dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 47
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 932
  1. #221

    Domyślnie

    Wtam. Geniu a czy masz juz upatrzony jakis piec, jezeli tak to napisz jaki
    Pozdrawiam
    slawikrrg

  2. #222
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karcia2306

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam !
    Mam do sprzedania projekt domu Zapach wiosny M70L cena 1400 zł
    sprzedaję bo muszę, postanowiłam wybudować inny dom . polecam kontakt telefoniczny : 600-449-948

    Zapakowany w oryginalny segregator. 4 egzemplarze plus koszty budowy. Do projektu są dołączone zgody na bardzo wiele zmian do wprowadzenia w domu oraz komplet niezbędnych dokumentów potrzebnych do pozwolenia na budowę.

  3. #223

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,

    znów kilka zdjęć, tym razem w zimowej scenerii. Instalacje elektryczne zrobione, teraz przerwa.
    W sprawie pieca to u mnie będzie elektryczny i kominek z płaszczem wodnym, w przyszłości panele słoneczne.

    http://foto.onet.pl/3owrs,wolwco0lcogl,u.html

    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę Wiosennym wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, pomyślności i wytrwałości w budowie.
    ggienek1

  4. #224
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czesc dzieki geniu za zdjecia w tym sniegu domek jeszcze ladniejszy

  5. #225

    Domyślnie

    Witam ,

    Wszystkiego najlepszego dla budujących Wiosnę. Życzę , by rok 2010,był rokiem pomyślnego zakończenia robót i by domki stały na Waszych działkach.

  6. #226
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czesc! wszystkim budujacym wiosenke chcialbym zyczyc wesolych pogodnych i udanych swiat bozego narodzenia i zeby ten rok 2010 byl udanym rokiem w budowach

  7. #227

    Domyślnie

    Zdrowych i Wesolych Swiat oraz Szczesliwego Nowego Roku dla Wszystkich budujacych wiosne, aby w nadchodzacym 2010 roku jak najwiecej osob wprowadzilo sie do swoich wymarzonych domkow.
    slawikrrg

  8. #228

    Domyślnie

    WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM 2010r. oby w tym szybciej stawały mury i nasze wymarzone domy rodzinne niech już zostaną zamieszkane przez nas. Pozdrawiam

  9. #229

    Domyślnie

    Witam wszystkich Wiosennych. Ja dopiero zaczynam przygodę z budową :wink: Bardzo, mi i mojej żonie podoba się projekt "Zapach Wiosny" jednak na obrazku to nie to samo co w rzeczywistości, a przed kupnem projektu chcieli byśmy zobaczyc taki domek na żywo. W związku z tym moja proźba do osób z województwa mazowieckiego które wybudowały ten dom lub są w trakcie budowy o kontakt. Jeśli nie stał by nic na przeszkodzie to chcieli byśmy obejrzeć taki dom na żywo, po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty. Bardzo proszę o kontakt "Wiosennych" z mazowieckiego, mój e-mail: [email protected] :)
    Pozdrawiam.

  10. #230

    Domyślnie

    Witam,

    do mbulawa, twój adres e-mail jest coś nie tego. Wysłałem wiadomość i dostałem info, że wiadomość nie może być doręczona. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam w oklice Serocka k/Warszawy, dom w stanie surowym zamkniętym (no może trochę bardziej zawansowana budowa). Mój adres e-mail znajdziesz na forum.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  11. #231

    Domyślnie

    Sorki, faktycznie pomyliłem się w adresie e-mail , już go poprawiłem. A co do wizyty to oczywiście że jestem zainteresowany , co do terminu to będę kontaktował się przez e-maila, dzięki za zaproszenie, na pewno skorzystam...

  12. #232

    Domyślnie

    Witam wszystkich obecnych i przyszłych budujących M70.Kiedy wreszcie trafiłam na projekt Wiosenki doszłam do wniosku,że to jest to .Chyba,że już nie zmienię zdania.Podobnie jak Ty Gieniu będę budować w okolicy Serocka (w Karolinie). Mam nadzieję,że mi nie odmówisz i będę mogła dołączyć do grona oglądających Twój dom jak również skorzystać z Twoich doświadczeń przy budowie.
    Pozdrawiam.

  13. #233
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czesc geniu mam wielka prosbe czy moglbys mi napisac ile w metrach poszlo ci dzewa i na co ile i dlugosci i wymiary krokwi,murlat i slupow z gory dziekuje

  14. #234

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,

    do zulka01 oczywiście zapraszam na budowę zobaczyć dom w naturze, chętnie podzielę się doświadczeniami.

    do rafal, drewna poszło około 11 m3, wymiary i ilość drewna zgodne z projektem. W projekcie Rzut Więźby jest tabela, cieśla według tego zamawiał drewno.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  15. #235
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    czesc geniu jeszcze nie mam projektu a pytam sie ciebie bo bede wycinal dzrewo z lasu a lesnik chce wiedziec ile czego potrzeba chodzi mi o wymiary i ile sztuk krokwi ci poszlo i ile desek na dach w m3 pisales mi kiedys na forum o 3 najdluzszych krokwiach bede bardzo zobowiazany

  16. #236

    Domyślnie

    Cześć,

    podaj adres e-mail, zrobię skan więżby oraz tabeli i wyślę.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  17. #237
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafal_roki

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    91
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    do genia [email protected] to moj email

  18. #238

    Domyślnie

    Witam!!!
    Ja także wybrałem ten projekt ponieważ mam dość wąską działkę a zarazem długą wzdłuż drogi. Wielkich zmian nie wprowadziłem tylko okno w kuchni będzie na drugiej ścianie bo wypadało u mnie od północy(mało światła). Strop zamierzam zalewać betonem. i tutaj mam pytanie do tych którzy wybrali takie rozwiązanie a dokładnie ile potrzeba stali na taki strop?. Na fundament wyliczyłem 36 prętów 12tki do tego wieniec i strop więc zastanawiam się ile dokładnie i jakiej średnicy kupić stali. Ponieważ kasy trzeba dużo a nie chce przesadzić z materiałami żeby potem nie zostało. Jakby nie było problemu proszę o jakieś info. Pozdrawiam.
    Jak pogoda pozwoli i urzędy ruszam w kwietniu także podam mój kosztorys.

  19. #239

    Domyślnie

    Witam. Jak tak Panowie, jakieś postępy na budowach?
    Mam pytanie. czy robiliście już instalację elektryczną w domu? jeżeli tak to ile poszło kabla. Mamy okazję kupić trochę taniej tylko zastanawiamy się ile . Mam tylko nadzieję , że ta zima niedługo się skończy i ruszymy z naszą budową. pozdrawiam wszystkich "wiosennych"

  20. #240

    Domyślnie

    Witam,

    budowa stoi, niestety zima. Ja mam już zrobione instalacje elektryczne, robili to fachowcy z materiałem, więc nie wiem ile poszło kabli.
    Czekam na wiosnę

    Pozdrawiam
    ggienek1

Strona 12 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony