dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: Antena sat

  1. #21

    Domyślnie

    mój dom stoi na skraju wsi,wokoło pola, i jest naprawdę spory wygwizdów - kupiłem sobie spory parasol ogrodowy - taki solidny z korbką żeby było można wygodnie go stawiać.
    2 razy go rozłożyłem przy bezwietrznej pogodzie - niestety za drugim razem zaczęło dmuchać i parasol mam do remontu.

    antena będzie wisieć na elewacji południowej i będzie brała wiatr zachodni jak w żagiel dlatego myślę o krok do przodu...

  2. #22

    Domyślnie

    Antena 90 cm . to norma dla stabilnego odbioru nawet w czasie mocnego deszczu . Nie ulewy , bo czasami nawet moja nie daje rady
    180 cm
    Wiara czyni ...............czuba.

  3. #23
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pierwek
    mój dom stoi na skraju wsi,wokoło pola, i jest naprawdę spory wygwizdów - kupiłem sobie spory parasol ogrodowy - taki solidny z korbką żeby było można wygodnie go stawiać.
    2 razy go rozłożyłem przy bezwietrznej pogodzie - niestety za drugim razem zaczęło dmuchać i parasol mam do remontu.

    antena będzie wisieć na elewacji południowej i będzie brała wiatr zachodni jak w żagiel dlatego myślę o krok do przodu...
    Jak sam wspomniałeś parasol rozłożyłeś przy bezwietrznej pogodzie......to pamiętaj żeby go składać zaraz jak zaczyna wiać i także jak nie ma nikogo w domu. .Skoro aż tak ci dmucha to jedynym rozwiązaniem dla ciebie jest antena postumentowa gdzieś przed budynkiem.Siatkowej np 90 w sieci nie znalazłem.Zresztą siatkowa ,którą kiedyś oferowała bodajże N-ka nigdy się nie sprawdziła.502-22-87-86 fajnie facet mówi o antenach satelitarnych tych wzmocnionych i tych które wytrzymują halnego.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny
    Jak sam wspomniałeś parasol rozłożyłeś przy bezwietrznej pogodzie......to pamiętaj żeby go składać zaraz jak zaczyna wiać
    ano błędnie założyłem, że skoro pod parasolem siedzi moja małżonka to sama tego dopilnuje - wiem, wiem - moja wina

  5. #25
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pierwek
    Cytat Napisał niktspecjalny
    Jak sam wspomniałeś parasol rozłożyłeś przy bezwietrznej pogodzie......to pamiętaj żeby go składać zaraz jak zaczyna wiać
    ano błędnie założyłem, że skoro pod parasolem siedzi moja małżonka to sama tego dopilnuje - wiem, wiem - moja wina
    To jak już tam ją zostawisz to niech kuka na niebo czy halny nie idzie.Tak poważnie to zadzwoń do faceta .Właśnie zakładał anteny w takich newralgicznych punktach.

    pzdr. dla pilnującej parasolki

  6. #26

    Domyślnie

    Zamontowałem normalnie na kominie klinkierowym...tak aby czasza nie wystawała ponad poziom komina...(bo to komin dymowy)

    Kabel pod blacho dachówka wpuściłem na poddasze...

    I wszystko jest ok jak na razie....żadnych wielkich kombinacji itd.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony