dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 47
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 932
  1. #241

    Domyślnie

    Podobnie jak niektórzy forumowicze miałam wątpliwości,czy salon z dwoma wejściami do części sypialnej będzie ustawny.Po zrobieniu kilku wersji "umeblowania" doszłam do wniosku,że przy jednym wejściu do części nocnej jest bardziej ustawny,ale traci na swym uroku.Jeśli uda mi się wkleić link,to będziecie mogli zobaczyć efekt mojej pracy.
    http://picasaweb.google.pl/zulka2001...N2_ip3l0KL6FA#
    Pozdrawiam.

  2. #242

    Domyślnie

    Zapomniałam dodać,że mój dom będzie w wersji lustrzanej.Zmiany,które planuję to rezygnacja z wc ,a tym samym powiększenie schowko-spiżarni.Poza tym chcę powiększyć łazienkę do ok.8-8,5m2,kosztem przylegającej do niej sypialni,która z kolei będzie pełnić rolę garderoby.Prawdopodobnie zmniejszę również wejście z korytarza do kuchni.I to chyba już wszystkie zmiany
    Pozdrawiam

  3. #243

    Domyślnie

    Witaj zulka01. My też budujemy w wersji lustrzanej. zmian nie wprowadzamy bo projekt odpowiada nam pod każdym względem. rezygnujemy tylko z cegły klinkierowej na zewnątrz. ruszamy zaraz jak pozwoli na to pogoda. pozdrawiam

  4. #244

    Domyślnie

    Witam,

    do zulka01 zastanów się na powiekszeniem łazienki kosztem garażu (jest duży) . Konstrukcja więźby umożliwia przesunięcie ścianki i komina, tyle, że ściana jest konstrukcyjna, a między łazienką i pokojem ścianka działowa łatwiej wprowadzić zmianę.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  5. #245

    Domyślnie

    Właśnie o tym myślałam,że łatwiej przesunąć ścianę w stronę sypialni.Poza tym myślę,że ponad 8 metrowa garderoba,która będzie zamiast trzeciej sypialni i tak będzie duża.Jeśli chodzi o garaż to dla mnie im większy tym lepszy.Nie wiem gdzie przewidujecie przechowywanie różnych sprzętów ogrodowych,bo ja właśnie w garażu.Po dłuższym przyglądaniu się projektowi zastanawiam się również,czy nie zrobić dodatkowych drzwi z garażu do wiatrołapu (we wnęce),a zlikwidować z wiatrołapu do kotłowni.Po takiej przeróbce pomieszczenie kotłowni będzie bardziej ustawne.U mnie będzie tam piec na gaz,pralka i coś do suszenia prania.
    Ale pewnie ostateczne decyzje podejmę po zobaczeniu domu Gienia (raz jeszcze dziękuję za zaproszenie),czekam tylko na poprawę pogody.
    Pozdrawiam serdecznie.

  6. #246

    Domyślnie

    Witam,

    będę na budowie jutro, wiadomość masz w poczcie. Zapraszam.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  7. #247
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lilaer
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    140

    Domyślnie

    Witam, Zulka co to za program do projektowania ? A możesz dać telewizor na ścianę obok drzwi tarasowych a narożnik lewostronny tam gdzie teraz telewizor? Jestem bardzo ciekawa czy jak by to wyglądało. Pozdrawiam

  8. #248

    Domyślnie

    Witaj Lilaer, program to PRO 100,na stronie www.ecru.pl można pobrać wersję demo,ale nie pozwala ona na zapisywanie i drukowanie projektów.
    Poniżej wklejam link do projektów z telewizorem na ścianie przy oknie,ale ponieważ nie wiedziałam po której stronie chciałabyś narożnik - zrobiłam to w dwóch wersjach.
    http://picasaweb.google.com/zulka200...gCMru_v6QqYoK#
    Pozdrawiam.

  9. #249
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lilaer
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    140

    Domyślnie

    Witaj Zulka, aleś ty szybka Myślałam o ustawieniu jak na wizualizacji 4,5 i 6 Wodzik tam robi ściankę telewizyjną. Ta wersja mi się podoba i mam wtedy na ścianie ze stołem miejsce na stary kredens. Ja zanim kupię projekt muszę mieć pewność że mi pasuje na 100%. Dzięki bardzo, pozdrawiam

  10. #250

    Domyślnie

    Mam dokładnie to samo,tzn.też muszę najpierw wszystko ustawić i zobaczyć,czy to jest to, a że bardzo lubię się tym bawić to łączę przyjemne z pożytecznym .
    Maria

  11. #251
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kosik10

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam Wszystkich serdecznie
    Mam prośbę do wszystkich forumowiczów mianowicie od samego początku istnienia przeglądam to forum bo bardzo mi sie podoba ten projekt. ale przejdźmy do rzeczy.Jestem przed obroną magisterska i za zadanie mam zrobic jakiś projekt w 3D, a ten domek sie mi bardzo podoba i chciałbym go kiedys wybudować więc sobie poomyslałem ze go wymodeluje, tylko potrzebuje miec jego wymiary. Czy ktoś z Państwa mógłby wysłać na meila skan takiego projektu(chodzi mi o wymiary zewnętrzne i wewnętrzne domku)
    oto mój e-mail [email protected]
    Z góry serdecznie dziękuje

  12. #252

    Domyślnie

    Witam,

    do Kosik10 napisz lub zadzwoń do Muratora, oni udostępnią potrzebne dane. Chodzi o prawa autorskie.

    Pozdrawiam
    ggienek1

  13. #253
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kosik10

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam Ponownie
    ale ja to potrzebuje na obrazku i dlatego dzwonienie mi nic nie da a ja tego nie bede rozpowszechniał bo to jest tylko dla mojej wiedzy zeby wiedzieć jak projektować i to nie bedzie uzyte w pracy, dlatego bardzo bym prosił o taki skan lub zdjęcie

  14. #254

    Domyślnie zapach wiosny

    witam wszystkich budujących wiosenkę!

    do wodzika
    fajnie jest patrzeć jak iidzie Ci budowa "wiosenki" .my zaczynamy budowę na wiosnę i też mamy zamiar kryć narazie papą.
    możesz mi napisać ile wydałeś pieniędzy na dotychczasowy stan budowy?
    czy budujesz dom z ekipą murarzy?napisz mi proszę ile wyniosła Cię robocizna fundamentów,ścian,stropu i dachu z góry dziękuje.

  15. #255

    Domyślnie

    Witam
    do aniamanki
    dzięki za kibicowanie - gdy przejrzysz historię forum, na pewno znajdziesz moje wydatki od fundamentów po dach.
    Dużo robiłem sam a po podliczeniu rachunków i robocizny ( murarz ,cieśla ) - wydałem ok. 97 tys.zł. Pisz i dziel się z nami ,jak zaczniesz. Życzę wytrwałości.

  16. #256

    Domyślnie zapach wiosny

    Już nie mogę się doczekać budowy.Jak patrzę na "wiosenkę"wybudowaną przez innych to utwierdzam się w przekonaniu,że wybraliśmy fajny projekt.MamY już wszystkie pozwolenia trzeba jeszcze załatwić kredyt. Z mężem zrobiliśmy małe zmiany-powiększyliśmy drzwi balkonowe,wydłużyliśmy dom o 1m i poszerzyliśmy o 60cm,a zamiast małej spiżarni koło wc mamy zamiar zrobić kabinę prysznicową.
    pozdrawiam wszystkich

  17. #257

    Domyślnie

    do ggienka
    a można prosić fotki wnetrz kazdego pomieszczenia z różnych stron??

    pozdrawiam

  18. #258

    Domyślnie

    Polecam wizję lokalną.Kilka tygodni temu byłam na budowie właśnie u Gienia. Pomogło mi to w podjęciu męskiej decyzji i zakupiłam projekt .Mapy już się robią, złożyłam również wnioski o techniczne warunki przyłączeń.Na lipiec jestem umówiona z ekipą budowlaną (również Gienia). Gdyby nie Gienio pewnie jeszcze długo tylko bym się przymierzała.
    Pozdrawiam.

  19. #259

    Domyślnie

    My również zaczynamy "wiosnę" na wiosnę. Co myślicie o dodatkowych drzwiach tarasowym w małym pokoju?? My przedłużamy ściankę między salonem a sypialniami. Proszę o poradę bo nie wiem czy wtedy pokój będzie ustawny.

  20. #260

    Domyślnie

    Co do przedłużenia ścianki,to z pewnością będzie bardziej ustawny.Ja w tej kwestii jeszcze nie podjęłam decyzji.
    Moim zdaniem sypialnia z wyjściem na taras będzie bardzo nieustawna. Zanim zdecydowałam się na M70,zastanawiałam się nad M42.W tym projekcie jest właśnie takie wyjście,które zlikwidowałabym,gdybym wybrała ten projekt.
    Pozdrawiam.

Strona 13 z 47

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony