dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    W profilach wielu forumowiczów wyświetlana jest ikonka o posiadaniu strony www, co przeważnie okazuje się być nieprawdą.
    Tak jest także w moim przypadku. Niestety nie znam przyczyny dlaczego tak jest.
    Pytanie do admina. Czy popełniamy jakieś błedy przy ustawianiu własnego profilu (ja np. nigdy nie wpisywałem informacji o posiadaniu strony www) czy też "winny" jest ktoś inny.
    Pytanie to zadaję gdyż niekiedy chciałbym się dowiedzieć coś bliższego o którymś z forumowiczów a naprawdę szkoda czasu na bezowocne czekanie na otwarcie strony która nie istnieje.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    Przy pisywanych danych do profilu w wierszu "Adres strony WWW:" nalezy wykasować http:// i powinna strona www zniknąć.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o autorze kliknij na ikonę profil i będziesz wiedział, czy on naprawdę posiada stronę oraz poznasz inne informację, które ON udostępnił.
    Pozdrawiam S-O

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Drogi Sanipro, dziękuję za informację, lecz niestety z tym wykasowaniem http w profilu nic nie pomaga (próbowałem tego już wcześniej). A co do bliższego poznania innych forumowiczów to samo wejrzenie w ich profil w tym układzie rzeczywiście musi wystarczyć.
    Pozdrawiam
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    sanipro

    Zarejestrowany
    Dec 2001
    Posty
    784

    Domyślnie

    Potwierdzam, masz rację. Zapomniałem, że dawno próbowałem podobnie jak Ty, bez powodzenia. Przepraszam za wpuszczenie w kanał. S-O

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony