dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Które ładniejsze?

Głosujących
2. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Ottawa Tub

    2 100,00%
  • 0 0%
Strona 85 z 85
Pokaż wyniki od 1.681 do 1.686 z 1686
  1. #1681
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Nektaryna

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    đwitokryzsjkie
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    29

    Domyślnie

    widziałam je w hurtowni wklejone w taki panel ekspozycyjny, ale dekor był akurat nisko i nie przyjrzałam się tak dokładnie... gdybym zauważyła je od razu, nie zamawiałabym tej kolekcji... mówi sie trudno i trzeba żyć dalej...

  2. #1682
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    terenia_102

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Kod pocztowy
    01-173
    Posty
    3

    Domyślnie

    proszę o pomoc!
    W łazience położono płytki Tubądzin - modern squore. Po kilku dniach na kilku ciemnych płytkach widać niewielkie pęknięcia - rysy.
    Czy to błąd w układaniu?
    Co teraz zrobić, czy wymieniać te płytki czy jest jakiś sposób na ukrycie tych pęknięć?

  3. #1683

    Domyślnie

    Cytat Napisał terenia_102 Zobacz post
    proszę o pomoc!
    W łazience położono płytki Tubądzin - modern squore. Po kilku dniach na kilku ciemnych płytkach widać niewielkie pęknięcia - rysy.
    Czy to błąd w układaniu?
    Co teraz zrobić, czy wymieniać te płytki czy jest jakiś sposób na ukrycie tych pęknięć?
    Jeżeli jest dużo tych pęknięć ja bym wymieniła. My mamy tylko jedno pęknięcie na dekorze, ale po dwóch latach użytkowania już tego nie "widzę" . Jaki jest powód pęknięcia nie wiem. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z wyboru. Płytki są ładne, a co najważniejsze łatwe w utrzymaniu częstości.

  4. #1684

    Domyślnie

    Mam ogromną prośbę do użytkowników płytek Tubądzin Ashen i Biloba o opinię na temat użytkowania tych płytek, szczególnie podłogi. Czy są trudne w codziennym użytkowaniu, czy widać na nich plamy po wodzie? Sama mam w dolnej łazience płytki Tubądzin Modern Square i jestem z nich bardzo zadowolona. Są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

  5. #1685
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ewelina0330

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    gdańsk
    Kod pocztowy
    80-134
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy ma ktoś na sprzedaż chociaż jedną płytkę firmy TUBĄDZIN-S-SIROCCO 4(biała 23x36 cm) lub czy ktokolwiek wie gdzie można taką dostać? Nie mamy zapasów, a nie chcę wydawać fortuny na wymianę całęj łazienki z powodu jednej płytki, będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje i pomoc. Pozdrawiam forumowiczów

  6. #1686

    Domyślnie

    I ja z prośbą o pomoc. Szukam minimum dwòch płytek Tubądzin Braid r2 33x60 .
    I już mieszkamy !

Strona 85 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony