dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Antena siatkowa - czy są jakieś któe lepiej zbieraja sygnal

    Podkreslam ze chodzi mi o jedna ogolna antene czyli siatkowa. Czy sa jakies lepsze niz te standartowe siatki ktore wszedzie wisza?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Re: Antena siatkowa - czy są jakieś któe lepiej zbieraja syg

    Cytat Napisał MARTiiii
    Podkreslam ze chodzi mi o jedna ogolna antene czyli siatkowa. Czy sa jakies lepsze niz te standartowe siatki ktore wszedzie wisza?
    Ja osobiście używam takiej ASR 860 P25 chyba tak to się oznaczenia .
    Bardzo sobie chwalę.

  3. #3

    Domyślnie

    w tym sprzęcie nie tyle chodzi o siatki co o prawidłowy dobór wzmocnienia (niby im większy tym lepiej ale nie zawsze), robi się to wymieniając płytkę drukowaną w siatce albo wzmacniacz sieciowy (są też wzmacniacze regulowane potencjometrem), udaj się najlepiej do najbliższego a kumatego sklepu z akcesoriami elektronicznymi i rtv i oni powinni się zgrubsza orientować jaki sprzet odpowiedni jest na danym terenie i do danych oczekiwań

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał edde
    w tym sprzęcie nie tyle chodzi o siatki co o prawidłowy dobór wzmocnienia (niby im większy tym lepiej ale nie zawsze), robi się to wymieniając płytkę drukowaną w siatce albo wzmacniacz sieciowy (są też wzmacniacze regulowane potencjometrem), udaj się najlepiej do najbliższego a kumatego sklepu z akcesoriami elektronicznymi i rtv i oni powinni się zgrubsza orientować jaki sprzet odpowiedni jest na danym terenie i do danych oczekiwań
    Wszystko zależy w jakiej odległości masz nadajnik z którego będziesz odbierał. Jeśli daleko musisz wybrać wzmacniacz o dużym wzmocnieniu np. 25dB.
    Jeżeli masz blisko to stosujesz słabszy wzmacniacz lub nawet w ogóle.

    edde wzmacniacz sieciowy ? Co masz na myśli.
    A ta płytka drukowana to właśnie wzmacniacz.

  5. #5

    Domyślnie

    yyy, sorry , myślałem o zasilaczu o regulowanym chyba napięciu, co przekłada się na siłę wzmocnienia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony