dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso
    odnośnie brykietu...... zeszłej zimy mieszkałem od lutego więc paliłem tylko brykietem, drzewo dopiero się suszy. Brykiet jakiś tragiczny nie jest, tzn tempertaturę daje wysoką (mam kominek z płaszczem) ale pali się dość szybko, troche śmierdzi i popiół trzeba często wybierać. W tym roku w końcu zaczne palić drewnem to będę miał porównanie.
    Witam

    Wybacz ale pozwolisz ze sie nie zgodzę z tobą .......
    Brykiet smierdzi ????????? Od kiedy ? Pale trzeci sezon ,roznymi i nigdy nic nie smierdzialo a wręcz przeciwnie zero zapachu .
    Popioł trzeba często wybierać ??? Raczej popiołu zostaje 1/10 tego co z drewna ..........
    Dziwny miales brykiet.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Rz
    Cytat Napisał mathiasso
    odnośnie brykietu...... zeszłej zimy mieszkałem od lutego więc paliłem tylko brykietem, drzewo dopiero się suszy. Brykiet jakiś tragiczny nie jest, tzn tempertaturę daje wysoką (mam kominek z płaszczem) ale pali się dość szybko, troche śmierdzi i popiół trzeba często wybierać. W tym roku w końcu zaczne palić drewnem to będę miał porównanie.
    Witam

    Wybacz ale pozwolisz ze sie nie zgodzę z tobą .......
    Brykiet smierdzi ????????? Od kiedy ? Pale trzeci sezon ,roznymi i nigdy nic nie smierdzialo a wręcz przeciwnie zero zapachu .
    Popioł trzeba często wybierać ??? Raczej popiołu zostaje 1/10 tego co z drewna ..........
    Dziwny miales brykiet.
    z tym mogę się zgodzić, bo najlepszy to on chyba nie był, żaden z tych tzw "ołówków" tylko zwykłe kostki albo takie małe walce, tona za ok 500zł
    więc może musze spróbować ten najlepszy brykiet czyli "pini kay", ale on wychodzi troche drogawo i palenie nim w kominku jest troche takim małym luksusem , napisz jakiego Ty używasz brykietu.

  3. #23
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso
    odnośnie brykietu...... zeszłej zimy mieszkałem od lutego więc paliłem tylko brykietem, drzewo dopiero się suszy. Brykiet jakiś tragiczny nie jest, tzn tempertaturę daje wysoką (mam kominek z płaszczem) ale pali się dość szybko, troche śmierdzi i popiół trzeba często wybierać. W tym roku w końcu zaczne palić drewnem to będę miał porównanie.
    Skąd czerpiecie taką wiedzę, bo chyba nie z praktyki?Tą próbkę co miałem paliła się rewelacyjnie.Temp.w komorze ( kzpłw) dał szybko.Pali się wolo i nie lubi dużej dawki powietrza do spalania.Popiołu też jak na lekarstwo a co najważniejsze nie śmierdzi jak otwiera się by dorzucić kolejną porcję.Gdy przymyka się kominek na noc po prostu nie trzeba go rusztować.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    Cytat Napisał mathiasso
    odnośnie brykietu...... zeszłej zimy mieszkałem od lutego więc paliłem tylko brykietem, drzewo dopiero się suszy. Brykiet jakiś tragiczny nie jest, tzn tempertaturę daje wysoką (mam kominek z płaszczem) ale pali się dość szybko, troche śmierdzi i popiół trzeba często wybierać. W tym roku w końcu zaczne palić drewnem to będę miał porównanie.
    Skąd czerpiecie taką wiedzę, bo chyba nie z praktyki?Tą próbkę co miałem paliła się rewelacyjnie.Temp.w komorze ( kzpłw) dał szybko.Pali się wolo i nie lubi dużej dawki powietrza do spalania.Popiołu też jak na lekarstwo a co najważniejsze nie śmierdzi jak otwiera się by dorzucić kolejną porcję.Gdy przymyka się kominek na noc po prostu nie trzeba go rusztować.
    Witam

    Jest dokladnie tak jak pisze NiktSpecjalny . Ja pale roznymi w cenie 500-550 zł /t . Palenie tzw olówkiem jest bez sensu gdyż taniej wychodzi prądem jesli ołowek kosztuje 750 zł/t

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony