dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Ja bym rozważył jeszcze końcówki wtrysków. Jak są zużyte to paliwko słabo się rozpyla i też rozruch będzie utrudniony.

  2. #22

    Domyślnie

    Mam passata 2001 i podobny problem. Gdy temperatura spaa poniżej zera ma trudności z zapaleniem. Później jest już wszystko w porządku. Bylam u wielu mechaników i nikt nie potrafil pomóc. Ostatni do jakiego trafilam powiedział, że wszystkie vw tak mają i jedynym rozwiązaniem jest zwiększyć czas grzania świec.
    Kri

  3. #23

    Domyślnie

    Vw jest the best
    Kri

  4. #24

    Domyślnie

    krigro chyba mechaanik coś słaby , nie wiem jaki masz silnik ale jaki by nie był to pasek z 2001 powinien palić od strzała .
    Słuchaj mój golf 3 TDI podczas jazdy kopcił na czarno , żonka pojechała do mechanika . Przez telefon poprosiłem żeby podpioł VAG-a i zdiagnozował co jest żle. mechanik znalazł błąd ciśnienia w kolektorze dolotowym i heja za wymiane turbiny . Gdybym nie podiechał to pewnie by ją wymienił ale zdążyłem i co okazuje się że gościu nie wie gdzie jest czujnik ciśnienia , co steruje ciśnieniem i jak sprawdzić czy turbo dmucha. Totalna porażka.
    Usterką była pęknięta guma na połączeniach rury do intercoolera , wymieniłem gumę za kilkanaście zł a zaoszczędziłem 800 za wymiane turbiny.
    Myślę że często mechanicy , warsztaty które naprawiają wszystko i wszystkie marki nie ogarniają wszystkiego. Chcą naprawiać od A do Z ale tak się raczej nie da i dlatego mówią że np VW to tak ma że w zimie nie palą
    pozdr
    Mariusz

    A co do zwiększania czasu grzania świec to pierwszy raz takie bajki słyszę , TDI bez grzania świec powinien odpalać.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony