pw - ale sobie wyczysciłam

Strona 22 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony