dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 5
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 99
  1. #61
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kalapat

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-521
    Posty
    5

    Domyślnie

    Dokladnie to co wyzej

  2. #62
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lalapa

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    20-515
    Posty
    5

    Domyślnie

    cwiczenia cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia

  3. #63

  4. #64

    Domyślnie

    Do diety warto dorzucić jakieś spalacze tłuszczu. Znajdziesz to w każdym sklepie z odżywkami dla sportowców.
    Najszczęśliwszy jest ten, kogo przyroda nauczy podziwu.

  5. #65

    Domyślnie

    Polecam jeszcze squasha do tego. Wystarczy godzina intensywnej gry, a człowiek zmęczony jakby się ruszał o wiele dłużej. No i też angażuje prawie wszystkie mięśnie. Wiadomo, że jak się by grało nawet raz w tygodniu, to koszty miesięczne mogą być większe niż karnet na siłowni, ale przynajmniej jest jakaś alternatywa dla tych, którzy nie lubią jeździć na rowerze, biegać czy nie mają motywacji do regularnych ćwiczeń. A tak zawsze można kogoś zabrać ze sobą do gry . A w dwójkę zawsze raźniej

  6. #66
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar aleksyv91
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-999
    Posty
    4

    Domyślnie

    Mogę się pochwalić, bo przez ostatnie 3 miesiące dość sporo walczyłem o formę. I myślę, że udało mi się odkryć sposób jak dość szybko zrzucić kilka kilogramów i co najważniejsze - niewielkim wysiłkiem, nie licząc kalorii:
    po pierwsze - regularne posiłki. Jem rano śniadanie, potem drugie śniadanie jakiś lekki obiad i kolacja (Najpóźniej o 18-19)
    po drugie - ćwiczenia, nic wielkiego. Ja polecam tabatę. Filmiki do znalezienia na youtube
    Po trzecie - praca - pracuję przed komputerem, postanowiłem zrobić kilka rundek po biurze co 45 minut.
    I tracę około 5kg miesięcznie

  7. #67
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Henryczewski

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Augustów
    Kod pocztowy
    16-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Najlepsze jest bieganie. Należy pamiętać, że dopiero po około 45 minutach biegu organizm zaczyna spalać tkankę tłuszczową

  8. #68
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    bt9

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    264
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Podstawy:
    Nie ważne ile będziesz jadł posiłków, jedz 2 lub 3, a mozesz i 6, nie ma to wpływu na metabolizm. Więc zrób tak jak wolisz.
    Jeśli chcesz jedz po 18. Nie jest to magiczna godzina pj której zjedzone jedzenie odklada siê jako tłuszcz.
    Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne.
    Wysiłkiem fizycznym np. Siłownia, bieganie, rower, gra w pilkę itp. Doprowadz organizm do ujemnego bilansu kalorycznego. Ewentualnie zmniejsz ilość sporzywanych kalorii.
    Musi spadać tłuszcz. Jesli nie to albo sam siebie oszukujesz albo masz problemy z tarczyca itp.

  9. #69

    Domyślnie

    ćwiczenia i dieta z ujemnym bilansem kalorii, bo co z tego jak będziesz biegał nie wiadomo ile skoro po wysiłku fizycznym zjesz pól lodówki )

  10. #70
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Przewas
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    590

    Domyślnie

    Cytat Napisał kor45 Zobacz post
    ćwiczenia i dieta z ujemnym bilansem kalorii, bo co z tego jak będziesz biegał nie wiadomo ile skoro po wysiłku fizycznym zjesz pól lodówki )
    Ja od nowego roku (podobno standard z tymi postanowieniami) polazłem na siłownie, do tego zmiana diety. Mało tłuszczów , jeżeli już to tylko te "zdrowe" jedno/wielo nienasycone. Całkowita odstawka cukru.

    Efekt jest taki, że biegam do lodówki 5-6 razy dziennie. Żona zachwycona, bo nagle śmieci z lodówki wywaliłem, pojawiły się ryby, kasze, ryż, masło orzechowe itd itd. Rezultat, poza poczuciem, że jem zdrowo, przytyłem 1kg jednocześnie zrzucając prawie 6 kg tłuszczu. Sam jestem w szoku, że to tak szybko i łatwo idzie.

    I wcale nie uważam teo za wielkie wyrzeczenia. Pobiegać troche na bieżni, a na obiad łosoś z brokułami i kaszą.....
    Stara chałupa 1936r , z odzysku:
    - mury - cegła 50cm+20cm styro,
    - podłoga 15 cm styrobeton + 20 cm styro + 5,5 cm wylewka anhydrytowa
    - dach 40 cm wełny + 10kW PV
    - ogrzewanie 100% podłoga, bufor 1000l, grzałki 2x12 kW + 6kW

    Sezon 2014/2015 - 13.189 kWh

    Jak dach z paneli powstawał

  11. #71

    Domyślnie

    Unikać cukru oraz białego pieczywa. Najlepiej spożywać razowe lub pełnoziarniste kilka razy w tyg. Urozmaicać dania warzywami i przyprawami.

  12. #72

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc wiele razy się odchudzałam i to z różnymi efektami. Teraz kiedy stosuję dietę Cambridge odmieniłam sporo ze swoich nawyków. Polubiłam produkty, które oferują a są smaczne i bardzo sycące. Warto szukać na necie czegoś dla siebie, ja już odnalazłam

  13. #73
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar CrazyGirl
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-391
    Posty
    9

    Domyślnie

    A możesz coś więcej o tej diecie powiedzieć?

  14. #74

    Domyślnie

    Cytat Napisał CrazyGirl Zobacz post
    A możesz coś więcej o tej diecie powiedzieć?
    Jeśli chodzi o dietę Cambridge charakteryzuję się ona etapami które przyzwyczają organizm i uczą zupełnie innego trybu żywieniowego. Ja osobiście zasmakowałam się w zupkach, batonikach czy koktajlach. Dzięki dużo niższej kaloryczności mój rozmiar w pasie się zmniejszył co bardzo mnie cieszy Przestałam sięgać po niezdrowe przekąski. Nie myślałam, że zrezygnuje z czekolady czy cukierków. A jednak udało się.

  15. #75

    Domyślnie

    Chcę schudnac, ale nie mam motywacji. Mnie ktos musi kierowac. Dawac wskazówki. Ciezko ze mnie typ

  16. #76
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    W moim przypadku zerwanie z nałogiem przyczyniło się do zrzucenia 7 kg. Nałogowo obżerałem się słodyczami
    Biegać co drugi dzień zacząłem w marcu. Efektów po paru miesiącach nie widziałem, nie wiedziałem o co chodzi.
    Dopiero jak się "zaszyłem" na cukier waga zaczęła sukcesywnie spadać....
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  17. #77

    Domyślnie

    Polecam zajrzeć do materiałów zamieszczonych w internecie na temat diety Cambridge. Pozytywem jest pomoc konsultanta, który daje Ci nie tylko wskazówki, ale i jest mentorem, w czasie gubienia kilogramów. Człowiek czuję, że ma wsparcie. Utrata brzuszka to naprawdę miły efekt

  18. #78

    Domyślnie

    Moja zasada brzmi, wszystko dla ludzi, ale z umiarem. Nawet spora dawka ruchu nic nie da, kiedy nie pohamujemy swojego obżarstwa. Pracuję za biurkiem, biegam dwa-trzy razy w tygodniu i po prostu racjonalnie się odżywiam. To wystarcza żeby nie mieć problemów z wagą (pomijając kwestie związane z chorobami które powodują nadwagę).

  19. #79

    Domyślnie

    Przede wszystkim regularnie ćwiczyć i odżywiać się dietetycznie. Dieta to 90% sukcesu.

  20. #80

    Domyślnie

    dokładnie, mniej jeść i więcej się ruszać.

Strona 4 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony