dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 15
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 296
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie POMOC DLA DOSI!!!!

    Tomek na pewno sie nie pogniewa, jeżeli tu zamieścimy ważną informację.


    Cytat Napisał secam
    W Niedzielę moja żona Dorta (na forum Dosia) urodziła syna. Po porodzie wystąpiły poważne komplikacje po których została poddana 10 godzinnej operacji ratującej życie, podano jej 24 jednostki krwi. W tej chwili nieprzytomna w stanie ciężkim czeka na kolejną operację która ma odbyć się we wtorek. Lekarze proszą o zabezpieczenie jak największej ilości krwi. Wszystkie osoby które mają grupę krwi A+ lub dowolną każdą inną (jeśli jest inna podmieniana jest na właściwą z banku krwi) są proszone o oddanie krwi w punkcie krwiodawstwa We Wrocławiu przy ulicy Czerwonego Krzyża 5/9 , na pobranie należy zgłosić się z dowodem osobistym i po posiłku, w rejestracji proszę podać „ krew dla Doroty Pal ”. Telefon do punktu 071 371 58 10 / 071 371 58 12
    W imieniu Doroty oraz naszym dziękuję wszystkim za pomoc Grzegorz (Secam)

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Dzieki Edziu,
    Dosia jak wyzdrowieje bardzo sie ucieszy.

    Każda grupa krwi potrzebna.
    Krew można oddawac tez jutro rano.

    wiecie ze w weekendowej zbiorce krwi we Wrocławiu oddaly krew tylko 104 osoby

    to smutne,

    a nasza krew moze uratowac komus zycie.....

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Afrodyta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2.617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    175

    Domyślnie

    Nie dojadę, ale życzę wszystkiego dobrego.

    secam trzymaj się, musisz być silny, masz dla kogo i ciesz się tym. Dosia na pewno wyzdrowieje. Dbaj o Potomka i ucałuj ode mnie swoje Szczęścia

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Secam - tak mi przykro...
    Wierzę, że i nasza Dosia da radę, w końcu z Muratora jest.
    Dołączę ją do modlitw, choć nie mam blisko do Wrocławia.
    Posyłam dobre myśli i najlepsze życzenia, oby jak najszybciej wróciła do zdrowia!!!
    Jeśli będe w mieście z punktem krwiodawstwa, to pójdę, ponoć można i w innych miastach, to nie musi być Wrocław, tylko trzeba podac imię i nazwisko chorej osoby i w jakim szpitalu, na jakim oddziale przebywa...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Secam..trzymaj się bardzo mocno.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    A czy aby napewno tylko we Wrocku mozna oddac dla Dosi ??

    To dziwnie jakoś by było

    Proszę podanie pełnej nazwy i adresu szpitala, w którum Dosia leży ,myslę ,że podanie tych danych + nazwiska biorcy umozliwia oddanie krwi w całym kraju.
    Przed oddaniem krwi wypełnia sie zaświadczenie dla biorcy,które przecież mozna zeskanować i posłac na e mail secama , urzędnicy mają świstek, a Dorka krew.

    Pozdrawiam i życze Dorce zdrowia,Tobie Grzesiu i Małemu spokoju i wiary.

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Dosia lezy w Klinice Ginekologii i Położnictwa ul. Chałubińskiego 3, Wrocław,

    jeszcze rano mozna oddac krew dla Niej

    dla Doroty Pal.

    Malka dobrze pisze ze mozna w kazdym miescie tylko trzeba zaznaczyć dla kogo i gdzie ta krew....

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Secam mi również przykro Z całych sił jestem z Wami modlitwą. Na pewno wszytsko będzie dobrze.
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar secam
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2.963
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    351

    Domyślnie

    Dziękuję Wam za pomoc
    Nasz muratorska rodzina pokazała po raz kolejny że to coś wiecej niż budowanie domów.
    Już dziś był duży odzew z krwią, za co dziekuję
    Krew można oddawać jeszcze jutro i w kolejnych najbliższych dniach również (od 8-do 18 ). Jak jest w innych miejscach nie wiem, ale przypuszczam że ośrodki wymieniają "pożyczają sobie krew" więc pewnie można oddać wszędzie. Daj Bóg żeby juro nie była potrzebna - wtedy może komuś innemu tez się przyda.
    My zbieraliśmy w punkcie Krwiodastwa na ul. Czerwonego Krzyża we Wrocławiu- tam Panie w okienku już wiedzą o co chodzi gdy powie się na "Dorotę Pal" Dobrze gdy po poddaniu krwi wrócić po pokwitowanie i oddać je w okienku , wtedy odbieram je i zanoszę do szpitala żeby wiedzieli ile mają dla nich specjalnie "naszej" krwi.

    Dosia jest w tej chwili "stabilna" , rokowania się nieznacznie poprawiły, utrzymują Ją w takiej pół spiączce reaguje co się do niej mówi i potwierdza oczami - to już duża poprawa niż wczoraj. Czekamy na jutrzejsza operację.

    Dzidziuś ma na imię Pawełek ma 3700 g i 54 cm i ma się bardzo dobrze.


  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    bozie ....jaaaaaaaki śliczny
    Dosia wyzdrowieje ... nie może być inaczej
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    ja pierdziu ....co za uchwyt

  12. #12
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar anjamen
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    14.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Grzes ale Pawełek do Ciebie podobny

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał anjamen
    Grzes ale Pawełek do Ciebie podobny
    od razu tak pomyślałam - cały tatuś

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar asia.malczewska
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Secam, jeżeli wiesz o której godzinie Dosia będzie operowana to daj znać na forum - spróbujemy wspólną modlitwą i dobrymi myślami wspomagać Twoją rodzinkę - udaje się nam to w przypadku Komtura to i dla Dosi damy radę !!!
    Maluszek jest słodki i śliczniuchny!!!
    Dosiu, trzymaj się kochana - jeszcze nie raz razem poplotkujemy na FM ...

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    trzymam kciukasy za Waszą Rodzinę a najmocniej za Dosię ... będzie dobrze -musi być .....a Pawełek śliczny jak aniołeczek

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ewusia
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    3.613

    Domyślnie

    Cytat Napisał asia.malczewska
    Secam, spróbujemy wspólną modlitwą i dobrymi myślami wspomagać Twoją rodzinkę - udaje się nam to w przypadku Komtura to i dla Dosi damy radę !!!..
    dołączam się i z całego serca życzę Dosi powrotu do zdrowia... a Pawełek wspaniały chłopaczek gratuluję Grzesiu i nie martw się, musi być dobrze....

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    a ja tam wiem jedno: BĘDZIE DOBRZE.
    Dopiero miałam złe wyniki ciąży, dopiero Tomek i Artur byli w złym stanie...i wszystko wraca do normy, jest co raz lepiej...
    To forum to chyba ma jakąś dobrą moc
    Pawełek śliczny

  18. #18
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    secam - dałam znać rodzinie we Wrocławiu, obiecali oddać krew
    mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, Pawełek jest prześliczny

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    a ja tam wiem jedno: BĘDZIE DOBRZE.
    Dopiero miałam złe wyniki ciąży, dopiero Tomek i Artur byli w złym stanie...i wszystko wraca do normy, jest co raz lepiej...
    To forum to chyba ma jakąś dobrą moc
    Pawełek śliczny
    masz jakies wątpliwości

    wstydź się , oj wstydz



  20. #20

    Domyślnie

    Czekamy na date ponownej operacji bedziemy duszą,sercami,myślami z Dusia iTobą Grzegorzu w tej trudnej chwili a codziennie bedziemy wspierac Was modlitwą i myslami.

Strona 1 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony