dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 71 z 71
  1. #61

    Domyślnie

    Ja postawiłem na cyfrę tylko ze wzgleduna mozliwosc rozdzialu sygnalu. Inaczej bral bym N'ke.

    Jak ten multiroom bedzie drogi albo upierdliwy w uzytkowaniu to zrezygnuje z Cyfry bo jest za droga.

  2. #62
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTiiii
    Ja postawiłem na cyfrę tylko ze wzgleduna mozliwosc rozdzialu sygnalu. Inaczej bral bym N'ke.

    Jak ten multiroom bedzie drogi albo upierdliwy w uzytkowaniu to zrezygnuje z Cyfry bo jest za droga.
    Sama ci się wyłączy.Ta twoja C+ działa na multiswichu?

  3. #63

    Domyślnie

    Co mi sie wylaczy? Jak ci chodzi o ten multiroom to go wezme ale tlyko jesli bedzie w normalnej cenie, czyli symbolicznej i normalnie bedzie dzialac.


    Tak multiswich + tuner cyfry + jeden normalny ale narazie bez splitera bo dopiero co zaczynam mieszkac.

  4. #64

    Domyślnie

    Widzę że troszkę namieszałem w tym wątku więc trza troszkę wyprostować.
    Nie chcę byc odbierany za pirata bo tak nie jest.

    Więc mam 4 dekodery na linuksie z ethernet. Jeden z nich mam z dwoma czytnikami i trzy z jednym, dwa dekodery robią za serwery(również jako klienci dla siebie nawzajem) a pozostałe dwa jako klienci.

    Pakiety mam normalnie opłacane co mnie kosztuje około (przy aktualnych promocjach cyfry około 100PLN/m-ąc.
    CPolsat około 60 cyfra ( w promocji) chyba 30 i TNK 10.
    Koszt wszystkich dekoderów około 2 tyś (można taniej 1,4 tyś można drożej)
    Jak już wcześniej pisałem Polsat mogę dzielić dlatego gdyż jestem posiadaczem starego dekodera z którego można było uzyskać BoxKey, który jest potrzebny aby można używać karty w tym systemie. Obecnie dostępne dekodery z CP nie umożliwiają uzyskania BoxKey. C+ oraz TNK można dzielić bez problemu. Dekodery na linuksie są wielosystemowe.
    Pozdrawiam

  5. #65
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARTiiii
    Co mi sie wylaczy? Jak ci chodzi o ten multiroom to go wezme ale tlyko jesli bedzie w normalnej cenie, czyli symbolicznej i normalnie bedzie dzialac.


    Tak multiswich + tuner cyfry + jeden normalny ale narazie bez splitera bo dopiero co zaczynam mieszkac.
    Próbujesz rozdzielać sygnał tak ?Multis masz przyszłościowo?Jak c+ wprowadzi usługę to będzie ja można podzielić na dwa pokoje na jednym abonamencie.Sądzisz ,że będą małe opłaty ,żeby tak jak u mnie dzielić w cztery miejsca.Zablokują i finito.Cały plan oglądania idzie w niebyt.

  6. #66

    Domyślnie

    Nie no multis juz teraz uzywam bo mam tuner cyfry i drugi zwykly (w roznych pokojach), a planuje dolozyc jeszcze w ciagu m-c jeszcze jeden tuner oraz splitera by rozdzielic cyfre na 2 karty. Czyli razem bede mial 2x cyfra i 1x zwykly tuner.

    Jak multiroom ma dzialac to wiem. Pisze tylko ze jak dadza jakies powalone ceny to zmienie platforme bo ogolnie Cyfra jest najdrozsza (trudno sie mowi) i jak dla mnie ratuje ja tylko rozdzielenie sygnalu na kilka pokoi. Multiswitch i tak bedzie mi potrzebny bo mam tez inne zwykle tunery.

  7. #67
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Najlepiej jak pogadamy przy browarku bo bez tego nijak nie rozwiążemy problemu.Albo wiesz co do mnie z Lublina masz 30 km wpadnij i po kłopocie.

  8. #68

    Domyślnie

    Wracając do tematu wątku - melduję wykonania zadania, czyli CP na multiswitchu ruszył.

    Michał

  9. #69

    Domyślnie

    To zamelduj jeszcze co było nie tak, może się komuś przydać. Pewnie kabelki pomieszane przy konwerterze.

  10. #70
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalp
    Wracając do tematu wątku - melduję wykonania zadania, czyli CP na multiswitchu ruszył.

    Michał
    Ktoś gdzieś wyżej mówił o metaforach.To nie jest metafora???.Ruszył?.Co to znaczy?Podzieliłeś go i niezależnie oglądach na więcej niż jednym TV?

  11. #71

    Domyślnie

    To zamelduj jeszcze co było nie tak, może się komuś przydać. Pewnie kabelki pomieszane przy konwerterze.
    Po pierwsze, to jeszcze raz zarobiłem wtyki, kupiłem sobie taki fajny kluczyk i myślę, że teraz jestem pewnien połączenia.

    Po drugie - najpewniej w jednym miejscu były pomylowane kable.

    ***

    Na razie górny pasek 94 procent, dolny 62 procent i zostawiłem, a kiedyś w wolnej chwili pobawię się w bardziej precyzyjne ustawienie.

    ***

    Ktoś gdzieś wyżej mówił o metaforach.To nie jest metafora???.Ruszył?.Co to znaczy?Podzieliłeś go i niezależnie oglądach na więcej niż jednym TV?
    Już to było wiele razy wyjaśniane w tym wątku

    ****

    Pozdr.,
    Michał

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony