dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 62
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1225
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie POŻEGNANIE LATA w RUŚCU - 19 WRZEŚNIA O 16 !!!

    ZAPRASZAMY -
    TERMIN ZAPISÓW MIJA 11 WRZEŚNIA W PIĄTEK!!!




    Tak więc reasumując:


    ZAPRASZAMY WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW ..... KTO MA OCHOTĘ DOŁĄCZYĆ PO PROSTU WPISUJE SIĘ NA WĄTEK Z LISTĄ !!!!!!



    ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA POŻEGNANIE LATA U PANI OSIŃSKIEJ- czyli dokładnie tam gdzie odbyło sie pozlotowe tegoroczne afterparty

    ROZPOCZĘCIE 19 września 2009 O GODZINIE 16 , IMPREZKA ODBEDZIE SIĘ TUTAJ- 30km od Warszawy :
    Teresa OSIŃSKA
    05-830 Rusiec, ul. Osiedlowa 48

    CZYLI W GOSPODARSTWIE AGROTURYSTYCZNYM U PANI OSIŃSKIEJ

    na tej stronce mapka dojazdu:
    http://www.eholiday.pl/noclegi-ea7185.html


    W CENIE 80ZŁ OD OSOBY MAMY:


    - brak limitu czasowego , czyli impreza do białego ranka jak ostatnio

    - menu mniej więcej (może odbiegać na plus znaczy ):
    na początek obiad normalny 2 daniowy (zupa i 2 danie), potem sałatki np grecka i jarzynowa, śledziki, karkówki,kiełbasy, drób z grila ,szaszłyki, ziemniaczki pieczone , bigos, smalec i ogórki - pani Teresa mowi ze sie postara zeby bylo lepiej niz ostatnio i zebysmy nie byli głodni

    - pewnie zrobimy także ognicho ... każdy dostanie kijek , kiełbaskę i se ją własnoręcznie przypali

    - kawa i herbata do bólu , jakieś napoje zimne

    - do dyspozycji mamy wiatę która chroni przed deszczem , pod wiatą ustawione ławki i stoły , dużo miejsca dodatkowo pod parasolami do tańcowania

    - oczywiście ubikacje , parking, duży teren na spacery , można się w berka bawić


    DODATKOWO ZA DOPŁATĄ MAMY :

    - nocleg w cenie 40 zł za łóżko w pokojach 3,4,5 osobowych
    - śniadanko w cenie 10 zł od osoby


    CO TRZEBA WE WŁASNYM ZAKRESIE :

    - tylko i wyłącznie napoje alkoholowe, czyli co kto pija (wińsko , wódka , piwo, whisky, passport ) trza przywieźć w ilościach dość sporych bo imprezka naprawdę całonocna ... a do sklepiku kawałeczek


    PIENIĄŻKI ZA POBYT CZYLI 80ZŁ OD OSOBY BĘDĘ PRZYJMOWAĆ NA KONTO MAX. DO DNIA 11 WRZEŚNIA (PIĄTEK) ..... NUMER KONTA WYŚLĘ NIEBAWEM NA PRIV KAŻDEMU FORUMOWICZOWI ZAPISANEMU NA LIŚCIE .... wskazane jak najszybsze dokonanie przelewu (kto jest pewny przyjazdu) z powodu potrzeby wcześniejszego uregulowania pewnej kwoty z tytułu zaliczki

    WAŻNE:
    WPŁACONE PIENIĄDZE NIE ZOSTAJĄ ZWRÓCONE JEŚLI KTOŚ NIE DOJEDZIE LUB SIĘ ROZMYŚLI ...... czyli REKLAMACJI NIE UWZGLĘDNIAMY


    PIENIĄŻKI ZA NOCLEG I ŚNIADANIE JAK ZWYKLE PŁATNE NA MIEJSCU BEZPOŚREDNIO DO RĄK PANI OSIŃSKIEJ ..... prosze mi tylko podać do wiadomości kto reflektuje na nocleg ze śniadankiem - informację muszę podać Pani Osińskiej na tydzień przed imprezą



    I kilka słów od siebie:
    Na afterparty pozlotowym było rewelacyjnie: fantastyczna atmosfera i zabawa w towarzystwie wspaniałych ludzi .... naprawdę niepowtarzalny klimat pozwalający spędzić czas na pogaduchach często niebudowlanych - kilkunastu godzin było nam mało .
    Dlatego powstał temat imprezy powtórkowej pt. "pożegnanie lata".
    Wierzę, że ta impreza bedzie jeszcze fajniejsza (o ile to możliwe w ogóle ) i pozwoli na to, abyśmy choć w części mogli poznać się osobiście i pisząc na forum stać się prawdziwymi przyjaciółmi a nie tylko bezosobowymi nickami ..... a tym którzy już się znają da kolejną okazję do spotkania .
    O to , abyśmy wszyscy się poznali zadba Piczman którzy stworzy specjalnie dla nas piękne kolorowe identyfikatory z awatarami i nickami .
    Bardzo gorąco zapraszam wszystkich chętnych , niezdecydowanych , zastanawiających się czy warto ....... z całą odpowiedzialnością mówę : WARTO .
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    hmm ja tam ten tygo siem dosthosujem fajnie było łostatnio why not
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sylvia1
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    5.914
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    215

    Domyślnie

    a można by tydzień wcześniej czyli 5 IX?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    jestem na TAK

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Ja też chcę

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Wysłałam na priv informację forumowiczom którzy mi się aktualnie na tapete nawinęli ... reszta pewnie dowie się pocztą pantoflową .... mam w stopce link , więc jest szansa , że wszyscy się dowiedzą .

    Tak jak mówię ....termin jeszcze nie wiążący jak i warunki medialno-wizualne i inne także nie ustalone .... szczegóły ustalimy kiedy już zostanie podjęta decyzja, że powtórkę afterparty robimy....

    To co? robimy orientacyjną listę? dopisywać się kto chętny

    1. daggulka - sztuk1
    2. ghost34
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    2.ghost34
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  8. #8
    coolibeer
    Guest
    coolibeer

    Domyślnie

    Nie obiecuje ale postaram się być

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał coolibeer
    Nie obiecuje ale postaram się być
    na priv Ci napisałam co Ci zrobię , jak nie przyjedziesz ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    3. cieszynianka + 1 sztuka towarzysząca (Większa Połowa)

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    LISTA
    1. daggulka - sztuk1
    2. ghost34
    3. cieszynianka - sztuk2
    4. Gawel
    5. sylvia1
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  12. #12
    coolibeer
    Guest
    coolibeer

    Domyślnie

    Daga zrób listę w pierwszym poście to będzie jakoś bardziej widoczne. Nie zapomnij o zaliczce nawet w postaci 10/20 zł wpisowego podczas deklaracji aby nie było powtórki ze zlotu.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    ja mysle, że niech się każdy chętny dopisuje .... lista bedzie widoczna , bo od czasu do czasu na czerwono ją p..... hm....przemaluję
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  14. #14

    Domyślnie

    Ej - chciałoby się, nie ze wszystkimi zdążyłem sobie ostatnio pogadać
    Niestety za tydzień znowu wybywam lody kuć moim pancernikiem, wracam gdzieś w październiku.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Bardzo, bardzo ..... szkoda
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Nie mówię nie a nawet prawdopodobnie będę na tak . Dzięki za informację. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Dagulka-dzieki za wiadomość .
    jak będzie nie wiem ale - ''chciałabym,chciała''
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    A ja przełozyłam mój dłuuuuuuuuuuuuuuuuuugi wyjazd nad morze żeby się z Wami spotkać

    mam niedosyt przebywania z Wami - a u mnie to nie dobry objaw

    Coolibeer - obecność obowiązkowa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Bardzo sie cieszę że nadaża się kolejna okazja która tym raem mam nadzieje w 300% wykorzystac

    zuz@nka - obecna !!!!!

    ( tylko nie wiem czy sama czy w deuecie - dam znać )

  19. #19

    Domyślnie

    No nie wiem, chyba że urlop skrócę, ale będę Was miał na podsłuchu i się jakoś dopasuję, nie mówię nie
    Pozdrawiam
    zygmor
    ----------------
    dziennik skomentuj Ogród
    starczy nam sił i środków?

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Kochani jesteście .
    Dziękuję za odzew

    Na razie nie jest to nic wiążącego ...próbuję rozeznać się , czy będą chętni .

    Wielu może pomyśli :
    czy warto

    ja mówię: warto .... bo każde wspólne spotkanie przysparza nam nowych przyjaciół, integruje z ogółem, porzybliża nas do siebie pomimo odległości z tytułu miejsca zamieszkania. Także odstresować się we wspaniałym towarzystwie jest fajnie .... skoro grupa ludzi ktorych połączyło forum muratora potrafi tak wspaniale, kulturalnie spędzać ze soba czas - dlaczego z tego nie korzystać?

    Oczywście zapewniam identyfikatory, żeby każdy wiedział kto jest kim .... w końcu to tutaj się poznaliśmy i znamy się w 99% po ...nickach .

    Piszcie , kochani , wpisujcie się na listę - żebym wiedziała przynajmniej czy osób bedzie na tyle , że warto organizować.
    Teraz to nic wiążącego ..... wiążące nadejdzie w sierpniu kiedy to poproszę chętnych o przelanie pieniązków za pobyt na konto . I wtedy już nie będzie odwrotu .

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie na dzień dobry ... Daga
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Strona 1 z 62

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony