dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 121 do 132 z 132
  1. #121
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar zuczek
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    1.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Budujemy w Kostrzynie (jakieś 20 km z hakiem na wschód od Poznania). Co do etapów, to właściwie cała budowa przed nami (zaczynamy w przyszłym roku). W tej chwili rozglądamy się za ekipą do stanu surowego i jeździmy po hurtowniach.
    Jeśli chodzi o okna, to jest u nas w mieście firma, którą ludzie chwalą (mają okna aluplast). Ostatnio montowali je w domu rodziców. Same okna są ok., ale montażyści to już tak nie bardzo. Właśnie jutro przychodzą do nas poprawiać źle wstawione drzwi balkonowe.
    I z tego powodu jestem wściekła jak nie wiem, bo muszę jeszcze raz wszystko zabezpieczyć folią, inne rzeczy wynieść z pokoju i później znowu sprzątać ten syf! A mieliśmy lepsze plany na sobotę. Więc szczerze nie wiem czy Ci ich polecać...

    Pozdrawiam

  2. #122

    Domyślnie

    Witam!!
    No Kostrzyn to dobrze wiem gdzie jest budujemy całkiem niedaleko, przed Pobiedziskami, ale jesli bedziesz chciala, to mamy jedna ekipe z Kostrzyna, nie droda i dobrze robia, właściwie od A do Z i moge polecic jesli chcesz, to wysle Ci namiary na priv (myslę... ze tę naszą pogawedke powinnysmy na priv przeniesc, bo tu nie pasuje do wątku )

    Pozdrawiam i czekam na widomośc na privie

    mundzia

  3. #123
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar zuczek
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    1.124
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Ok, wysyłam priv

  4. #124

    Domyślnie

    witam, masz na myśli dużo czy mało? :D

  5. #125

    Domyślnie

    Hej ja mam 23 lata takze na forum jestem jednym z mlodszych

  6. #126
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bozena & maciek

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    a ja mam 27 lat, mąż 34. Budowę rozpoczeliśmy w maju 2004 r.; a teraz przed świętami się już wprowdzimy do naszego domku
    Bożena & Maciek

  7. #127

    Domyślnie

    heheh mam 20 lat/ nawet jeszcze nie

  8. #128

    Domyślnie

    To ja tu wcale się nie będę pokazywał bo mam 51 lat skończone

  9. #129

    Domyślnie

    Cytat Napisał tewas
    To ja tu wcale się nie będę pokazywał bo mam 51 lat skończone
    Hej, hej Tewas, nie wygłupiaj sie. Zaglądaj tutaj ... ja mam 59 lat, małżonek skończy 64 i wcale nie czujemy się takimi staruszkami, choć mamy już wnuki dla których przede wszystkim zdecydowaliśmy się na budowę... To bedzie nasza druga budowa. Pierwszy nasz dom zaczęliśmy budować, gdy córcia miała 1 rok. Teraz jej dzieci mają 8 i 11 lat
    1 sierpnia 2005 geodeta zrobił pomiary na budynek, 1 września zalewaliśmy ławy pod fundamenty (2 gruchy) pod koniec pazdziernika zakończyliśmy sezon 2005. - gotowe fundamenty, zabezpieczone przed zimą zasypane. I wszystko zrobiliśmy sami, we dwoje, tylko szwagier parę dni pomagał donosząc bloczki,. W miedzy czasie zakładaliśmy ogród, wykańczaliśmy letni domek, który postawiliśmy na działce, żeby było gdzie mieszkać a nie dojeżdżać codziennie 20 km. Na pewno znajdzie się tu wielu sceptyków i niedowiarków, ale to ich problem.To jest mój pierwszy post i dlatego zasadnicze pytanie... przyjmiecie nas do Waszego grona... młodzi gniewni? Mamy tyle zapału, czasu, wiary w siebie, że niejednego z Was możemy obdarzyć. Oby tylko zdrowie dopisało, ale z tym nie jest najgorzej. Ruch, świeże powietrze, wysiłek (mam takie bicepsy od noszenia wiader z zaprawa i machania kielnią, że nie muszę chodzić na żadną siłownię. Ide zwiedzać inne wątki tego Forum, narazie ...

  10. #130

    Domyślnie

    Czesc wszystkim,
    bardzo fajnie sie czyta wasze wypowiedzi.wlasnie niedawno sie zalogowalam na forum.mam 26 lat i od trzech lat prowadze budowe domu jednorodzinnego samodzielnie.nie dostalam zadnego spadku hi!za to prowadze inwestycje sposobem gospodarczym czyli na biezaco.jestem na etapie stanu surowy otwarty.niedawno wyprowadzili mi kominy i wstawili okna dachowe do tego dojdzie wykonczenie podbitki i rynny i na ten rok okna zostana zabite dechami...do przyszlego roku oczywiscie
    jedyne co moge powiedziec na dzisiaj to ze budowac zawsze sie warto i nie zaluje tego ze podjelam taka decyzje aczkolwiek byly trudne dni ale nie ma co sie zniechecac...
    w sumie na forum nieznam nikogo ale jestem nadzieii ze to sie zmieni,wiec pozdrawiam was goraco i milego budowania
    basia z sieroszowic pa

  11. #131
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    Czy klub dwudziestoparolatków jeszcze istnieje?

    Jesli się da, to się zapisuję.
    Mam ćwierć wieku za sobą a fundamenty przed sobą.
    Pozdrawiam młodych!!!!!!!

  12. #132

    Domyślnie

    A czy ja do tego klubu mogę?
    Oboje z mężem dobijemy niedługo ćwierćwiecza, a w dorobku mamy stan surowy otwarty.
    Dzieci - brak

Strona 7 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony