dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 17
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 335
  1. #21

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    Swietna robota. Będę tu zaglądać. Ale zastanawia mnie jedno, dlaczego są dwa zlewy w kuchni?

  4. #24

    Domyślnie

    Jeden jest glowny pod oknem, ten drugi na wyspie to podreczny bardziej do oplukania szkla, kieliszkow, czasami tutaj tak robia. Jak robia przyjecie nawet rodzinne to wyspa w kuchni to jest szwedzki stol. Czesto tez instaluja dwa piecyki. Tutaj wszystko musi byc powalone i innaczej niz nakazuje logika. Ale kto placi ten wymaga.

  5. #25

  6. #26

    Domyślnie

    wreszcie zdjecia po remonciku jadalni



    i stol po renowacji

  7. #27

    Domyślnie

    A tak wyglada kuchnia z zainstalowanymi wreszcie szybami



  8. #28

    Domyślnie

    Jeszcze tylko jeden pokoj odnawiamy i mozna bedzie umawiac sie z agentem nieruchomosci. Ciekawe co z tego wyniknie?

  9. #29

    Domyślnie

    Zapraszam wszystkich do ogladania i komentowania.

    A przy okazji, moze ktos z ogladajacych slyszal cos o jakims lokalu nadajacym sie na stolarnie w okolicach Pultuska, lub po trasie do Warszawy. Od listopada bede potrzebowal tymczasowy lokal na dzialalnosc stolarska do czasu az nie wybuduje wlasnej, ale to dopiero na wiosne 2010 r.

  10. #30

    Domyślnie

    A teraz, cos niebywalego. Jakies 3 lata temu pracowalem z 4-ma ludzmi przez blisko rok nie wliczajac czasu spedzonego w stolarni na budowe kuchni i mebli do lazienek. Zdjecia z roznych etapow prac zginely wraz z kompem i samochodem. Pozniej dom zmienil wlasciciela wiec nie staralem sie nawet zrobic nowych. Niedawno jednak przypadkowo znalazlem sie w tym domu. Bedziemy pracowac dla nowych wlascicieli.
    Oto kilka zdjatek jakie zrobilem bedac na ogledzinach:


    kILKA zdjatek z kuchni ktora tez uwazam wyszla fajnie

    , wyspa i plytki w kuchni zmienili juz nowi wlasciciele


    I wszystko co na zewnatrz jest na bialo to tez moje dziecie.


    Wiecej zdjec, gdyby kogos zainteresowalo, jest tutajjj: http://picasaweb.google.com/arturewa...eat=directlink

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Dziobak, oniemiałam
    Jest tu wszystko co najbardziej kocham! Cudo!!!! Dom otwarty na zewnątrz, wszędzie przeszklenia, piękne drewniane drzwi, dużo bieli Boazeria na ścianach, i te kuchnie - marzenie Będę tu stale zaglądać

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Matko, jakie cudeńka
    Piękne, piękne..

  13. #33

    Domyślnie

    Ło matko! Aleś zdolny! Baaardzo zazdraszczam umiejętności
    Bardzo lubię drewno, choć na podłodze mieć nie mogę, ale upchnę w inne miejsca.
    Lampa w Twoim przedpokoju super! (też)

  14. #34

    Domyślnie

    Ja także gratuluję tak wielkiego talentu, jest cudnie

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    stankas

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4

    Domyślnie stolarstwo itd....

    Gratuluję człowieku, masz Talent w rękach przez DUŻE T , rozwala mnie ta walka o szczegóły (na łączenia listew można by patrzeć przez lupę a i tak pewnie nie było by widać żadnej ryski czy niedociągnięcia), w naszym kochanym kraju płaci się kupę kasy a jak coś się zauważy nie tak jak trzeba .... " co mie pan tu sądem straszysz " usłyszy się od wykonawcy .
    A tak swoją drogą to musi TO chyba sporo kosztować (pracy też )
    st.

  16. #36

    Domyślnie

    witam wszystkich !!!!!

    Ciesze sie, ze ktos tu jednak zaglada. Zapraszam serdecznie do komentowania i zadawania pytan, odpowiem chetnie na wszystkie pytania.
    Gratuluję człowieku, masz Talent w rękach przez DUŻE T , rozwala mnie ta walka o szczegóły (na łączenia listew można by patrzeć przez lupę a i tak pewnie nie było by widać żadnej ryski czy niedociągnięcia), w naszym kochanym kraju płaci się kupę kasy a jak coś się zauważy nie tak jak trzeba .... " co mie pan tu sądem straszysz " usłyszy się od wykonawcy .
    A tak swoją drogą to musi TO chyba sporo kosztować (pracy też )
    st.


    Terry
    Jak to mowia, "diabel tkwi w szczegolach", czesto zapomina sie o tym, ale niestety w tym rzemiosle dopracowanie szczegolow jest wazne i dla klienta milej patrzec na dobrze wykonana robote jak i dla samego rzemieslnika jest przyjemnie widzac zadowolonego Klienta, jest szansa, ze poleci cie swoim znajomym. Taki tok rozumowania ja obralem, a i klient jest wymagajacy i konkurencja nie spi. Wiec iles lat w tym zawodzie wyrabia w czlowieku pewne cechy ktore owocuja taka a nie inna dokladnoscia.
    A jesli chodzi o prace to wszystko co ladne i recznie robione jest pracochlonne.Ale jaka satysfakcja, ze ma sie cos niepowtarzalnego, czego nie ma nikt inny. Pieniadze, no coz, nie jest z tym tak strasznie. Widzialem tu na forum ludzi, ktorzy placa naprawde duzo za cos co moze byc znacznie tansze.

  17. #37

    Domyślnie

    Przegladajac plyty za zdjeciami natrafilem na cos bardzo interesujacego



    fajna balustrada z fajnymi widokami

    i troche wnetrz





    Na drzwi powinien powstac oddzielny watek, bo sporo tego robilem, ale niech wszystko bedzie w jednym, wkoncu to tez stolarska robota



    Jak sie dokopie to wrzuce zdjecia z domu po wykonczeniu, efekt jest zupelnie inny jak pare tygodni poszaleja malarze na takim obiekcie.

  18. #38

    Domyślnie

    i jeszcze jedna ciekawa moim zdaniem rzecz, moze komus sie spodoba i bedzie dla niego inspiracja






    pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    super zdjecia ! dawaj wiecej !

  20. #40

    Domyślnie

    mam chwile wiec wkleje kilka zdjec z domu w ktorym najmniejszy detal zrodzil sie najpierw w mojej glowie, a dopiero pozniej zostal zrealizowany. Kocham takie zlecenia. Czlowiek moze sie wykazac i popracowac tworczo.
    drzwi wejsciowe, moja duma.



    z tego samego domu, otwarcie dla agentow nieruchomosci. Dom budowany byl na sprzedarz.
    biblioteka
    kominek w bibliotece
    jadalnia-drzwi, tez mojej produkcji
    biblioteka w trakcie montarzu, wszystko z mahoniu
    kominek
    wyspa w kuchni
    zdobienia pod sufitem
    drzwi wejsciowe w trakcie produkcji
    - szafa na ksiazki, niby taka normalna, ale ...

    za szafa wejscie do tajnego pokoju.

    Wiele innych zdjec z etapu w trakcie produkcji i przed malowaniem znajdziecie tutaj http://picasaweb.google.com/arturewa9/Susan?authkey=Gv1sRgCM2G5Yfe7Nz7Pg&feat=directlink[/img][/img]

Strona 2 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony